Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Είτε είναι αραλικι το ΠΝ και πίνεις καφέ είτε έχει δουλειά είναι πολύ πιο καλύτερα σε σχέση με την δουλειά έξω. Όσοι έχουνε δουλέψει Ξέρουν πολύ καλά τι πάει να πει η εκμετάλλευση... Κάτι kellyδες και κάτι άλλοι σταματήστε να τρομοκρατήτε τον κόσμο
Anna14
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 6:41 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Anna14 »

Βλέπω εδώ γράφετε το Ναυτικό είναι το χειρότερο σώμα αλλά τις αιτήσεις τις κάνατε, τι να πω ! Σίγουρα δεν είναι αραλίκι και καφέ, όπως σε κανένα σώμα (τουλάχιστον με τις λίγες γνώσεις που έχω) αλλά μην το παρουσιάζεται λες και σε χτυπάνε και σε βάζουν στο σώμα με το ζόρι &Αγχώνεται ανθρώπους που πληροφορίες μπορούν να πάρουν μόνο μέσα από ένα φόρουμ.

Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

EΓω προσωπικά αναφέρω τα λεγόμενα μονίμων ΕΠΟΠ καθώς και αξιωματικών Πλοιάρχων αυτή τη στιγμή.Ότι έχω γράψει θα το ακούσουν στο κέντρο χωρίς καμία υπερβολή, και αν καταταγω, πάλι θα τους πιάσω όλους και θα γράψω και εδω. Θυμάστε τι σας έλεγα; Τελικά ήταν αλήθεια η όχι;

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ρambo No8 έγραψε: Είτε είναι αραλικι το ΠΝ και πίνεις καφέ είτε έχει δουλειά είναι πολύ πιο καλύτερα σε σχέση με την δουλειά έξω. Όσοι έχουνε δουλέψει Ξέρουν πολύ καλά τι πάει να πει η εκμετάλλευση... Κάτι kellyδες και κάτι άλλοι σταματήστε να τρομοκρατήτε τον κόσμο
Προσωπικα δεν αγχωνω κανεναν ισα ισα εγω προσωπικα μπορω να ανταπεξελθω αλλοι που περασαξ κλαιγονται και με εκνευριζουν που φαγαν θεσεις και γωρα το μετανιωσαν ενω αλλοι στεριθηκαν την ευκαιρια... Οσο για τον ιδιωτικο τομεα αδερφε μην κραζεις πισω απο ενα πληκτρολογιο παιζει να τον ξερω πολυ καλυτερα απο σενα κατανοησε τι γραφω
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Αν δεις εγω λεω οτι καποιοι περασαν και κοντευουν να βαλουν πλερεζα, να μην πανε τα κανουν ολα μαυρα και λεω αν το θεωρουν οτι δεν αξιζει ας κανουν πισω να μπουμε ατομα που το θελουμε και καναμε αποφασισμενα την αιτηση
Navy22
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2022 12:38 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Navy22 »

Ειρήνη υμίν παιδιά, δεν υπάρχει λόγος για ένταση. Δυστυχώς τα ίδια γίνονταν και πέρσι, τα ίδια θα γίνουν και τώρα. Θα έχουμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΧΩΡΉΣΕΙΣ. Απλά εγώ θα συμφωνήσω με την Κέλλυ ότι δυστυχώς πολλοί δεν ήταν συνηδειτοποιημενοι τι εστί ναυτικό και θα την κάνουν, τρώγοντας θέση κάποιου άλλου. Τώρα όσον αφορά την σύγκριση με τον ιδιωτικό τομέα κλπ, παντού θα υπάρχουν δυσκολίες, ακόμα και ταμίας που δούλευα δεν ήταν όλα ρόδινα. Τέλος να μην κουράζω, όλοι οι επιλαχόντες μην αγχώνεστε, ζήστε το τώρα, οι περισσότεροι θα μπείτε 😁
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Kelly έγραψε:
Ρambo No8 έγραψε: Είτε είναι αραλικι το ΠΝ και πίνεις καφέ είτε έχει δουλειά είναι πολύ πιο καλύτερα σε σχέση με την δουλειά έξω. Όσοι έχουνε δουλέψει Ξέρουν πολύ καλά τι πάει να πει η εκμετάλλευση... Κάτι kellyδες και κάτι άλλοι σταματήστε να τρομοκρατήτε τον κόσμο
Προσωπικα δεν αγχωνω κανεναν ισα ισα εγω προσωπικα μπορω να ανταπεξελθω αλλοι που περασαξ κλαιγονται και με εκνευριζουν που φαγαν θεσεις και γωρα το μετανιωσαν ενω αλλοι στεριθηκαν την ευκαιρια... Οσο για τον ιδιωτικο τομεα αδερφε μην κραζεις πισω απο ενα πληκτρολογιο παιζει να τον ξερω πολυ καλυτερα απο σενα κατανοησε τι γραφω
κοίταξε να δεις... Δεν είμαι απ' τους τύπους που κράζουν... Ότι έχω να πω το λέω και face to face... Το ότι έγραψα εδώ είναι επειδή διάβασα εδώ... Κατανοώ τι γράφεις... Ότι θα μπούνε και σκατοσακουλες είναι σίγουρο... Θα πάθουν... Θα μάθουν και θα φύγουν μεσάνυχτα... Ότι έγραψα το έγραψα για τον υπόλοιπο κόσμο... Ας πάνε ... Ας δούνε... Δεν έχουν να χάσουν κάτι...
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Αυτο λεμε οτι οσοι κλαιγονται και φαινεται οτι το σκεφτονται καλυτερα μην μπουν καν η να φυγουν νωρις γιατι ειμαστε κι ατομα που το γουσταρουμε και σεβομαστε τον κοπο μας
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εχουμε καμια εικονα το τι εχει γινει εχει καποιος καμια ενημερωση;
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Τίποτα εγώ. Θα ρωτήσω μπας και μάθω τπτ
Άβαταρ μέλους
Sandfin
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 25, 2022 2:58 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Sandfin »

Παιδιά σήμερα έμπαιναν και του ναυτικού και της ξηρας; Γιατί ήξερα πως μπήκαν μόνο της αεροπορίας
Jjj
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

24 και 25 του ναυτικου οποιος γνωριζει κατι ας μας ενημερωσει να ξερουμε κι εμεις οι επιλαχοντες 😭😭
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Από δω και πέρα θα αρχίσουν να καλούν επιλαχόντες. Όποιος κληθεί, ας κάνει τον κόπο να ενημερώνει και εμάς εδώ στο φόρουμ. Ευχαριστώ.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Αυτο που εμαθα απο το help desk ειναι απο Δευτερα θα καλεσουν επιλαχοντες διοτι υπαρχουν πολλες αποχωρησεις δηλαδη δεν πηγαν ατομα. Οποιος μαθει κατι σαφως θα ενημερωνουμε 🙏🙏
Sotos2000
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2022 3:54 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Sotos2000 »

Μακαρι να μας παρουν αυτη η αναμονη ειναι Ανυποφορη!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες