Συναντήσεις - 625 Μ/Κ ΤΠ "Κατσιμήτρου" (Ιωάννινα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Απάτσης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Απάτσης »

Γεία σε όλους και μας εύχομαι καλή θητεία :> Μου έχει έρθει και εμένα για 625 τπ/εοδ οδηγός, βέβαια δεν έχω ούτε και εγώ δίπλωμα αλλά όπως διάβασα συμβαίνει και με άλλους το ίδιο. Έχω ακούσει ότι βγάζει στο στρατό δίπλωμα κάπως αλλά πέρα από αυτό δε γνωρίζω καμία λεπτομέρια. Μήπως ξέρει κάποιος τί παίζει με το να βγάλεις δίπλωμα στο στρατό?
Άβαταρ μέλους
kalou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2011 10:02 pm
Επάγγελμα: ΔΝΕΑΣ(ΣΝ)
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από kalou »

Κριψιμο στο φουλ!
Απάτσης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Απάτσης »

Ευχαριστώ φίλε Νάσο, να 'σαι καλά!
mtsbos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2011 3:35 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από mtsbos »

Ελα φιλε, εχεις facebook να μιλισουμε απο εκει; Ευχαριστω -Mts
GK21

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από GK21 »

Παιδες ευχομαι και εγω με την σειρα μου καλη θητεια σε ολους μας και καλα να περασουμε εγω μπαινω 8/2 στην 625 τ/π ΥΕΑ και ελπιζω να ειναι καλα. σαν πολη ξερω οτι ειναι καλα γιατι εχω παει 2 φορες αλλα σασν στρατοπαιδο δεν γνωριζω. οτι και να ειναι λιγο υπομονη ενας χρονος και ουτε δεν ειναι θα περασει. παιζει κανεις που να μπαινει στις 8/2; οσο για το φρουραρχειο που λετε παρτε τηλεφωνο στην αστυνομια της περιοχης σας και θα σας πουν που ειναι για να παρετε το εισητηριο.
teo22
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 02, 2010 1:20 am
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από teo22 »

2 εβδομαδες ακομα (15 μερες)
oxxx

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από oxxx »

Παιδια απο αγ. Στεφανο εγω, αθηνα,7-2, αντε να δουμε... Καλη θητεια σε ολους μας.
Απάτσης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Απάτσης »

Παίδες σκέφτετε κανείς να φύγει από Αθήνα Κυριακή βράδυ, από 6/2 δλδ και να είναι πρωί Γιάννενα; Εγώ λέω να κλείσω εισητήριο τότε άμα ψήνονται και άλλοι μπας και γνωριστούμε στο ταξίδι. Λογικά θα είναι καλύτερα από νωρίς στο στρατόπεδο. Για να πάρεις ρούχα κλπ, από ότι μου έχουν πει και φίλοι φαντάροι. Καλή θητεία παίδες!
teo22
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 02, 2010 1:20 am
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από teo22 »

Πηρα τα εισητηρια προχθες και ειδα πως στο κτελ κηφισου εγραφε σαββατο 6 8:30 11:30 και αλλες ωρες. Για κυριακη και αργιες 6 η 11 παιδες ρωτηστε και εσεις. Μηπως εχουν αλλαξει μεχρι σημερα πρτε ενα τηλεφωνω στο κτελ κηφισου. Εγω τα εκλεισα για σαββατο μιας και εχω συγγενης εκει στα γιαννενα. Ρωτηστε...
teo22
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 02, 2010 1:20 am
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από teo22 »

teo22 έγραψε:Πηρα τα εισητηρια προχθες και ειδα πως στο κτελ κηφισου εγραφε σαββατο 6 8:30 11:30 και αλλες ωρες. Για κυριακη και αργιες 6 η 11 παιδες ρωτηστε και εσεις. Μηπως εχουν αλλαξει μεχρι σημερα πρτε ενα τηλεφωνω στο κτελ κηφισου. Εγω τα εκλεισα για σαββατο μιας και εχω συγγενης εκει στα γιαννενα. Ρωτηστε...


δηλαδη για κυριακη να πας 11 το πρωι μονο αν πας σε ξενοδοχειο... Για να φτασεις το απογευμα. Παντως για απογευμα δεν νομιζω να εχει. Για κυριακη.
Anonymous

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω παιδια πηρα το εισιτηριο Για τιν κυριακη 6/2 στις 10κ30 το βραδυ και 8α ειμαι γιαννενα 5 το πρωι... !
johnakos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2011 12:43 pm
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από johnakos »

Και εγω παιδια πηρα εισιτηριο για κυριακη 10:30 οποτε θα γνωριστουμε και καπιοι στο ταξιδι... Αντε και καλη μας θητεια!
Απάτσης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Απάτσης »

Και εγώ για κυριακή έκλεισα τελικά 22:30! Καλή μας τύχη λοιπόν :P
politis1988
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2011 12:24 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από politis1988 »

Βρε παιδια βραδυατικα θα πατε την κυριακη. και την δευτερα θα κουτουλατε... απο την νυστα μεχρι να πατε θα παει 5 και μισι η ωρα...08:00 μας ανοιγουν της πυλες και κλεινουν στης 13:00. πως θα αντεξετε... παντως κακως που τα κλεισατε κυριακη επρεπε απο το σαββατο...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες