Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

stratiotis δεν νομιζω να ισχύει αυτό που λες γιατί οι δήμοι έχουν βγάλει ήδη τις θέσεις που θέλουν οπότε εσυ δηλώνεις στην προκυρηξη σε ποιον Δήμο θέλεις να δουλέψεις πρώτα. Δεν μπορείς παράδειγμα να δηλώσεις ατο Περιστέρι και να σε στείλουν στην Θεσσαλονίκη
Andr1

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Andr1 »

Καλησπέρα σας, αν καποιος μπει ως ΔΕ ενω έχει πτυχιο ΑΕΙ μπορεί να το αναγνωρίσει χρηματικος και εν καιρω βαθμολογικά; Είναι λίγες οι ΠΕ δυστυχως και πιο ευκολο ως ΔΕ να μπεί κάποιος
Vipprot23

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Vipprot23 »

Παιδιά έχω ερώτηση, είναι νέος εποπ με την σειρά του 22 αν βγει θα μπορώ να κάνω χαρτιά;
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Andr1 έγραψε: Τετ Ιουν 28, 2023 11:16 pm Καλησπέρα σας, αν καποιος μπει ως ΔΕ ενω έχει πτυχιο ΑΕΙ μπορεί να το αναγνωρίσει χρηματικος και εν καιρω βαθμολογικά; Είναι λίγες οι ΠΕ δυστυχως και πιο ευκολο ως ΔΕ να μπεί κάποιος
Απο την αλλη μεριά ειναι πολύ λίγοι οι τίτλοι ΠΕ σε σχέση με τους τίτλους ΔΕ και αμφιβάλλω αν ειναι πιο εύκολο να μπεί κάποιος με τίτλο ΔΕ σε σχέση με τίτλο ΠΕ... Ξανα σκέψουτω...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ξέρουμε τπτ απο μοριοδοτηση?
Aris1

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Aris1 »

Παιδια κλησπερα ο αδερφος μου ειναι υεφκκ με την 6κ μπορει να συμμετεχει ;
Papardela34

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Papardela34 »

Aris1 έγραψε: Σάβ Ιούλ 01, 2023 6:58 pm Παιδια κλησπερα ο αδερφος μου ειναι υεφκκ με την 6κ μπορει να συμμετεχει ;
Όχι, πρέπει να παραιτηθεί πρώτα για να μπορέσει να κάνει αίτηση. Διότι είναι από ΑΣΕΠ σε ΑΣΕΠ.
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Όπως φαίνεται αυτοί που θα μπουν θα είναι όσοι έχουν βαθμό 18,5 + προφισιενσι + πληροφορική επαγγελματικό διπλωμα. Οι υπόλοιποι με χαμηλότερη βαθμολογία δεν νομίζω να έχουμε ελπίδες...
Aygolemonos

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Aygolemonos »

Loxagos2k21 έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 4:56 pm Όπως φαίνεται αυτοί που θα μπουν θα είναι όσοι έχουν βαθμό 18,5 + προφισιενσι + πληροφορική επαγγελματικό διπλωμα. Οι υπόλοιποι με χαμηλότερη βαθμολογία δεν νομίζω να έχουμε ελπίδες...
Απο που φαινεται αυτο πασακο μου;
Διοτι αυτοι με το 18,5 και προφισιενσι απο αθλητικα ειναι ΓΕΙΑ ΣΟΥ!
Εγω οσους ειχα στο σχολειο μου παντως με 16+ κοβω το *#$^@ μου πως δεν θα μπορουσαν να τρεξουν το χιλιομετρο σε 4,20 και ουτε το εκατοσταρι.
Μην λες αερολογιες...

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥς, ελπιζω να ειναι με πομπους στα αγωνισματα.
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Ναι ρε φίλε, άμα ο άλλος έχει τελειώσει Ιατρική με 18,5 ναι, να μπει στην Δημοτική Αστυνομία.
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Έχουμε καθόλου εικόνα για τα ταττου σε εμφανή σημεία ;
Soldat

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Soldat »

Για ταττου σε εμφανή σημεία νομίζω ότι απορριπτονται όσοι τα έχουν, τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει σε παλαιότερες προκηρύξεις ασεπ που αφορούν σώματα ασφαλείας. Ας περιμένουμε να βγει η προκήρυξη και θα μας λυθούν όλες οι απορίες, ακόμα όλοι κάνουμε υποθέσεις
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σας. Βλέπω πως αναφέρεστε σε μοριοδοτησεις. Υπάρχει κάποιο λινκ για να δω τι παίζει; Προσπάθησα να το βρω και γω αλλα δεν μου έβγαλε κάτι. Επίσης εγω θα δηλώσω με πτυχίο επαλ 19.7 και σαν εξτρα έχω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής και Γ κατηγορία αλλά χωρίς πει. Είμαι πολυτεκνος, αγγλικά εχω το advanced και έχω βγάλει το ECDL. Λέτε να χω πιθανότητες?
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από apiliotis »

Soldat έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 9:13 pm Για ταττου σε εμφανή σημεία νομίζω ότι απορριπτονται όσοι τα έχουν, τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει σε παλαιότερες προκηρύξεις ασεπ που αφορούν σώματα ασφαλείας. Ας περιμένουμε να βγει η προκήρυξη και θα μας λυθούν όλες οι απορίες, ακόμα όλοι κάνουμε υποθέσεις
Σε μας στην 9κ του ΑΣΕΠ για καταστήματα κράτησης ειδα τατου που περασανε και ήταν σε εμφανή σημεία, ή μερικως εξείχαν, αλλά όχι προκλητικα και όχι κάτι ακραίο, και σε νορμάλ μέγεθος. Μανίκια ολόκληρα δεν είδα στην ομάδα που περασαμε εξετάσεις. Θεωρώ παν μέτρον άριστον... Μπορεί να είναι λίγο ελαστικοι και με σας που ξέρεις...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες