Σημείωμα κατάταξης (2020)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
stefanos92
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 4:07 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stefanos92 »

Το ανακοίνωσαν σήμερα!
hbstudios
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 29, 2020 2:12 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από hbstudios »

Καλησπέρα. Μπήκα στην ιστοσελίδα του στρατού έβαλα τα στοιχεία μου και μου έβγαλε οτι παρουσιάζομαι στις 10-03-2020 297 Μ/Κ ΤΠ (ΧΙΟΣ). Δεν μου έχει έρθει χαρτί. Που θα βρώ το Σημείωμα κατάταξης;

Ευχαριστώ!

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nassos »

Τηλεφώνησε στο Αστυνομικό Τμήμα της περιοχής σου.
alcibar

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από alcibar »

Μου ήρθε σημείωμα κατάταξης για να παρουσιαστώ στο Σουφλί Έβρου. Επειδή θέλω να πάρω να αναβολή για ψυχολοχικούς λόγους, ξέρει κανείς τη διαδικασία; Πρέπει να παώ στο στρατόπεδο την ημέρα που πρέπει να παρουσιαστώ και να μου δώσουν χαρτί για να πάω για εξέταση σε φρουραρχείο;
Lyapunov13

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Lyapunov13 »

Στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων προστασίας για τον περιορισμό της διασποράς της λοίμωξης του κορωνοϊού (COVID-19), η κατάταξη της 2020 Γ΄ ΕΣΣΟ του Στρατού Ξηράς θα υλοποιηθεί εντός του πρώτου δεκαπενθημέρου του Ιουνίου 2020, σύμφωνα με ανακοίνωση του Γενικού Επιτελείου Στρατού
Νίκος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Νίκος »

Καλησπέρα, εαν η Γ εσσο πήγε Ιούνιο, η Δ θα πάει Αύγουστο ή Σεπτεμβρίο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αλεξης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Αλεξης »

Καλησπέρα.Την ίδια απορία εχω με τον Νίκο, αν οι επόμενες Εσσο θα αλλάξουν.

Ευχαριστώ.

Lyapunov13

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Lyapunov13 »

Καλησπερα,

εχει καποιος καποια ενημερωση ποτε μπαινει η Γ εσσο 2020 κ ποτε ερχονται

τα σημειωματα καταταξης;

Ευχαριστω

Nick_Berlin

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nick_Berlin »

Ηλεκτρονικη παραλαβη σημειωματος καταξης

Σας πληροφορούμε ότι όσοι υποχρεούνται για κατάταξη με την 2020 Γ ΕΣΣΟ του Στρατού Ξηράς / Πολεμικής Αεροπορίας και με την 2020 Β ΕΣΣΟ του Πολεμικού Ναυτικού (α δεκαπενθήμερο Ιουνίου 2020), θα παραλάβουν το Σημείωμα Κατάταξης ηλεκτρονικά, εντός του Μαΐου 2020 μέσω του παρόντος διαδικτυακού τόπου. Για την παραλαβή απαιτείται η επιλογή του μενού «ΕΙΣΟΔΟΣ» μέσω του οποίου πραγματοποιείται αυθεντικοποίοιοο Κατόπιν απαιτείται η επιλογή του μενού «ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΟΥ» και τελικά η εκτύπωση του.

https://www.stratologia.gr/el/content/ηλεκτρονική-παραλαβή-σημειωμάτων-κατάταξης

GamaEsso2020

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από GamaEsso2020 »

Καλησπερα!Βγηκανε τα σημειωματα καταταξης ονλαιν:

https://www.stratologia.gr/el/content/πρόσκληση-στρατευσίμων-2020-γ΄-εσσο-στο-στρατό-ξηράς

Βαζουμε κωδικους taxis και εκτυπωνουμε το σημειωμα καταταξης.

Παρουσιαζομαι 1 Ιουνιου στην Κω

Καλη θητεια σε ολους

Μιχάλης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Μιχάλης »

Καλησπέρα παιδιά,
Γ ΕΣΣΟ και εγώ εδώ ωστόσο μετά από είσοδο. με τους κωδικούς στο σημείωμα κατάταξης μου βγάζει ότι δεν υπαρχει εγγραφο. Έχει κανένας παρόμοιο πρόβλημα ή καμία ιδέα το τι συμβαίνει ενώ γνωριζω κανονικά που θα καταταγω;

Ευχαριστώ πολύ

Κώστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κώστας »

Καλησπέρα. Παρουσιάζομαι τον Ιούνιο στην Κομοτηνή στο Στρατόπεδο Ηλιπουλου. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με τα κινητά ;
Μάρκος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Μάρκος »

Καλησπέρα. Παρουσιάζομαι τον Ιούνιο στην Σαμο στο Στρατόπεδο Παλαιοκαστριτη Γνωρίζει κανείς τι γινεται με τα κινητά;
Αλέξανδρος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Αλέξανδρος »

Μην τρελαίνεστε με τα κινητά παίδες. Όλοι ξέρουν ότι έχετε και θα το χρησιμοποιείτε. Όλα κουλ. Λίγο το νου σας τις πρώτες μέρες, μέχρι να μάθετε τι παίζει. Εμάς ο διοικητής μας αργότερα μας έλεγε να τον παίρνουμε κατευθείαν τηλ ή να του στέλνουμε στο Viber.

361 Κουφόβουνο💣

Αλεξης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Αλεξης »

Καλησπέρα. Είχα ρωτήσει και 2 εβδομάδες τι γίνεται με τις επόμενες ΕΣΣΟ, μιας και η Γ ΕΣΣΟ μετατεθηκε για τον Ιούνιο. Πάνε πιο πίσω οι εναπομείνασες; Στην περίπτωση που δεν πάνε πιο πίσω, μέχρι πότε μπορώ να διακόψω την αναβολή για να μπω Σεπτέμβρη;

Ευχαριστώ.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες