Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 11:39 pm Καλησπέρα σας. Βλέπω πως αναφέρεστε σε μοριοδοτησεις. Υπάρχει κάποιο λινκ για να δω τι παίζει; Προσπάθησα να το βρω και γω αλλα δεν μου έβγαλε κάτι. Επίσης εγω θα δηλώσω με πτυχίο επαλ 19.7 και σαν εξτρα έχω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής και Γ κατηγορία αλλά χωρίς πει. Είμαι πολυτεκνος, αγγλικά εχω το advanced και έχω βγάλει το ECDL. Λέτε να χω πιθανότητες;
Πάλι Γιώτα θα εδραιώσουν την υπηρεσία
Efedros1

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Efedros1 »

Τελικά το ΑΣΕΠ είναι αδιάβλητο ;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1003
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Efedros1 έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 6:36 am Τελικά το ΑΣΕΠ είναι αδιάβλητο ;
Δοκιμασέ το. Αν έχεις βύσμα, ρώτα τι μπορεί να κάνει με το ΑΣΕΠ. Όπως και να έχει, προχώρα μόνος σου και όπου βγει.
edwww

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από edwww »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 11:39 pm Καλησπέρα σας. Βλέπω πως αναφέρεστε σε μοριοδοτησεις. Υπάρχει κάποιο λινκ για να δω τι παίζει; Προσπάθησα να το βρω και γω αλλα δεν μου έβγαλε κάτι. Επίσης εγω θα δηλώσω με πτυχίο επαλ 19.7 και σαν εξτρα έχω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής και Γ κατηγορία αλλά χωρίς πει. Είμαι πολυτεκνος, αγγλικά εχω το advanced και έχω βγάλει το ECDL. Λέτε να χω πιθανότητες;
Πλάκωσαν οι ζέστες, να φοράς καπέλο όταν είσαι έξω.
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από mrhabuya »

Οσων αφορα τα τατουαζ, μικρα μεγαλα μανικια ξεμανικια αν απαγορευονταν και οποτε απαγορευονται αναγραφονται στο φεκ. Στη συγκεκριμενη προκηρυξη δεν αναγραφεται κατι. Επισης η δημοτικη αστυνομια δεν θεωρειται σωμα ασφαλειας, οπως και οι υπαλληλοι των καταστηματων κρατησης. Οποιοι εχουμε τατουαζ και μαλιστα μεγαλα δεν κοβομαστε για αυτο το λογο απλα τα πραγματα. Οτι λεει το φεκ!
Soldat

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Soldat »

Έστω ότι βγει η προκήρυξη Σεπτέμβρη - Οκτώβρη, αθλήματα ποτέ θα περάσουμε; Θα πάρει κάνα χρόνο για να πάμε αθλήματα και γενικά να ολοκληρωθεί η διαδικασία; Ένας λόγος είναι να βγει η προκήρυξη αλλά και ένας άλλος να ολοκληρωθεί και σχετικά σύντομα. Άλλες προκηρύξεις πήγαν γρήγορα και άλλες αργά
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εάν δεν κοινοποιηθεί το σχετικό έγγραφο του ΥΠΕΣ προς τον ΑΣΕΠ και δεν συσταθούν οι ομάδες εργασίας για την προκήρυξη ΆΜΕΣΑ, όχι Σεπτέμβρη - Οκτώβρη δεν θα δείτε προκήρυξη, αλλά ούτε του Αγίου μην πω ανήμερα.

Όσο για τις ΠΚΕ είναι δεδομένο ότι θα πάρουν χρόνο.

Μία απλή αναδρομή στο παρελθόν και το παρόν στα του ΑΣΕΠ και καλή υπομονή σε όλους.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σε κάθε περίπτωση, οι προθέσεις της κυβέρνησης ως προς το θέμα αυτό θα φανούν μετά τις προγραμματικές δηλώσεις που ξεκινούν την Πέμπτη 6 Ιουλίου και ολοκληρώνονται το Σάββατο 8 του μηνός με την ψήφο εμπιστοσύνης προς την νέα κυβέρνηση.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Stratiotis έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 6:34 am
Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 11:39 pm Καλησπέρα σας. Βλέπω πως αναφέρεστε σε μοριοδοτησεις. Υπάρχει κάποιο λινκ για να δω τι παίζει; Προσπάθησα να το βρω και γω αλλα δεν μου έβγαλε κάτι. Επίσης εγω θα δηλώσω με πτυχίο επαλ 19.7 και σαν εξτρα έχω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής και Γ κατηγορία αλλά χωρίς πει. Είμαι πολυτεκνος, αγγλικά εχω το advanced και έχω βγάλει το ECDL. Λέτε να χω πιθανότητες;
Πάλι Γιώτα θα εδραιώσουν την υπηρεσία
Οχι φίλε μου δεν είμαι γιωτας. Απλώς 2 χρόνια έφαγα ***** γιατί ξαναπηγα σχολείο για να εχω εναν καλύτερο βαθμό και παραλληλα δούλευα. Δεν περίμενα την τύχη μου να με βάλει κάπου. Τα φιλια μου στους κομπλεξικους 😗
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 12:18 pm
Stratiotis έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 6:34 am
Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 11:39 pm Καλησπέρα σας. Βλέπω πως αναφέρεστε σε μοριοδοτησεις. Υπάρχει κάποιο λινκ για να δω τι παίζει; Προσπάθησα να το βρω και γω αλλα δεν μου έβγαλε κάτι. Επίσης εγω θα δηλώσω με πτυχίο επαλ 19.7 και σαν εξτρα έχω δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, μηχανής και Γ κατηγορία αλλά χωρίς πει. Είμαι πολυτεκνος, αγγλικά εχω το advanced και έχω βγάλει το ECDL. Λέτε να χω πιθανότητες;
Πάλι Γιώτα θα εδραιώσουν την υπηρεσία
Οχι φίλε μου δεν είμαι γιωτας. Απλώς 2 χρόνια έφαγα ***** γιατί ξαναπηγα σχολείο για να εχω εναν καλύτερο βαθμό και παραλληλα δούλευα. Δεν περίμενα την τύχη μου να με βάλει κάπου. Τα φιλια μου στους κομπλεξικους 😗
Άρα πηγες ξανά σχολείο ώστε να ανεβασεις Την βαθμολογία σου για να γίνεις δημοτικός αστυνομικός σωστά ; Ή απλά να αρπάξεις μια θέση στ δημόσιο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εσυ που θα δηλώσεις για δημοτική αστυνομία και ο καθένας μας, θες να μου πεις οτι το όνειρο σας ήταν γίνετε δημοτικοί αστυνομοι; Μεταξύ μας κοροιδευομαστε; 😂😂
Edwwww

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Πήγε για να έχει πιθανότητες να μπει κάπου, μην το κρίνετε αρνητικά, ο καθένας προσπαθεί να εξασφαλίσει το επαγγελματικό του μέλλον.
Stratiotis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Edwwww έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 3:33 pm Πήγε για να έχει πιθανότητες να μπει κάπου, μην το κρίνετε αρνητικά, ο καθένας προσπαθεί να εξασφαλίσει το επαγγελματικό του μέλλον.
Σωστά, εχεις δίκιο.
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Τα επαγγελματικά διπλωματα δεν σου δίνουν παραπάνω μόρια και εγώ τα έχω όλα τα διπλώματα αλλά στην συγκεκριμένη προκήρυξη χρειάζεται μόνο για μηχανάκι και αυτοκίνητο
Fulakas1

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Fulakas1 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 3:08 pm Εσυ που θα δηλώσεις για δημοτική αστυνομία και ο καθένας μας, θες να μου πεις οτι το όνειρο σας ήταν γίνετε δημοτικοί αστυνομοι; Μεταξύ μας κοροιδευομαστε; 😂😂
Ολοι το μονιμο ψαχνουν αδερφε μια θεση στο δημοσιο ακριβως...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 43 επισκέπτες