Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Αν είναι να βγάλεις επαγγελματικό είτε είναι φορτηγό είτε λεωφορείο σού προτείνω να βγάλεις και το πει για τον απλούστατο λόγο ότι πετάς τα λεφτά σού σε περίπτωση πού το βγάλεις σκέτο διότι αν θελήσεις να γίνεις Λεωφοριατζης ή οδηγός φορτηγού μετά πρέπει να κάνα πληρώσεις να δώσεις και τις προφορικές και εξετάσεις του πει και να δώσεις πάλι πορεία. Διάβασε δεν είναι κάτι οι πηγές τού πει απλά θέλει να ζοριστεις λίγο. Ούτως ή άλλως μέχρι να ξαναπάρει ειδικούς φρουρούς έχεις αρκετό χρόνο μπροστά σου.
Thk35mklok
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2023 10:14 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Ενδιαφέροντα: Αστυνομία
Επάγγελμα: Δελτα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Thk35mklok »

Μπορω να μπω στην ομάδα δραση (ΔΕΛΤΑ) σαν ειδικος φρουρός αν ναι πια ειναι η υπερεσιες και τι χρειάζεται για να μπω στην συγκεκριμένη ομάδα;
seiredie

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από seiredie »

Παιδιά σιγά σιγά, για να μπείς στην ΔΡΑΣΗ πρέπει να βγεί προκύριξη πρώτα και δυστυχώς τα σημάδια δεν είναι καλά, ίσως κανουμε χρόνια να ξαναδούμε προσλήψεις ειδικών φρουρών επειδή η αριστερή πτέρυγα των πολιτών κλαίει συνέχεια ότι πήρανε και καλά πολλούς αστυνομικούς και τέτοια, εννοείται κλασσικά η δεξιά, επειδή για κάποιο ανεξήγητο λόγο που δεν τον έχω καταλάβει ακόμη τους φοβάται όπως το πρόβατο τον λύκο, έβαλε Θεοδωρικάκο (Πρωην ΚΚΕς άρα τους δείχει οτι να. Εγώ θα σας δώσω ένα δικό σας για αρχηγο αστυνομίας άρα είμαι κοντά σας ψηφήστε με) και ακολουθεί μια πολιτική... Πανελληνίων (δηλαδή ασχολούνται μόνο με αυτούς) και αρχίζουνε να περιθωριοποιούν τους ειδικούς φρουρούς. Μόνο ένας Χρυσοχοίδης θα μας έσωξε (ίσως!)
seiredie

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από seiredie »

Α και κάτι ακόμα, η ΔΡΑΣΗ δεν έχει έτσι και αλλιώς πολλά ψωμιά, ήδη προσπαθήσανε να την καταργήσουνε και το απέτρεψε η αστυνομία οριακά, πολύ απλά πάλι γιατί οι αριστεροί δεν τους θέλουν άρα πρέπει να τους βγάλουν. Δείτε πως ηταν η ΔΡΑΣΗ του Χρυσοχοίδη στα επεισόδια πριν 2-3 χρόνια πρώτη γραμμή μαζί με τα ΜΑΤ και πως είναι του Θεοδωρικάκου τώρα κρυμμένη και οριακά εμφανίζονται απλά για να λένε ότι υπάρχουν.
Benyesno

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Benyesno »

Ο Θεοδωρικάκος μακάρι να μην είναι ξανά στο προ. Πο. Γιατί μόνο να λέει ξέρει. Κούρασε.
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Με 40+% και με προοπτικές να χτυπήσει τις 180 έδρες και να αναθεωρήσει το σύνταγμα με έναν ΣΥΡΙΖΑ κάτω τού 20% κάνει ότι γουστάρει και δεν ρωτάει κανέναν απολύτως. Όσον αφορά τον κουκουβάγια έχει πάρει πούλο από το ΠΡΟΠΟ και δεν το ξέρει (βασικά το ξέρει αλλά κατάλαβες πως λέω) το θέμα είναι ποιος θα είναι ο αντικαταστάτης του όποιος και να είναι η κλασική γραμμή τής ΝΔ είναι προκηρύξεις ειδικών φρουρών για να καλύψουν τα τεράστια κενά της Ελλάς. Για πολλοστή φορά δεν φτάνουν από τις πανελλαδικές θέλει κόσμο έξω στο πεζοδρόμιο!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αντε να βγει τίποτα τωρα που έχουμε τα μόρια να γουστάρουμε
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδες μια επιβεβαίωση. Εγω έχω τελειώσει γενικό λύκειο αλλα επειδή δεν είχα πολυ καλο βαθμό, παρακολούθησα 2 χρόνια μάθημα σε επαλ και πήρα πτυχίο. Γινεται να δηλώσω αυτο το πτυχίο και να μπω β κατηγορία εε
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1002
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Σε διάφορα σαιτ, που λένε για το νέο υπουργικό συμβούλιο, αναφέρουν Βαρβιτσιώτη υπουργό Προστασίας Πολίτη. Δεν ξέρω αν θα γίνει, αλλά σαν υπουργός ήταν φάντασμα! Καμία προσφορά! Σε ένα τέτοιο κομβικό υπουργείο, δεν κάνει! Δεν θα δούμε προκήρυξη ποτέ!
Άβαταρ μέλους
Xanthos
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2574
Εγγραφή: Δευ Μάιος 20, 2019 8:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Xanthos »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιουν 22, 2023 3:48 pm Παιδες μια επιβεβαίωση. Εγω έχω τελειώσει γενικό λύκειο αλλα επειδή δεν είχα πολυ καλο βαθμό, παρακολούθησα 2 χρόνια μάθημα σε επαλ και πήρα πτυχίο. Γινεται να δηλώσω αυτο το πτυχίο και να μπω β κατηγορία εε
Ναι
Ο. Π. Κ. Ε
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Δεν νομίζω δεν έχει να προσφέρει τίποτα και δεν τον συμφέρει τόσο πολύ να βάλει έναν αχυρανθρωπο από τη στιγμή που η εγκληματικότητα δεν έχει παταχθεί καθόλου και είναι το νούμερο ένα πρόβλημα στις γειτονιές του κέντρου της Αθήνας. Λογικά Χρυσοχοΐδης ή κάποιος σκληρός δεξιός.
GreenDragon99

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Πόσα μόρια έχετε?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγω για β κατηγορία σύμφωνα με τα κριτήρια εφ του 19 εχω μαζέψει 2970
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ για α κατηγορία 2600 μέτρια πράγματα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πως μπορω να τα υπολογισω; Ευχαριστω
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες