Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από re pate kala re »

ΝικοςAk έγραψε:Καλησπέρα φίλε μου ... Δεν ξέρω εάν η καημένη κοπέλα κόπηκε Και δεν με ενδιαφέρει κι όλας... Αλλά εμένα γιατί με ανακατεύεται σε αυτό; Εγώ σας λέω πληροφορίες σχετικά με ΠΝ. Τώρα εάν το ακούσατε και από αλλού σημαίνει ότι υπάρχει κάποια αλήθεια σε αυτό που λέγεται... Ξανά λέω εγώ έχω 500 μόρια και ρώτησα για Αρμενιστής για ένα φίλο μου που έχει 400 εγώ. Δεν έχω διαλέξει αρμ και αρμ-φαρ ... Ρδ επέλεξα...


Σύμπτωση 1 μας Λες για Ειδικότητα σκαπανείς- διασώστες και ειδικότητα αρμενιστής

Σύμπτωση 2 παρόμοιο όνομα

Σύμπτωση 3 νέο προφιλ φτιαγμένο τυχαίος την μέρα που έφαγες πόρτα

Σύμπτωση 3 πάλι η ιδια παπατσα και καλα τηλεφωνο και μπλα μπλα μπλα

Πολλές συμπτώσεις μαζεμένες

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Κυρ Αύγ 21, 2022 10:06 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ΝικοςAk
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Αύγ 17, 2022 7:26 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από ΝικοςAk »

re pate kala re έγραψε:Σύμπτωση 1 μας Λες για Ειδικότητα σκαπανείς- διασώστες και ειδικότητα αρμενιστής
Σύμπτωση 2 παρόμοιο όνομα

Σύμπτωση 3 νέο προφιλ φτιαγμένο τυχαίος την μέρα που έφαγες πόρτα

Σύμπτωση 3 πάλι η ιδια παπατσα και καλα τηλεφωνο και μπλα μπλα μπλα

Πολλές συμπτώσεις μαζεμένες

Λοιπόν.

1) σύμπτωση ένα: Είναι λογικό κάθε μέρα να έρχονται καινούργια άτομα στο φόρουμ

2) σύμπτωση 2 : Μόνο ένας Νίκος υπάρχει όχι άλλος στον πλανήτη ...

3) σύμπτωση 3 : Απλή σύμπτωση όταν μπήκα...

4) σύμπτωση 4 : Αυτό μου είπαν τώρα εάν το έχει πει και κάποιος άλλος δεν ξέρω

5) ζητώ συγνώμη εάν μπήκα μέρα και ώρα που δεν έπρεπε...

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Κυρ Αύγ 21, 2022 10:06 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Nassos »

ΝικοςAk έγραψε:Λοιπόν.

1) σύμπτωση ένα: Είναι λογικό κάθε μέρα να έρχονται καινούργια άτομα στο φόρουμ

2) σύμπτωση 2 : Μόνο ένας Νίκος υπάρχει όχι άλλος στον πλανήτη ...

3) σύμπτωση 3 : Απλή σύμπτωση όταν μπήκα...

4) σύμπτωση 4 : Αυτό μου είπαν τώρα εάν το έχει πει και κάποιος άλλος δεν ξέρω

5) ζητώ συγνώμη εάν μπήκα μέρα και ώρα που δεν έπρεπε...


Κοίτα επίσης σύμπτωση που βάζεις τα ίδια στοιχεία και στο νέο προφίλ, με διαφορετική ημερομηνία γέννησης.Εικόνα

Φυσικά τα έκανα printscreen και σώθηκαν στο σκληρό δίσκο.Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Κυρ Αύγ 21, 2022 10:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Georgets98
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 21, 2022 6:12 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Georgets98 »

Αξίζει λέτε ρε μάγκες οικονομικά θα κάνουμε προκοπή ή τζάμπα θα μας φάει το πλοίο; Σύνταξη στα 50 όπως ξηρά;
33ΜΚ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2021 3:05 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από 33ΜΚ »

Nassos έγραψε:
ΝικοςAk έγραψε:Λοιπόν.

1) σύμπτωση ένα: Είναι λογικό κάθε μέρα να έρχονται καινούργια άτομα στο φόρουμ

2) σύμπτωση 2 : Μόνο ένας Νίκος υπάρχει όχι άλλος στον πλανήτη ...

3) σύμπτωση 3 : Απλή σύμπτωση όταν μπήκα...

4) σύμπτωση 4 : Αυτό μου είπαν τώρα εάν το έχει πει και κάποιος άλλος δεν ξέρω

5) ζητώ συγνώμη εάν μπήκα μέρα και ώρα που δεν έπρεπε...


Κοίτα επίσης σύμπτωση που βάζεις τα ίδια στοιχεία και στο νέο προφίλ, με διαφορετική ημερομηνία γέννησης.Εικόνα

Φυσικά τα έκανα printscreen και σώθηκαν στο σκληρό δίσκο.Εικόνα

Ειλικρινα παιδιά λυπάμαι για τον χρόνο που σπαταλάτε για να μιλάτε με τέτοια τοξικά άτομα.Έβριζε ένα ολόκληρο φόρουμ, μας έβγαζε τρελούς και ότι εμείς δε μετράμε σωστά τα μόρια, τα ήξερα όλα γιατί είχε καθημερινή επικοινωνία όπως έλεγε με ΓΕΑ, θυμάμαι χαρακτηριστικά τα λόγια της να λέει περιμένετε να δείτε εμένα που θα μπω και εσείς θα κλαίτε, εν τέλη ούτε για αθλήματα την κάλεσαν ούτε θα την καλέσουν και αυτό που ξέρω εγώ είναι πως όσους έκραζε μαζί και μένα είμαστε μέσα καθ αυτή δε πάει ούτε για ΠΚΕ!Ειλικρινά Νίκος ή Νικολ είσαι πολύ τοξικός άνθρωπος και να σου πω την αλήθεια από την μια ευτυχώς δε μπήκες γιατί μέσα θα περνούσες πολύ δύσκολα ! Άλλαξε μυαλά

PLC
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 05, 2022 7:53 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από PLC »

Καλησπέρα παιδιά Ξέρει κανείς την διαδικασία στα ψυχοτεχνικα και υγειονομικά;

Στα υγειονομικά περνάμε τον κάτω πίνακα από αυτόν που περάσαμε στο δημόσιο νοσοκομείο-ιατρούς;

Πόση ώρα μας παίρνει κάθε διαδικασία

33ΜΚ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2021 3:05 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από 33ΜΚ »

PLC έγραψε:Καλησπέρα παιδιά Ξέρει κανείς την διαδικασία στα ψυχοτεχνικα και υγειονομικά;

Στα υγειονομικά περνάμε τον κάτω πίνακα από αυτόν που περάσαμε στο δημόσιο νοσοκομείο-ιατρούς;

Πόση ώρα μας παίρνει κάθε διαδικασία

Στα ψυχοτεχνικα όλοι μαζί σε μια αίθουσα όπου θα πρέπει να συμπληρωθεί ένα ντοσιέ ερωτήσεων εφόσον οι απαντήσεις σου είναι νορμαλ μετά από λίγη ώρα θα μπαίνει ένας ένας στον ψυχίατρο για ολιγόλεπτη συνέντευξη.Στα ιατρικά θα στηθούν λογικά όπως έγιναν πέρυσι σαν καμπ με γιατρούς σκηνές, κοντέινερ κτλπ όπου θα περνάμε κατά ομάδες μέσα για εξέταση και θα συμπληρώνεται το έντυπο Β κάτι σαν ΟΨΜ όσοι έχουν πάει ποτε στο στρατό, στο τέλος της μέρας όλοι θα περάσουμε με τα έντυπα μας ένας ένας απ την επιτροπή εφόσον περάσεις τότε έμειναν 2 μέρες τελευταίες τα αθλήματα

PLC
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 05, 2022 7:53 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από PLC »

Ευχαριστώ 33ΜΚ για τις απαντήσεις Μια ακόμα ερώτηση. Τα αθλήματα στην Αθήνα τα περνάμε μόνο Τατόι σύμφωνα με τα περσινά ή και αλλου;

Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

PLC έγραψε:Καλησπέρα παιδιά Ξέρει κανείς την διαδικασία στα ψυχοτεχνικα και υγειονομικά;

Στα υγειονομικά περνάμε τον κάτω πίνακα από αυτόν που περάσαμε στο δημόσιο νοσοκομείο-ιατρούς;

Πόση ώρα μας παίρνει κάθε διαδικασία

Γενικα να ξερεις οτι οι 2 πρωτες μερες ψυχοτεχνικα και ιατρικα ειναι οι πιο κουραστικες γιατι θα πρεπει να εισαι απο τις 7 εκει και θα κρατηοσυν παρα πολλες ωρες, υπολογιζε οτι θα φυγεις μεσημερι. Παρολαυτα η διαδικασια εξετασης κραταει αντε καμια ωρα τις υπολοιπες απλα θα περιμενεις. Τα αθληματα απο την αλλη τελειωνουν πολυ γρηγορα εμεις κατα τις 9:30 ειχαμε τελειωσει

PLC
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Αύγ 05, 2022 7:53 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από PLC »

anonymous19970 έγραψε:
PLC έγραψε:Καλησπέρα παιδιά Ξέρει κανείς την διαδικασία στα ψυχοτεχνικα και υγειονομικά;

Στα υγειονομικά περνάμε τον κάτω πίνακα από αυτόν που περάσαμε στο δημόσιο νοσοκομείο-ιατρούς;

Πόση ώρα μας παίρνει κάθε διαδικασία

Γενικα να ξερεις οτι οι 2 πρωτες μερες ψυχοτεχνικα και ιατρικα ειναι οι πιο κουραστικες γιατι θα πρεπει να εισαι απο τις 7 εκει και θα κρατηοσυν παρα πολλες ωρες, υπολογιζε οτι θα φυγεις μεσημερι. Παρολαυτα η διαδικασια εξετασης κραταει αντε καμια ωρα τις υπολοιπες απλα θα περιμενεις. Τα αθληματα απο την αλλη τελειωνουν πολυ γρηγορα εμεις κατα τις 9:30 ειχαμε τελειωσει



Τατόι ήσουν φίλε;

Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

PLC έγραψε:Τατόι ήσουν φίλε;


ΣΣΕ

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Αύγ 22, 2022 10:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
DimitrisK02
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Αύγ 09, 2022 4:42 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από DimitrisK02 »

Καλημέρα παιδιά :) Έχω να κάνω 2 ερωτήσεις:1) Αρχικά, το rapid test το κάνουμε πριν τα ψυχοτεχνικά (29/8 παρουσιάζομαι ΣΝΔ) ή πριν τους γιατρούς;

2) Αναλόγως με το αν περάσουμε τα ψυχοτεχνικά, θα ενημερωθούμε μετά για την επόμενη φάση στην πλατφόρμα;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DimitrisK02 την Σάβ Αύγ 27, 2022 11:54 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
zoikasa
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 26, 2022 11:47 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από zoikasa »

DimitrisK02 έγραψε:Καλημέρα παιδιά :) Έχω να κάνω 2 ερωτήσεις:1) Αρχικά, το rapid test το κάνουμε πριν τα ψυχοτεχνικά (29/8 παρουσιάζομαι ΣΝΔ) ή πριν τους γιατρούς;

2) Αναλόγως με το αν περάσουμε τα ψυχοτεχνικά, θα ενημερωθούμε μετά για την επόμενη φάση στην πλατφόρμα;



Καλημέρα!

1) Το ραπίντ θα το κάνεις πριν τα ψυχοτεχνικα - μια ημέρα πριν.

2) Όλη η ενημέρωση για την επόμενη φάση θα γίνει μέσα στη ΣΝΔ. Κάθε μέρα θα σας ανακοινώνουν αν περνάτε στην επόμενη.

Έδωσα πέρσι στη ΣΝΔ. Όλα θα πάνε καλά!

Καλή επιτυχία!

DimitrisK02
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Αύγ 09, 2022 4:42 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από DimitrisK02 »

zoikasa έγραψε:
DimitrisK02 έγραψε:Καλημέρα παιδιά :) Έχω να κάνω 2 ερωτήσεις:1) Αρχικά, το rapid test το κάνουμε πριν τα ψυχοτεχνικά (29/8 παρουσιάζομαι ΣΝΔ) ή πριν τους γιατρούς;

2) Αναλόγως με το αν περάσουμε τα ψυχοτεχνικά, θα ενημερωθούμε μετά για την επόμενη φάση στην πλατφόρμα;



Καλημέρα!

1) Το ραπίντ θα το κάνεις πριν τα ψυχοτεχνικα - μια ημέρα πριν.

2) Όλη η ενημέρωση για την επόμενη φάση θα γίνει μέσα στη ΣΝΔ. Κάθε μέρα θα σας ανακοινώνουν αν περνάτε στην επόμενη.

Έδωσα πέρσι στη ΣΝΔ. Όλα θα πάνε καλά!

Καλή επιτυχία!



Σε ευχαριστώ :)

Δεν πειράζει να το κάνω και από σήμερα το rapid;

zoikasa
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 26, 2022 11:47 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από zoikasa »

DimitrisK02 έγραψε:Σε ευχαριστώ :) Δεν πειράζει να το κάνω και από σήμερα το rapid;



Νομίζω όχι. Αν δεν κάνω λάθος λέει 48 ώρες πριν. Οπότε μπορείς!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Σάβ Αύγ 27, 2022 3:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες