Συναντήσεις - ΚΕΕΔ (Μεγάλο Πεύκο)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Stefanos Sp
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 5:44 pm
Επικοινωνία:

2019 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Stefanos Sp »

Μπαινω στις 15/10 και γενικα εχω πολλες αποριες.

Απο οτι ειδα και στα προηγουμενα θεματα (τις Γ ΕΣΣΟ) καποιος ειπε οτι περνανε τα κινητα οποτε δεν θα εχουμε καποιο θεμα.

1) Καπου αλλου διαβασα οτι απογορευεται ο υπνοσακος στις Ε. Δ ισχυει κατι τετοιο;

2) Την ακτινογραφια θωρακος μπορω να παω να την βγαλω στο 401 δωρεαν αν εχω μαζι μου το χαρτι καταταξης;

3) Υπαρχει καποιο συγκεκριμενο οριο στα κιλα καπου ειδα εναν πινακα και ελεγε για τα κιλα +- 20%

4) Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι θα γινετε οσο περναει ο χρονος (δηλαδη ποτε γινεται η ορκωμοσια, ποτε εχουμε την πρωτη αδεια κτλπ)

Άβαταρ μέλους
Stefanos Sp
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 5:44 pm
Επικοινωνία:

2019 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Stefanos Sp »

Σημερα με ειδοποιησαν απο το αστυνομικο τμημα οτι εχει ερθει το χαρτι καταταξης. Αν δεν σας εχουν ενημερωσει παρτε τηλεφωνο και ρωτηστε
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παρουσιαζομαι 23/1/2020 στο ΚΕΕΔ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ. Αν υπαρχεις καποιος ακομα που παρουσιαζεται αυτην την ημερομηνια εκει και φευγει απο Θεσσαλονικη ας συννενοηθουμε να φυγουμε μαζιιι
Αλεξ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Αλεξ »

Κάποιος για μεγάλο πεύκο 22/1/19
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παρουσιαζομαι 23/1/2020 στο ΚΕΕΔ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ. Αν υπαρχεις καποιος ακομα που παρουσιαζεται αυτην την ημερομηνια εκει και φευγει απο Θεσσαλονικη ας συννενοηθουμε να φυγουμε μαζι.
Κωστας

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Κωστας »

Παρουσιαζομαι 21, φευγω απο θεσσαλονικη
ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ »

Και εγώ φίλε 21
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παιδια παρουσιαζομαι 23/1. Φευγω απο Θεσσαλονικη. Ξερουμε πως να παμε στην Νεα Περαμο;
Alex

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Alex »

Ρε παιδιά δήλωσα Ε. δ και με στείλανε εθνοφυλακα στη Μυτιλήνη κ παρουσιάζομαι 23... τι κάνω?
Jimis

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Jimis »

Αδερφέ κι εγω απο Θεσ/νικη μεγάλο πεύκο θα πάω 23 του μήνα. Μην αγχώνεσαι πάμε παρέα.
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Θα κάνεις τη βασική σου εκπαίδευση εκεί. Έπειτα, όταν έρθουν από τις ε. Δ. Δήλωσε πως επιθυμείς να πας.
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Νίκος έγραψε:Παιδια παρουσιαζομαι 23/1. Φευγω απο Θεσσαλονικη. Ξερουμε πως να παμε στην Νεα Περαμο;


Αδερφέ πάμε μαζί μην αγχώνεσαι.

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ »

Ειναι κάνεις από Πάτρα, πύργο να μπούμε παρέα 21 μπενο ΚΕΕΔ! Καλή θητεία σε όλους μας!
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Tzimis και Jimis γραψτε τα ονοματα σας απο το facebook να σας κανω αιτημα ωστε να συννενοηθουμε ;) ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Νίκος έγραψε:Tzimis και Jimis γραψτε τα ονοματα σας απο το facebook να σας κανω αιτημα ωστε να συννενοηθουμε ;) ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ


Εγω ειμαι και στα δυο κανε λογαριασμο εδω στο φορουμ και πες μου username να σου στειλω προσωπικο.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης