Σημείωμα κατάταξης (2017)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
fotiskol
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 8:37 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από fotiskol »

Επειδή είμαι και προστάτης οικογένειας παίζει κάποιο άλλο λόγο στην θητεία μου εκτός του ότι κάνω ένα μήνα λιγότερο; Συγνώμη αν σας κούρασα
Θοδωρής

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Καλησπέρα, ειμαι καινούριος εδώ και κατατάσωμε το 2018 με την Α' ΕΣΣΟ. Θα ήθελα να μάθω εαν ισχύει η αίτηση που γίνεται ηλεκτρονικά στην ιστοσελίδα του στρατού, ώστε να επιλέξουμε το κέντρο που θέλουμε να πάμε Ή μας βάζουν τυχαία ;
Άβαταρ μέλους
gimitrop
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2016 1:43 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από gimitrop »

Θοδωρής έγραψε:Καλησπέρα, ειμαι καινούριος εδώ και κατατάσωμε το 2018 με την Α' ΕΣΣΟ. Θα ήθελα να μάθω εαν ισχύει η αίτηση που γίνεται ηλεκτρονικά στην ιστοσελίδα του στρατού, ώστε να επιλέξουμε το κέντρο που θέλουμε να πάμε Ή μας βάζουν τυχαία ;


Δεν έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις σε ποιο κέντρο θα παρουσιαστείς, το πιο πιθανό είναι να επιλεχθείς για το πιο κοντινό στην περιοχή σου κέντρο. Καλή θητεία.

Στρ (ΠΖ) Τ/Φ 2016 Β´ ΕΣΣΟ 343 Καλαμάτα --> Καστελλόριζο --> Πύργος
Θοδωρης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Θοδωρης »

Σε ευχαριστώ
Θοδωρής

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Τελικά θα παρουσιαστώ εκεί που επέλεξα, μπορεί όντως να ειναι αλήθεια με την ηλεκτρονική αίτηση ή απλά ειμαι τυχερός :)
matthaios96
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Δεκ 22, 2017 6:16 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από matthaios96 »

Καλησπέρα σε όλους πέρασα από Επιτροπή απαλλαγών μετά από τα 2 χρόνια αναβολής που είχα περάσει και κρίθηκα ικανός να τελειώσω τη θητεία μου.Είχα κάνει τον πρωτο 1μιση μηνα. Στο κεντρο και μετα πηρα μεταθεση για Καβουρι ως διαβηβαστης ΜΗΧΤ.

Θα ξανα παω κεντρο και πόσο;

Θα πρεπει να παρω τα πραγματα που μου ειχαν δωσει ή θα μου δωσουν καινουρια (παραλαγες κλπ.) ;

Τελος μετα τις 2-3 μερες θα με ξανα στηλουν στο καβουρι;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες