Σημείωμα κατάταξης (2019)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νίκος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Νίκος »

Μολις εμαθα την ημερομηνια μου. Παρουσιαζομαι Κέντρο Εκπαιδεύσεως Ειδικών Δυνάμεων (ΚΕΕΔ) (ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ) στης 23/1/2020
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Εγώ είμαι στις διαβιβασεις.. τι ακριβώς είναι αυτό ξέρει κανείς;
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Πηρα το μπουλο παμε για Μάρτιο τωραΕικόνα Στο καταταξη Λεει μονο για όσους ειναι αεροπορια η και πεζικο και τετοια ;

Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Με ποια κριτήρια γίνεται η καταξη αναλογα το μηνα γέννησης;
periklhs3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 17, 2019 5:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από periklhs3 »

Ανακοινώθηκε για στρατό ξηρας; στο σαιτ λεει οτι δεν έχω προγραμματιστεί αλλα δεν βγηκε ακομα για ξηρας.. Μονο για αεροπορια
Άβαταρ μέλους
Mike_1992
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 24, 2019 1:29 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Mike_1992 »

periklhs3 έγραψε:Ανακοινώθηκε για στρατό ξηρας; Στο σαιτ λεει οτι δεν έχω προγραμματιστεί αλλα δεν βγηκε ακομα για ξηρας. Μονο για αεροπορια
Έχουν ανακοινωθεί. Δες πληροφορίες για την κατάταξη μου.

periklhs3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 17, 2019 5:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από periklhs3 »

Μπα τίποτα φίλε, μηπως είναι εξ αναβολής γιατί εγω 18 είμαι κανονικά.. Δεν ξερω φίλε
periklhs3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 17, 2019 5:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από periklhs3 »

Και κάτι διάβασα οτι λεει (μονο απο νόμους Ξάνθης) και τέτοια. Ισχύει;
periklhs3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Δεκ 17, 2019 5:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από periklhs3 »

Εγω νομίζω μονο για αεροπορια και εξ αναβολής αφου εγω συμπλήρωσα τα παντα για Ιανουάριο κλπ και δεν βγήκε καν στο σαιτ οτι εκδόθηκε το ξηρας
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Αν μπειτε στο παρουσίαση αρμι λεει πως η πλατφορμα λειτουργεί μόνο για την β εσσο Εγω ειχα μπει πριν καιρο οταν ελεγε η πλατφορμα πως λειτουργεί μονο για την α εσσο και πηρε τα στοιχεια μου κανονικα... αρα αυτο σημαινει πως μπαινω με την α Στο καταταξη ομως λεει δεν έχετε προγραμματιστεί Και γω 18 ειμαι δεν ειχα αναβολη η κατι τέτοιο
Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

Αρχικα η εξ αναβολής η μπαίνουν απο 1 Οκτωβρίου μεχρι 31 Δεκεμβρίου διαβάστε την απόφαση
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Διαβασα στην εγκύκλιο απο αρμι πως από την κλαση 2022 που είμαστε εμεις εχουνε προσκαλεσει μονο τα ατομα απο νομο ξανθης
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Παιδιά κ εγώ στρατό ξηράς είμαι κ μου λέει πως μπαίνω... αλλά εγώ είχα κάνει κ χαρτιά για εθελοντης
Πέτρος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Πέτρος »

Όσον αφορά τις αναβολές αυτοί που είχαν και έχουν αναβολή για λόγους υγείας απο 1 Οκτώβρη έως 31 Δεκέμβρη τότε μπαίνουν στην α εσσο ενω όσοι είχαν αναβολή για λόγους σπουδών απο 26 Ιούλη έως 31 Οκτώβρη μπαίνουν κι αυτοί τώρα τον Γενάρη

Στην β εσσο τον Μάρτη θα μπουν όσοι έχουν αναβολή για λόγους υγείας απο 1η Γενάρη εως 28 Φλεβάρη ενώ όσοι έχουν αναβολή για λόγους σπουδών θα μπουν όσοι είχαν και εχουν αναβολή απο 1η Νοέμβρη μέχρι την 1η Γενάρη.

Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

Εμενα που εχω εχω αναβολή μου λέει οτι τα στοιχεια δεν αντιστιχουν σε στρατευσιμο στο καταταξη αρμυ οποτε δεν εχετε προγρματιστη λογικα ακομα δεν τα περσαν τα στοιχεία αυτο πιστεύω
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες