Σημείωμα κατάταξης (2019)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νίκος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Νίκος »

Ηταν να παρουσιαστω Νοεμβριο αλλα οταν ενημερωθηκα οτι θα μπουμε Οκτωβριο εκανα αναβολη για την επομενη ΕΣΣΟ λογω επειδη ημουν σεζον! Νεα περαμο εγραφε. Τωρα δεν ξερω αν θα μου το αλλαξουν
Νικος Τ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Νικος Τ »

Ηταν να παρουσιαστω Νοεμβριο αλλα οταν ενημερωθηκα οτι θα μπουμε Οκτωβριο εκανα αναβολη για την επομενη ΕΣΣΟ λογω επειδη ημουν σεζον! Νεα περαμο εγραφε. Τωρα δεν ξερω αν θα μου το αλλαξουν[/QUOTE ]

Ρε φιλε εμενα δεν μου εβγαζε καν στις επιλογες για νεα περαμο ουτε θηβα κανενα απο τα σχετικα κοντινα.

Κωστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπερα, και εμενα το ιδιο συνεχιζει ακομα να βγαζει (δεν εχετε προγραμματιστει στην εσσο που ακολουθει) αλλα εχω κανει την αιτηση οτι θελω να μπω ιανουαριο.
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Πήρα τηλέφωνο σήμερα κ μου είπαν ότι μέχρι τέλους της εβδομάδας θα ανακοινωθούν οι ημερομηνίες και να μπω τότε να δω... το 2001 είσαι;
Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

Κωστας έγραψε:Καλησπερα, και εμενα το ιδιο συνεχιζει ακομα να βγαζει (δεν εχετε προγραμματιστει στην εσσο που ακολουθει) αλλα εχω κανει την αιτηση οτι θελω να μπω ιανουαριο.


Αν θα βγουν η ημερομηνίες θα μαθεις μαθεις απλα δεν ξέρουν ακομα σίγουρα παρε στρατολογία ισως σε ενημερώσουν

Giorgis

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Giorgis »

Στο σαιτ διακιολογιτικα. Γρ εχουν βγει οι ημερομηνιες, τωρα το απο που προκυπτουν δε το γνωριζω αφου στο γες και στη στρατολογια δεν εχουν δημοσιευσει τιποτα ακομα
Πανος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Πανος »

https://www.google.gr/amp/s/www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/280962/oi-imerominies-pou-tha-parousiastoyn-oi-strateysimoi-me-tin-a-esso-2020/amp
Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/280962/oi-imerominies-pou-tha-parousiastoyn-oi-strateysimoi-me-tin-a-esso-2020?m=1

Αυτες ειναι απο 13-15 η εξ αναβολής και οι άλλοι 20 με 24 και 27

Εγω που ειμαι εξ αναβολής δεν μπαινω εχω μεχρι 30 Ιανουαρίου και παίρνουν μεχρι 31 Δεκεμβρίου

mike94

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από mike94 »

Καλημερα παιδια. Δεν καταλαβαινω τι εννοει στο site αυτο. Αυτες ειναι οι ημερομηνιες καταταξης; Το χαρτι ποτε θα ερθει; Εγω περιμενω το χαρτι για να παρω αναβολη για κοινωνικους λογους.
Κωστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κωστας »

Ναι φιλε το 2001 ειμαι γιατι;
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Ρωτάω επειδή εδώ οι περισσότεροι είναι με αναβολή ... κ εγώ τότε είμαι...
Άβαταρ μέλους
Mike_1992
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 24, 2019 1:29 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Mike_1992 »

Παιδες ανακοινώθηκαν στο κατάταξη. Παρουσιάζομαι 21/01 στη Χίο.
Αρειμάνιος
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Δεκ 11, 2019 12:15 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Αρειμάνιος »

Καλησπέρα. Παρουσιάζομαι στη Λαμία Πυροβολικό-Ελδυκ, αναφέρει. Αυτό το ΕΛΔΥΚ, με προβληματίζει. Είναι υποχρεωτικό να πάω στην Κύπρο;
Γιάννης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Γιάννης »

Εγώ 23/1 στη Χίο
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

221 Μυτιλήνη
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες