Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giannisrampo
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 12, 2023 2:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Giannisrampo »

KYNHGOS έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 9:48 pm
GGPSAuth έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 9:13 pm Στα καλαμπαλίκια μας. Ας μείνει κόσμος έξω.
Ενας απ αυτους θα εισαι κ εσυ
Η κυβερνηση για τα επομενα 4 χρονια δε προκειται να αλλαξειΑ δυστυχως η ευτυχως
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Giannisrampo έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 10:08 pm
KYNHGOS έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 9:48 pm
GGPSAuth έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 9:13 pm Στα καλαμπαλίκια μας. Ας μείνει κόσμος έξω.
Ενας απ αυτους θα εισαι κ εσυ
Η κυβερνηση για τα επομενα 4 χρονια δε προκειται να αλλαξειΑ δυστυχως η ευτυχως
Για τα επόμενα 44 εννοούσες μάλλον.
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

Εγώ πάντως προσωπικά για μένα θα μιλήσω δεν θέλω να γίνω μόνιμος εννοείται ότι έχω δουλειά έξω.
μπορει να με στείλουν στου διαόλου τον κωλο και εγώ δεν μπορώ να φύγω με τπτ από Αθήνα λόγο υποχρεώσεων και δουλειάς. Για μένα σαν εποχικος πυροσβεστης το βλέπω σαν δεύτερο εισόδημα σαν δεύτερη δουλειά. Αν ποτέ γίνω μόνιμος και μ πουν φεύγεις σε νησιά η οτιδήποτε θα κάτσω εποχικος. Δεν είναι άσχημα για 6 μήνες 850 ευρώ + αργίες υπερωρίες νυχτερινά. Εγώ μπήκα Αυγούστου και μεχρι αρχές Ιανουαρίου επερνα λεφτά από την πυροσβεστική θες εκτός έδρας θες επιδόματα υπερωρίες, μια χαρά παιδιά πένα! Με πήραν και σήμερα τηλέφωνο οι ίδιοι να παραλάβω καρτέλα. Αλλά παιδιά δουλεύουν σεζόν και δεν ξέρουν αν τους ξανά καλέσουν η αν θα πληρωθούν. Μια χαρά είμαστε! Το σταυρό μας να κάνουμε.
NFS13
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2020 11:49 pm
Επάγγελμα: Διασώστης
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από NFS13 »

Epoxikos090 έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 11:53 pm Εγώ πάντως προσωπικά για μένα θα μιλήσω δεν θέλω να γίνω μόνιμος εννοείται ότι έχω δουλειά έξω.
μπορει να με στείλουν στου διαόλου τον κωλο και εγώ δεν μπορώ να φύγω με τπτ από Αθήνα λόγο υποχρεώσεων και δουλειάς. Για μένα σαν εποχικος πυροσβεστης το βλέπω σαν δεύτερο εισόδημα σαν δεύτερη δουλειά. Αν ποτέ γίνω μόνιμος και μ πουν φεύγεις σε νησιά η οτιδήποτε θα κάτσω εποχικος. Δεν είναι άσχημα για 6 μήνες 850 ευρώ + αργίες υπερωρίες νυχτερινά. Εγώ μπήκα Αυγούστου και μεχρι αρχές Ιανουαρίου επερνα λεφτά από την πυροσβεστική θες εκτός έδρας θες επιδόματα υπερωρίες, μια χαρά παιδιά πένα! Με πήραν και σήμερα τηλέφωνο οι ίδιοι να παραλάβω καρτέλα. Αλλά παιδιά δουλεύουν σεζόν και δεν ξέρουν αν τους ξανά καλέσουν η αν θα πληρωθούν. Μια χαρά είμαστε! Το σταυρό μας να κάνουμε.
Μα το θεό έχεις πει ότι καλύτερο μπορούσε να πει παιδί π είναι εποχικός …. Αυτό ακριβώς είχα πει πριν κάτι μέρες …. Ειδικά αυτό με τ σεζόν … πραγματικά δν ξέρουν τ παιδιά τι τους ξημερώνει κ δεν πληρώνονται όλες τις ώρες κ δν δικαιούνται επιδόματα παίρνουν ή το ένα ή το άλλο … αυτό ακριβώς μ είπε ένας φιλος μ ότι μέχρι τον ιανουάριο πληρωνόταν από την πυροσβεστική κ αυτοί τελειώνουν σεπτέμβρη σεζόν σ άλλες περιοχές π δν είναι τύπου μύκονος μπαίνουν ταμείο δεκέμβρη κ φεβρουάριο τελειώνει τ ταμείο κ μετά γεια σας
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Pyr »

NFS13 έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 8:04 am
Epoxikos090 έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 11:53 pm Εγώ πάντως προσωπικά για μένα θα μιλήσω δεν θέλω να γίνω μόνιμος εννοείται ότι έχω δουλειά έξω.
μπορει να με στείλουν στου διαόλου τον κωλο και εγώ δεν μπορώ να φύγω με τπτ από Αθήνα λόγο υποχρεώσεων και δουλειάς. Για μένα σαν εποχικος πυροσβεστης το βλέπω σαν δεύτερο εισόδημα σαν δεύτερη δουλειά. Αν ποτέ γίνω μόνιμος και μ πουν φεύγεις σε νησιά η οτιδήποτε θα κάτσω εποχικος. Δεν είναι άσχημα για 6 μήνες 850 ευρώ + αργίες υπερωρίες νυχτερινά. Εγώ μπήκα Αυγούστου και μεχρι αρχές Ιανουαρίου επερνα λεφτά από την πυροσβεστική θες εκτός έδρας θες επιδόματα υπερωρίες, μια χαρά παιδιά πένα! Με πήραν και σήμερα τηλέφωνο οι ίδιοι να παραλάβω καρτέλα. Αλλά παιδιά δουλεύουν σεζόν και δεν ξέρουν αν τους ξανά καλέσουν η αν θα πληρωθούν. Μια χαρά είμαστε! Το σταυρό μας να κάνουμε.
Μα το θεό έχεις πει ότι καλύτερο μπορούσε να πει παιδί π είναι εποχικός …. Αυτό ακριβώς είχα πει πριν κάτι μέρες …. Ειδικά αυτό με τ σεζόν … πραγματικά δν ξέρουν τ παιδιά τι τους ξημερώνει κ δεν πληρώνονται όλες τις ώρες κ δν δικαιούνται επιδόματα παίρνουν ή το ένα ή το άλλο … αυτό ακριβώς μ είπε ένας φιλος μ ότι μέχρι τον ιανουάριο πληρωνόταν από την πυροσβεστική κ αυτοί τελειώνουν σεπτέμβρη σεζόν σ άλλες περιοχές π δν είναι τύπου μύκονος μπαίνουν ταμείο δεκέμβρη κ φεβρουάριο τελειώνει τ ταμείο κ μετά γεια σας
NAI έχει πεί ότι πιο άκυρο έχω άκουσει στη ζωή μου ... Ουσιαστικά θα μπει με προκήρυξη σε μόνιμη θέση απο ΕΠΟΧΙΚΟς, θα του πουνε εισαι για νησί και μετά θα πει στην υπηρεσία οχι δε παίζει κάντεμε παλι εποχικό... Να σοβαρευτούμε λίγο ετσι ... Αν περάσεις απο ΕΠΟΧΙΚΟΣ σε καθεστώς μονίμου δεν εχει γυρισμό ξανα εποχικός ... Το λέω αυτό γιατι πολύ απλά δε ξέρει εκ των προτέρων που θα τον στείλουν το σίγουρο ειναι οτι πάντα κενά έχουν ΑΘΗΝΑ+ΝΗΣΙΑ (Το λέω φιλικά χωρίς ειρωνεία)
NFS13
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2020 11:49 pm
Επάγγελμα: Διασώστης
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από NFS13 »

Pyr έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 2:21 pm
NFS13 έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 8:04 am
Epoxikos090 έγραψε: Τρί Μαρ 14, 2023 11:53 pm Εγώ πάντως προσωπικά για μένα θα μιλήσω δεν θέλω να γίνω μόνιμος εννοείται ότι έχω δουλειά έξω.
μπορει να με στείλουν στου διαόλου τον κωλο και εγώ δεν μπορώ να φύγω με τπτ από Αθήνα λόγο υποχρεώσεων και δουλειάς. Για μένα σαν εποχικος πυροσβεστης το βλέπω σαν δεύτερο εισόδημα σαν δεύτερη δουλειά. Αν ποτέ γίνω μόνιμος και μ πουν φεύγεις σε νησιά η οτιδήποτε θα κάτσω εποχικος. Δεν είναι άσχημα για 6 μήνες 850 ευρώ + αργίες υπερωρίες νυχτερινά. Εγώ μπήκα Αυγούστου και μεχρι αρχές Ιανουαρίου επερνα λεφτά από την πυροσβεστική θες εκτός έδρας θες επιδόματα υπερωρίες, μια χαρά παιδιά πένα! Με πήραν και σήμερα τηλέφωνο οι ίδιοι να παραλάβω καρτέλα. Αλλά παιδιά δουλεύουν σεζόν και δεν ξέρουν αν τους ξανά καλέσουν η αν θα πληρωθούν. Μια χαρά είμαστε! Το σταυρό μας να κάνουμε.
Μα το θεό έχεις πει ότι καλύτερο μπορούσε να πει παιδί π είναι εποχικός …. Αυτό ακριβώς είχα πει πριν κάτι μέρες …. Ειδικά αυτό με τ σεζόν … πραγματικά δν ξέρουν τ παιδιά τι τους ξημερώνει κ δεν πληρώνονται όλες τις ώρες κ δν δικαιούνται επιδόματα παίρνουν ή το ένα ή το άλλο … αυτό ακριβώς μ είπε ένας φιλος μ ότι μέχρι τον ιανουάριο πληρωνόταν από την πυροσβεστική κ αυτοί τελειώνουν σεπτέμβρη σεζόν σ άλλες περιοχές π δν είναι τύπου μύκονος μπαίνουν ταμείο δεκέμβρη κ φεβρουάριο τελειώνει τ ταμείο κ μετά γεια σας
NAI έχει πεί ότι πιο άκυρο έχω άκουσει στη ζωή μου ... Ουσιαστικά θα μπει με προκήρυξη σε μόνιμη θέση απο ΕΠΟΧΙΚΟς, θα του πουνε εισαι για νησί και μετά θα πει στην υπηρεσία οχι δε παίζει κάντεμε παλι εποχικό... Να σοβαρευτούμε λίγο ετσι ... Αν περάσεις απο ΕΠΟΧΙΚΟΣ σε καθεστώς μονίμου δεν εχει γυρισμό ξανα εποχικός ... Το λέω αυτό γιατι πολύ απλά δε ξέρει εκ των προτέρων που θα τον στείλουν το σίγουρο ειναι οτι πάντα κενά έχουν ΑΘΗΝΑ+ΝΗΣΙΑ (Το λέω φιλικά χωρίς ειρωνεία)
Δεν είναι άκυρο γιατί υπάρχει και αυτός ο κόσμος που έχει δουλειά από πίσω και ξέρω και κόσμο που παραιτήθηκε επειδή έβγαζε καλύτερα λεφτά είναι θεμα επιλογών καθαρά και το τι θες να κανεις.
Μιας και μίλησες για προκήρυξη κάτσε να δούμε από όλους όσους κάνουν χαρτιά από εποχικούς κ πολίτες πόσοι θα περάσουν αθλήματα και τέτοια και τία διαδικασίες γιατί αν δεν μπουν πολλά βύσματα και είναι αξιοκρατικά όλα πιστεύω θα κοπεί πολύς κόσμος …. Μην κοιτάτε
ΕΜΟΔΕ που σε πολλές περιπτώσεις λέγανε απλα τρέχετε το το 10000αρι. Καταλαβαίνετε πως το λέω πιστεύω :)
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

NFS13 έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 2:28 pm
Pyr έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 2:21 pm
NFS13 έγραψε: Τετ Μαρ 15, 2023 8:04 am

Μα το θεό έχεις πει ότι καλύτερο μπορούσε να πει παιδί π είναι εποχικός …. Αυτό ακριβώς είχα πει πριν κάτι μέρες …. Ειδικά αυτό με τ σεζόν … πραγματικά δν ξέρουν τ παιδιά τι τους ξημερώνει κ δεν πληρώνονται όλες τις ώρες κ δν δικαιούνται επιδόματα παίρνουν ή το ένα ή το άλλο … αυτό ακριβώς μ είπε ένας φιλος μ ότι μέχρι τον ιανουάριο πληρωνόταν από την πυροσβεστική κ αυτοί τελειώνουν σεπτέμβρη σεζόν σ άλλες περιοχές π δν είναι τύπου μύκονος μπαίνουν ταμείο δεκέμβρη κ φεβρουάριο τελειώνει τ ταμείο κ μετά γεια σας
NAI έχει πεί ότι πιο άκυρο έχω άκουσει στη ζωή μου ... Ουσιαστικά θα μπει με προκήρυξη σε μόνιμη θέση απο ΕΠΟΧΙΚΟς, θα του πουνε εισαι για νησί και μετά θα πει στην υπηρεσία οχι δε παίζει κάντεμε παλι εποχικό... Να σοβαρευτούμε λίγο ετσι ... Αν περάσεις απο ΕΠΟΧΙΚΟΣ σε καθεστώς μονίμου δεν εχει γυρισμό ξανα εποχικός ... Το λέω αυτό γιατι πολύ απλά δε ξέρει εκ των προτέρων που θα τον στείλουν το σίγουρο ειναι οτι πάντα κενά έχουν ΑΘΗΝΑ+ΝΗΣΙΑ (Το λέω φιλικά χωρίς ειρωνεία)
Δεν είναι άκυρο γιατί υπάρχει και αυτός ο κόσμος που έχει δουλειά από πίσω και ξέρω και κόσμο που παραιτήθηκε επειδή έβγαζε καλύτερα λεφτά είναι θεμα επιλογών καθαρά και το τι θες να κανεις.
Μιας και μίλησες για προκήρυξη κάτσε να δούμε από όλους όσους κάνουν χαρτιά από εποχικούς κ πολίτες πόσοι θα περάσουν αθλήματα και τέτοια και τία διαδικασίες γιατί αν δεν μπουν πολλά βύσματα και είναι αξιοκρατικά όλα πιστεύω θα κοπεί πολύς κόσμος …. Μην κοιτάτε
ΕΜΟΔΕ που σε πολλές περιπτώσεις λέγανε απλα τρέχετε το το 10000αρι. Καταλαβαίνετε πως το λέω πιστεύω :)
καταλαβαίνω ότι δεν πουλας ειρωνεία. Αλλά εγώ έχω εταιρεία με φορτηγά κ είναι οικογενειακή επιχείρηση. Έχω το δικό μου σπίτι έχω ένα παιδάκι. Που να πάω; Σε νησί; Να ξεσηκώσω όλοι μου την οικογένεια; Θα δεχτώ να γίνω μόνιμος αν με παρατήσουν εκεί π είμαι! Αλλιώς γειά σας!
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

Και αν γινει αυτό που λες χλομό βέβαια σε καθεστως μόνιμου κ μου πούν πας Κω ευχαριστώ πολύ θα πω μπορώ να παραμείνω εποχικός; Αν μου πουν όχι. Ευχαριστώ πολύ για την συνεργασία σας. Και φεύγω. Απλά τα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Γι αυτον τον λογο και πολλους αλλους θα επρεπε να υπαρχουν κριτηρια τετοια που να μην δινει το δικαιωμα στον καθε εναν να μπει στο δημοσιο ειτε μονιμο ειτε εποχικο.
Τι εχεις φορτηγα; Τι εχεις μαγαζια; Και θες και δημοσιο;

Οχι! Και οχι γιατι πολυ απλα δεν την εχεις αναγκη αυτη τη δουλεια κ ουτε την αγαπας. Εχεις αλλη δουλεια κ που αγαπας και που δινεις ολη σου την προσπαθεια.

Και καπως ετσι χαλαει το σωμα…. Και βλεπεις συμπεριφορες απο νεους υπαλληλους «ωχαδερφισμου» «βαρεμαρας» και «επαρσης».

Προφανως και δεν εχω κατι προσωπικο με σενα που γραφεις παραπανω αλλα και με τον καθε εναν σαν εσενα. Απλα λεμε πως ειναι το σωστο και το δικαιο.


Ενας που την θελει την δουλεια περιμενει να ζησει απ αυτη θα κανει υποχωρησεις θα ειναι ευελικτος θα προσπαθησει και στο τελος ολη αυτη η προσπαθεια οταν γινεται συλλογικα θα εχει κ θετικο αντικτυπο και στην κοινωνια…

Στο ελλαδισταν ομως εχω εταιρεια με φορτηγα εχω καφενειο εχω μαγαζια δηλωνω ανεργος (επειδη τα εχω στη γυναικα μου) και παιρνω τα μορια του ανεργου και καπως ετσι τρωω μια θεση απο ενα αλλο παιδι που και εχει αναγκη τη δουλεια και θελει να δουλεψει και να προσφερει!


Απο οπου και να το πιασεις βρωμαει το πραγμα…
Εξαλλου στην Ελλαδα δικαιοσυνη και αξιοκρατια ειναι μια λεξη αγνωστη…. Και θα παραμεινει για πολλα χρονια ακομα.

Οχι αδερφε δεν ειναι απλα τα πραγματα γτ πολυ απλα στη θεση σου θα ηταν ενας που την ειχε αναγκη του δουλεια και θα προσεφερε σ αυτην σε αντιθεση με «εσενα τον καθε εσενα, δν εχω κτ μαζι σου & ουτε φταις εσυ» εγω με το συστημα τα βαζω. Που ερχεσαι για να περασεις την ωρα σου…. Κ οτι κατσει….
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

Κοίτα.
θεωρώ ότι δεν είναι κακό να εισαι εργασιομανής,
έχω 4 νταλίκες και κάνω συνεργασίες με εταιρείες και μεταφέρω προϊόντα.
εγώ φίλε μου σου είπα εμένα αν μου πούμε πήγαινε σε νησί θα αρνηθώ οπότε θα πάει ο επόμενος εποχικός η πολίτης.
επίσης εγώ το ανέφερα στην πυροσβεστική ότι κάνω δεύτερη δουλειά και αν είμαι κολλημένος μου είπαν από την στιγμή που είναι οικογενειακή επιχείρηση δεν έχεις θέμα... Πια πιάτσα χαλάω γτ αυτοί που είναι είδη μόνιμοι νομίζεις δεν δουλεύουν αλλού ή έχουν εταιρείες πιστεψε με πάρα πολλά άτομα από τους μόνιμους την πυροσβεστική την έχουν ως δεύτερη δουλειά.
εν κατακλείδι από την στιγμή που είμαι νόμιμος από το κράτος δεν έχω να απολογηθώ σε κανέναν καλή συνέχεια φίλε μου κυνιγε!
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

Εσύ μου ανέφερες όλες τις απατεώνιες που υπάρχουν, εγώ φίλε μου είμαι νομιμότατος και αν μ έλεγαν δεν μπορείς να δουλέψεις δεν θα δεχόμουν την θέση. Και όσο λες ότι δεν αγαπάω την δουλειά τις πυροσβεστικής.
εμένα με ενδιαφέρει να μπαίνουν όσο πιο πολλά λεφτά στο σπίτι μου και να είμαι και νόμιμος γτ θα τα βρω μπροστάμου εαν δεν είμαι. Όσο κακό και να σ ακούγεται και όσο και να κριθω γ αυτό π λέω, τουλάχιστον είμαι ειλικρινής.
Ethelontis

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Ethelontis »

Πάνω στο θέμα για μεταθέσεις κτλ πιστεύω ότι το αμεταθετο τελείωσε στη πυροσβεστική. Αυτός είναι και ο λόγος που ακούγεται ότι ο θεσμός του 5ετη τελειώνει γτ ήταν έτσι φτιαγμένος ο θεσμός που 5ετης μπορούσε να πάρει μετάθεση μόνο αν το ζητούσε ο ίδιος κατά τα άλλα υπηρετούσε εκεί που ήταν εποχικός. Οπότε το σώμα για αυτό πετάει το τυράκι του μόνιμου γτ μπορεί τον μόνιμο να τον στείλει όπου θέλει. Το αρχηγείο είδε ότι οι κεντρικοί σταθμοί είναι άδειοι και έβλεπε κάτι κλιμάκια στις βουνοκορφές ξεχασμένα από το θεό να είναι επανδρωμένα 100% λόγω 5ετων. Οπότε τώρα λέει έλα μόνιμος αλλά...
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Φιλε μου στο ειπα κ πιο πανω δν εχω κατι μαζι σου να σαι παντα καλα να δουλευεις 100 δουλειες οχι μια.

Εγω τα εβαλα με το συστημα που γενικοτερα μπαζει!
και τις αποψεις μου τις τεκμηριωσα! Δεν ειπα κουβεντες στον αερα!

Εν πασει περιπτωσει κλεινει η παρενθεση

Το θεμα της εν λογω ενοτητας ειναι η πολυ συζητημενη προκηρυξη.
Ας επικεντρωθουμε σ αυτο.
Epoxikos090
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 09, 2023 9:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos090 »

Εννοείται κλείνει η παρένθεση !
είπε ένας πιο πάνω ότι μπορεί να γίνει καθεστως μόνιμου; Δηλ ούτε προκήρυξη ούτε τπτ; Γίνονται αυτά τα πράγματα; Μου φαίνεται πάρα πολύ περίεργο.
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Αυτο εχει να κανει με τις ορεξεις των εκαστοτε πολιτικων.

Στην ελλαδα Ο Λ Α γινονται, αμα θελουν.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 35 επισκέπτες