Σημείωμα κατάταξης (2011)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δες εδω θρασος

Σημείωμα κατάταξης (2011)

Δημοσίευση από Δες εδω θρασος »

Ακου εδω θρασος να πουμε ειμαι στο σπιτι κ με περνει ο μπατσος στις 10:30 ωρα αυστριας που εγω ως συνη8ως βρισκομε στο σπιτι του εκεινη την ωρα και λεει με θρασος ''αυριο στις 8:30 να ερ8εις να παραλαβεις το χαρτι... Κ αυριο στις 8:30 το πρωι που 8α παω 8α τον πω στς 10:30 να ειναι σε μενα να του δωσω το χαρτι απο τον γυναικολογο που πηγα με την γυναικα του κ ειναι εγκυος αλλα μην μας ειμαι πολυ φερεγγυος... Ακου εδω να παω στρατο να κανω τι; Να ακουω πανταζη αποψε στην σκοπια ποναει η μοναξια; Δλδ δουλειες νομιζει δν εχουμε; Τι νομιζει ολοι οτι ειμαστε μπατσοι κ τον πεζουμε ολη μερα; Δλδ τοσο πολυ εχει χαζεψει ο κοσμος; Δν μπορω να καταλαβω... Αυτα απο μενα παιδια περιμενω καμια απαντηση... Δλδ νταξ
neos kai mavros
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 3:00 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από neos kai mavros »

Εισαι κορυφαιος φιλε. με εκανες να γελασω χαχαχαααχαχα. αν εχεις πολλες δουλειες παρε αναβολη διαφορετικα παρε μια βολτα την γυναικα του μπατσου και μετα πριν πας στο τμημα στησε κ_ _ ο
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δες εδω θρασος έγραψε:Ακου εδω θρασος να πουμε ειμαι στο σπιτι κ με περνει ο μπατσος στις 10:30 ωρα αυστριας που εγω ως συνη8ως βρισκομε στο σπιτι του εκεινη την ωρα και λεει με θρασος ''αυριο στις 8:30 να ερ8εις να παραλαβεις το χαρτι... Κ αυριο στις 8:30 το πρωι που 8α παω 8α τον πω στς 10:30 να ειναι σε μενα να του δωσω το χαρτι απο τον γυναικολογο που πηγα με την γυναικα του κ ειναι εγκυος αλλα μην μας ειμαι πολυ φερεγγυος... Ακου εδω να παω στρατο να κανω τι; Να ακουω πανταζη αποψε στην σκοπια ποναει η μοναξια; Δλδ δουλειες νομιζει δν εχουμε; Τι νομιζει ολοι οτι ειμαστε μπατσοι κ τον πεζουμε ολη μερα; Δλδ τοσο πολυ εχει χαζεψει ο κοσμος; Δν μπορω να καταλαβω... Αυτα απο μενα παιδια περιμενω καμια απαντηση... Δλδ νταξ


Με αφορμή την περίπτωσή σου αδερφέ, όταν έφτασε η ώρα τότε να παρουσιαστώ εγώ, ήρθε το μπατσόνι στο σπίτι μου και χτύπησε το θυροτηλέφωνο πρωί πρωί. Και ακολουθεί ο εξής διάλογος :'Ναι; Ο κύριος Τάδε; Του λέω, Ναι ο ίδιος, μου λέει ' Καλά ρε μλκα έχει το χαρτί κατάταξης σου στο ΑΤ, έπρεπε να έρθω εγώ να στο φέρω αντί να έρθεις να το πάρεις ο ίδιος; Και του απαντάω ' Γιατί ρε μάγκα και που το έφερες σου έπεσε ο κώλος; Φέρτο επάνω (έμενα στον 4ο όροφο) ... Φυσικά αυτός πάγωσε, αλλά μου το έφερε στην πόρτα μου!Εικόνα Εικόνα
Δεν θα το ξεχάσω ποτέ φυσικά.
Είχαν ξεκινήσει ήδη τα γέλια πρίν κάν περάσω την πύλη!
Η συνέχεια έλαβε χώρα στο Μεσολόγγι που παρουσιάστηκα με την τότε τρελοπαρέα!
Ωραίες αναμνήσεις!
Καλή κατάταξη αδερφέ.
Όλα τελικά έχουν το χαβαλέ τους!Εικόνα Εικόνα
stathisvas
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Δευ Ιαν 17, 2011 8:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stathisvas »

Χαχαχαχαχχα εχω πεθανει και με τους 2!ΕικόναΕικόναΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

Εμένα με είχε πάρει τηλ μπατσίνα και μου λέει "είστε ο τάδε" απαντάω "ναι εγώ είμαι" μου λέει "έχει έρθει το χαρτί κατάταξης σας για τον στρατό" και τις απαντάω "τότε δεν είμαι εγώ" είχε μείνει κάγκελο ΕικόναΕικόνα
...
stathisvas
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Δευ Ιαν 17, 2011 8:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stathisvas »

Μπορω να αγοραζω μισα εισητηρια και να εχω σαν πασο το χαρτι καταταξης μεχρι να μπω και να βγαλω την στρατιωτικη ταυτοτητα;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

stathisvas έγραψε:Μπορω να αγοραζω μισα εισητηρια και να εχω σαν πασο το χαρτι καταταξης μεχρι να μπω και να βγαλω την στρατιωτικη ταυτοτητα;


Όχι
Snip3r
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Παρ Οκτ 29, 2010 4:53 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Snip3r »

Δηλαδη θα πληρωσουμε κανονικο εισιτήριο να παμε στο ΚΕΝ; Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

Snip3r έγραψε:Δηλαδη θα πληρωσουμε κανονικο εισιτήριο να παμε στο ΚΕΝ;Εικόνα


Μόνο αν πας να πάρεις κατάσταση επιβίβασης από το Φρουραρχείο
stathisvas
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Δευ Ιαν 17, 2011 8:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stathisvas »

Πφφφφφφφφ... Οτι ναναι... Εικόνα
rezor

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από rezor »

Καλησπέρα. Έκανα τα χαρτιά για να πάω στρατό σαν εθελοντής. Είδα στο internet ότι φεύγω αυλώνα τεθωρακισμένα. Πότε θα μου έρθει και επίσημα το χαρτί;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nassos »

Υπολόγιζε 10 με 15 ημέρες πριν την ημέρα κατάταξης. Αν θές κανόνισε και συνάντηση με άλλα παιδιά.

2011 Β' ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ Αυλώνας
rezor

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από rezor »

Σε ευχαριστώ πολύ Νάσσο. Εάν θέλει να δει και κάποιος που 8α πάει εγώ το είδα στο army.gr.
stallion
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Απρ 09, 2011 4:02 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stallion »

Σε περίπτωση που στο χαρτί κατάταξης υπάρχει ορθογραφικό λάθος στο όνομα τί κάνω;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Greek_Army »

stallion έγραψε:Σε περίπτωση που στο χαρτί κατάταξης υπάρχει ορθογραφικό λάθος στο όνομα τί κάνω;


Πηγαίνεις στην στρατολογία και στο διορθώνουνε
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης