Σημείωμα κατάταξης (2020)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Παναγιωτης Χρονοπουλ

Σημείωμα κατάταξης (2020)

Δημοσίευση από Παναγιωτης Χρονοπουλ »

Εκλεισα τα 18 στις 18/10 και γεννημενος το 2001 μεσα νοεμβρη εμαθα οτι μπηκα αεροπορια τελοσπαντων ποτε μπαινω μεσα ναι ειδα σε σχολια οτι μπαινω μεσα σε 12 μηνες αφου κλεισω τα 18 δεν καταλαβα δηλαδη αναμεσα απο τον γεναρη εως οκτωβρη-νοεμβρη η θα μπω οκτωβρη-νοεμβρη του 2020 και κατι τελευταιο αληθευει οτι μπαινεις μεσα 19 χρονων;
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

221 τε Μυτιλήνη 23 Ιανουαρίου , ξέρουμε ποτε έρχονται τα χαρτια;
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Φίλε εμένα μου ήρθε πριν 4 μέρες... σε τι σώμα σε έχουν... κ γω Μυτιλήνη ειμαι 20 Ιανουαρίου παρουσιαζομαι
Roukounas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Δεκ 18, 2019 5:53 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Roukounas »

Κλ έγραψε:221 τε Μυτιλήνη 23 Ιανουαρίου, ξέρουμε ποτε έρχονται τα χαρτια;


Καλύτερα πέρνα απο το αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου. Στη Νέα Ιωνία που μένω είχαν έρθει απο το τέλος του Δεκεμβρίου και δεν με είχαν ειδοποιήσει μέχρι προχθές, οπότε και πέρασα και το πήρα μόνος.

Χρήστος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Χρήστος »

Καλησπέρα κανεις α εσσο 2020 στρατόπεδο Ηλιόπουλου Παύλου 211 Κομοτηνή
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Υλικού πολέμου

Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Στο κάτω τριτος θα σε πανε
mike94

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από mike94 »

Παιδια το στρατοπεδο στο Ρεθυμνο τι λεει; Μαλλον θα παρουσιαστω εκει τον Μαρτιο ειμαι απο Κρητη. Ακουγονται διαφορα για το Ρεθυμνο. Εχει κανεις εικονα; Εγω θελω να δηλωσω στρατονομια. Οποτε ποσο καιρο θα ειμαι εκει;
Peris ntsl
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 16, 2020 10:11 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Peris ntsl »

Παιδια κανενας για στρατοπεδο παλαιολογου Κωσταντινου 'ΙΑ (ΚΩ) εχουμε; Παρουσιαζομαι 24/1. Γνωμη για το στρατοπεδο;
Παλιοςς

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Παλιοςς »

Μάγκες με το καλό να μπείτε να ξεκουραστούμεΕικόνα οποίος παει σε παραμεθόριο νησί θα περάσει λίγο δύσκολα τα κινητά επιτρέπονται κανονικά όλα καλά θα πάνε μάγκες μην ψαρωνετε οποίος παει Σύμη να μου στείλει μήνυμα
Κωστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπερα, θελω να μπω δοκιμος αλλα ακουσα οτι γινεται χαμος και θα μπουνε λαραπανω τα βυσματα ισχυει η θα το πανε δικαια με μπαλες κανονικα οπως πρεπει;
georgecrete

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από georgecrete »

Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;

Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.
Μειωση θητειας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Μειωση θητειας »

Καλησπερα, θελω να μου πειτε εαν γνωριζετε εαν ειμαι προστατης οικογενειας και τριτεκνα αδερφια ποσο γινεται η θητεια; ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΟΣΟ ΣΤΡΑΤΟΣ
Cer

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer »

georgecrete έγραψε:Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;

Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.


Λοιπον κοιτα αφου υπάρχει βυσμα αλλάζουν όλα και ειδικά αν εισαι απο κοντα σπιτι σου οσο χαλια και να ειναι θα παίρνεις διανυκτέρευση θα ειναι αλλιως

chris777
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 28, 2019 11:42 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από chris777 »

Εχουμε ιδεα ποτε ανακοινωνουν για Β' Εσσο στρατο ξηρας?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης