Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ektelestis22

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Ektelestis22 »

astyf96 έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 1:13 pm Ρε παιδιά εσας τις ΥΕΦΚΚ γιατι σας έχουν τόσο ... Πεταμένους, τι ανευθυνότητα ειναι αυτη. Δεν ασχολείται κανείς, βγήκε ο Μηταράκης ξεκίνησε τις επισκέψεις σε εμας και σε εσας δεν σας κοίταξε ούτε στα μάτια, τι πράγμα είναι αυτο. Μάλλον δεν έχουνε καταλάβει οτι και εσείς είστε ξαδερφάκια δικα μας στο προστασίας του πολίτη.
Ο Μηταρακης παίζει να μην έχει ιδέα ότι υπάρχει υπηρεσία Υεφκκ στο Υπουργείο του.
Yefkkmal

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Yefkkmal »

Giorgos12345 έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 1:44 pm
Yefkkmal έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 1:17 pm Γιώργοςχαζοσπανχαζος12345 αυτά που έχουν βγει μέχρι στιγμής στο διαύγεια ακόμα και η αποζημίωση των 121.000 στην 6κ είχε βγει Ιανουάριο και η ενημέρωση για σχολή ήταν Ιούνιο. Απλά να σε ενημερώσω επειδή είσαι σεκιουριτας με πολλές ώρες υπηρεσίας και έχει καει ένα μέρος σου. Δε με συμφέρει να μην πάμε σχολή γιατί είμαι από ανατ Μακεδονία αλλά σαν εσένα τυφλός δε μπορώ να είμαι και να περιμένω μειλ ενώ προηγούνται άλλες διαδικασίες.
Εσύ τι δουλειά κάνεις επιστήμονα μου; Λογικά θα σερβίρεις τίποτα καφέδες σεζόν.
Εγώ πάντως ως σεκιουριτας καθαρίζω 1100ε 8ωρο 5νθημερο.
Και μη με ρωτήσεις γιατί μπαίνω Υεφκκ εφόσον παίρνω καλά λεφτά, μπαίνω για τη μονιμότητα προφανώς.

Ακόμα να καταλάβεις ότι μέχρι 15/9 πρέπει να έχουμε τελειώσει. Αν δε πας τώρα σημαίνει ότι πρέπει να βρουν άλλη σχολή. Αλλά πως θα βρουν άλλη σχολή εφόσον έχουν ανέβει ήδη πιστώσεις στη ΔΙΑΎΓΕΙΑ για Κομοτηνή; Μπορείς να μου το απαντήσεις αυτό; Θα ακυρωθούν οι πιστώσεις για Κομοτηνή;
στο απάντησε ο πρόεδρος των υεφκκ στη σελίδα της πουεφ, να εύχεστε να μην χρειαστεί είπε. Τι σημαίνει αυτό ; Ότι ανά χρειαστεί θα βρεθεί άλλου σχολή που δε το εύχομαι και γενικά κανείς. Μπορει να βρεθεί όμως. Και αυτά που βγήκαν τα σκεύη θα γίνουν μεταφορά στο πλησιέστερο κατάστημα κράτησης που θα τροφοδοτεί…ελπίζω να σε κάλυψα.
Yefkkmal1

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Yefkkmal1 »

Παιδιά τον Οκτώβριο θα μπούμε σχολή στη Νάουσα.
Trolinis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Trolinis »

Παιδιά σχολή τον Δεκέμβριο στην σχολή εκπαίδευσης του FBI στις ΗΠΑ. Έχω έγκυρες πληροφορίες από τον λευκό οίκο.
papakis12

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από papakis12 »

Trolinis έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 4:07 pm Παιδιά σχολή τον Δεκέμβριο στην σχολή εκπαίδευσης του FBI στις ΗΠΑ. Έχω έγκυρες πληροφορίες από τον λευκό οίκο.
Ισχυει, εχει ανεβει σχετικο εγγραφο στο US Diavgia.gr!
Αναμενουμε νεοτερα απο τον Προεδρο Μπαιντεν!
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Ρε ΔΥΚ μη τους αφηνεις να γραφουν ως επισκεπτες χωρις εγκριση!
Ασε μονο τους λογαριασμους να γραφουν!
ΥΕΦΚΚ 2023
Trolinis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Trolinis »

Μάλιστα κύριε σικάριο ότι πείτε. Έπρεπε να σε ρωτήσουν εξ αρχής για το πώς θα λειτουργεί το φόρουμ. Πως δεν το σκέφτηκες DYK. 😂
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Trolinis έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 4:32 pm Μάλιστα κύριε σικάριο ότι πείτε. Έπρεπε να σε ρωτήσουν εξ αρχής για το πώς θα λειτουργεί το φόρουμ. Πως δεν το σκέφτηκες DYK. 😂
Μεχρι πριν λιγες μερες οποιος εγραφε ως επισκεπτης περνουσε απο εγκριση πρωτα και μετα ανεβαινε. Τωρα γραφετε ολοι οτι παπαρια θελετε χυμα.
ΥΕΦΚΚ 2023
Trolinis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Trolinis »

Γιατί εσείς τι γράφετε; Ώριμες και μετά από πολύ σκέψη παπαριές; Η αλήθεια είναι ότι όλα ετοιμάζονται για την σχολή. Τα υπόλοιπα είναι να χάμε να λέγαμε και να χάμε να πούμε.
Paterasmama

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Paterasmama »

Lorenzo κλανιάρη μπήκες πέταξες μια βόμβα προχθές και δε ξανααπαντας.
Ωραίος συνάδελφος ελπίζω να μην είμαστε στην ίδια φυλακή.
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Ήρεμα τι λέτε για τον Lorenzo ο άνθρωπος ότι έχει πει δεν έχει γίνει πρέπει να τον σέβεστε. Λορέντζο είσαι ο καλύτερος τρολιστας... Σεπτεμβρίο σχολή μέχρι τέλους θα λέω ρε που είμαι ο μόνος που το είπε ενώ με κραζατε. Πάλι καλά θα συνεχίσω να περνώ το μεροκάματο στην Ρόδο όλο το καλοκαίρι σερβίροντας στην θάλασσα.
Piphs

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Piphs »

Πάρε βατραχοπεδιλα και μπουκάλα γιατί σε λίγο θα σερβίρεις και στο υποβρύχιο. Σε ψάχνει ο Φουσεκης σε τριγωνικό ραντάρ και δεν σε βλέπει
katsaplias

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από katsaplias »

E3otfrou έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 6:48 pm Ήρεμα τι λέτε για τον Lorenzo ο άνθρωπος ότι έχει πει δεν έχει γίνει πρέπει να τον σέβεστε. Λορέντζο είσαι ο καλύτερος τρολιστας... Σεπτεμβρίο σχολή μέχρι τέλους θα λέω ρε που είμαι ο μόνος που το είπε ενώ με κραζατε. Πάλι καλά θα συνεχίσω να περνώ το μεροκάματο στην Ρόδο όλο το καλοκαίρι σερβίροντας στην θάλασσα.
Γεια σου Maki καραμπουζουκλη!
GagrenaStoMniii

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GagrenaStoMniii »

Πάμε λίγο κύριοι! Θέλατε και ΥΕΦΚΚ, σας γλεντάνε οι εσωτερικοί με 4 μήνες ένσημα...
Ίδια προκήρυξη και αυτοί θα βγουν σε 3τια νωρίτερα.
Λορένζο, Νίκος κάλαντας του καβουρδίρη του Κώστα.
Georgiadispipis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Georgiadispipis »

GagrenaStoMniii έγραψε: Τρί Ιούλ 04, 2023 7:45 pm Πάμε λίγο κύριοι! Θέλατε και ΥΕΦΚΚ, σας γλεντάνε οι εσωτερικοί με 4 μήνες ένσημα...
Ίδια προκήρυξη και αυτοί θα βγουν σε 3τια νωρίτερα.
Λορένζο, Νίκος κάλαντας του καβουρδίρη του Κώστα.
Οσοι περασαν εσωτερικοι, μπηκαν εκει επειδη δε καταφεραν να μπουν υεφκκ. Οποτε μη νομιζεις οτι χαιρονται που μπηκαν εκει!
Ολοι ΥΕΦΚΚ ειχαν βαλει 1η επιλογη!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες