Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Παιδιά μην περιμένετε τελευταία στιγμή να αποταμιεύσετε χρήματα, να πάτε για αγορές που αφορούν τη σχολή και να ενημερώσετε τον εργοδότη τελευταία βδομάδα για όλα. Είναι απλό : Ενημερώστε τους εργοδότες από τώρα αναλυτικά τι και πώς, κάντε κράτει στα χρήματα σας και αγοράστε από τώρα τα βασικά περί σχολής. Τέλος, υπολογίστε έξοδα μετακίνησης κτλ και όποιος έχει την δυνατότητα να ταξιδέψει οδικώς με άτομα της σειράς μας υπολογίστε καύσιμα διόδια δια τού 4. Για όλα υπάρχουν λύση.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Kerion έγραψε: Κυρ Μάιος 14, 2023 3:57 pm Παιδιά μην περιμένετε τελευταία στιγμή να αποταμιεύσετε χρήματα, να πάτε για αγορές που αφορούν τη σχολή και να ενημερώσετε τον εργοδότη τελευταία βδομάδα για όλα. Είναι απλό : Ενημερώστε τους εργοδότες από τώρα αναλυτικά τι και πώς, κάντε κράτει στα χρήματα σας και αγοράστε από τώρα τα βασικά περί σχολής. Τέλος, υπολογίστε έξοδα μετακίνησης κτλ και όποιος έχει την δυνατότητα να ταξιδέψει οδικώς με άτομα της σειράς μας υπολογίστε καύσιμα διόδια δια τού 4. Για όλα υπάρχουν λύση.
Σχετικά με αυτό, τι θα χρειαστούμε; Είναι κανείς από την 6κ να μας πει τα απαραίτητα?
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Εγώ προμηθεύτηκα 4 μπλούζες κοντομάνικες,2 παντελόνια, ένα χιτώνιο, σήματα, πάτους για αρβυλα. Κόστος 250 ευρώ όλα μαζί.
Kostaslaparidhs
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 11:36 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kostaslaparidhs »

Kerion έγραψε: Κυρ Μάιος 14, 2023 5:50 pm Εγώ προμηθεύτηκα 4 μπλούζες κοντομάνικες,2 παντελόνια, ένα χιτώνιο, σήματα, πάτους για αρβυλα. Κόστος 250 ευρώ όλα μαζί.
Εκει δεν θα μας δώσουν ρουχισμό;
Πρέπει δηλαδή να αγοράσουμε εμείς;
Και αν ναι τι πρέπει να πάρουμε
ΥΕΦΕΚΚ 2023
Pit9
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Φεβ 13, 2023 11:13 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Pit9 »

Εκει δεν θα μας δώσουν ρουχισμό;
Πρέπει δηλαδή να αγοράσουμε εμείς;
Και αν ναι τι πρέπει να πάρουμε
[/quote]

Με βάση τα λεγόμενα ατόμων από την 6κ τους έδωσαν 2 μπλουζάκια,2 παντελόνια, αρβύλα, χιτώνιο και μπουφάν νομίζω. Αν θυμάται κάποιος ότι τους έδωσαν και κάτι άλλο ας το συμπληρώσει ή ας με διορθώσει.
Προσωπικά την σχολή θα την βγάλω με ότι ρουχισμό μας δώσουν αυτοί και για την υπηρεσία θα πάρω δικά μου. Αλλά μαζί μου σίγουρα θα εχω δικά μου αρβύλα και παντελόνι γτ τα νούμερα σε κάθε εταιρεία μπορεί να διαφέρουν λίγο όποτε δεν θα ήθελα να με χτυπάνε ή να μου βγαίνουν από το πόδι τα αρβύλα ή να μην μου κάνει το παντελόνι.
Kostaslaparidhs
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 11:36 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kostaslaparidhs »

Pit9 έγραψε: Δευ Μάιος 15, 2023 10:00 am Εκει δεν θα μας δώσουν ρουχισμό;
Πρέπει δηλαδή να αγοράσουμε εμείς;
Και αν ναι τι πρέπει να πάρουμε
Με βάση τα λεγόμενα ατόμων από την 6κ τους έδωσαν 2 μπλουζάκια,2 παντελόνια, αρβύλα, χιτώνιο και μπουφάν νομίζω. Αν θυμάται κάποιος ότι τους έδωσαν και κάτι άλλο ας το συμπληρώσει ή ας με διορθώσει.
Προσωπικά την σχολή θα την βγάλω με ότι ρουχισμό μας δώσουν αυτοί και για την υπηρεσία θα πάρω δικά μου. Αλλά μαζί μου σίγουρα θα εχω δικά μου αρβύλα και παντελόνι γτ τα νούμερα σε κάθε εταιρεία μπορεί να διαφέρουν λίγο όποτε δεν θα ήθελα να με χτυπάνε ή να μου βγαίνουν από το πόδι τα αρβύλα ή να μην μου κάνει το παντελόνι.
[/quote]
Μια χαρά ωραία
σε ευχαριστώ για την πληροφορία
Καλά ναι αυτό πιστεύω όλοι θα το κάνουμε (αρβύλες-ρουχα)
ΥΕΦΕΚΚ 2023
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Εμένα παιδιά της 6κ μου περιέγραψαν ότι τα ρούχα που προμηθεύτηκαν ήταν ένα ρούχο για κάθε τεμάχιο και όχι εις διπλούν που είπαν κάποιοι. Επίσης τα χαρακτήρισαν Γ διαλογής - ποιότητας και περισσότερο θυμίζαν φόρμες εργασίας για ελιές.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Kerion έγραψε: Δευ Μάιος 15, 2023 2:37 pm Εμένα παιδιά της 6κ μου περιέγραψαν ότι τα ρούχα που προμηθεύτηκαν ήταν ένα ρούχο για κάθε τεμάχιο και όχι εις διπλούν που είπαν κάποιοι. Επίσης τα χαρακτήρισαν Γ διαλογής - ποιότητας και περισσότερο θυμίζαν φόρμες εργασίας για ελιές.
Κοιτα λογικό είναι αφου όλα γίνονται με μειοδοτικό διαγωνισμό, να μην υπερέχει το ρουχο... Αλλά η τιμή!
Episkeptis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Episkeptis »

ale3andros12 έγραψε: Σάβ Μάιος 13, 2023 7:10 am Καλημέρα βγήκε ΦΕΚ 24 εσωτερικών λογικά είναι το τελευταίο ΦΕΚ των εσωτερικών.
Ωραιος, σημερα ανεβηκε διαυγεια...!

ΦΕΚ 142 Γ'/2023
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Παιδιά τα ρούχα μην σας απασχολούν τώρα. Παρτε μαζί σας κάποιες αλλάξιες για να έχετε και ότι σας δώσουν από την σχολή. Μετα όταν πιάσετε υπηρεσία παίρνεται δικά σας και καλύτερα κιόλας και βολευεστε με αυτά. Τα ρούχα της σχολής είναι όπως στον στρατό. Μαπα εντελώς ίσια ίσια για να κάνετε την δουλειά σας και όσα σας δώσουν και αν σας κάνουν βολευτειτε με αυτά.
Dem94

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Dem94 »

Εξωτερικός Φρουρός
Stam23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Stam23 »

Ήρθε email παιδιά σε εμένα μόλις
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Ήρθε το Μάιλ ρουχισμού. Καλή μας αρχή τα λέμε στην σχολή!
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Αυτό πήγα να πω κγω τώρα για κάποιους που λένε ότι δεν θα γίνει σχολή μέχρι μέσα Ιουνίου γτ πολλοί παπαγάλοι μαζεύτηκαν τελευταία
Nikos9019

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Nikos9019 »

Αν κάποιος δεν θέλει πλέον την θέση τι κάνει ρε παιδιά;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: niasimas και 36 επισκέπτες