Συναντήσεις - 625 Μ/Κ ΤΠ "Κατσιμήτρου" (Ιωάννινα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαγκες στειλτε κανα facebook να τα πουμε απο κει
o trelos tou xwriou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Ιαν 05, 2011 5:22 pm
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από o trelos tou xwriou »

politis1988 έγραψε:Βρε παιδια βραδυατικα θα πατε την κυριακη. Και την δευτερα θα κουτουλατε... Απο την νυστα μεχρι να πατε θα παει 5 και μισι η ωρα...08:00 μας ανοιγουν της πυλες και κλεινουν στης 13:00. Πως θα αντεξετε... Παντως κακως που τα κλεισατε κυριακη επρεπε απο το σαββατο...

Εσύ τι λες, ψήνεσαι να ανέβουμε Απο σήμερα Γιάννενα για να δούμε και τα αξιοθέατα;Εικόνα
politis1988
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2011 12:24 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από politis1988 »

o trelos tou xwriou έγραψε:
politis1988 έγραψε:Βρε παιδια βραδυατικα θα πατε την κυριακη. Και την δευτερα θα κουτουλατε... Απο την νυστα μεχρι να πατε θα παει 5 και μισι η ωρα...08:00 μας ανοιγουν της πυλες και κλεινουν στης 13:00. Πως θα αντεξετε... Παντως κακως που τα κλεισατε κυριακη επρεπε απο το σαββατο...

Εσύ τι λες, ψήνεσαι να ανέβουμε Απο σήμερα Γιάννενα για να δούμε και τα αξιοθέατα;Εικόνα


φιλε δεν με καταλαβες τι ειπα. Διαβασε πρωτα τι ειπα και μετα ελα Και γραψε. Αν πας κυριακη οπως κανανε και τα παιδια καλα και κανανε αλλα να φτασεις γιαννενα 5 και μισι και να εχεις 3 ωρες για να ανοιξουν η πυλες ασε που εχει και κρυο αυτες της 3 ωρες τι θα κανεις... Ασε που θα εισαι πτωμα απο το ταξιδι. Θα θες και να κοιμηθεις και αν δεν εχεις κλεισει ξενδοχειο τοτε ειναι δραμα η κατασταση... Θα σκουντουφλας απο τον υπνο... Καλο ειναι οταν γραφουμε να διαβαζεται τι λενε τα προηγουμενα θεματα και οχι μονο να την λετε σε καποιους.
Petraloniths

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Petraloniths »

Ξεκολλατε ρε! Θα παμε και θα περασουμε καλα!

Μανος

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Μανος »

Ρε κουκουρουκου οταν λες να παρουμε μονο το απολυτιριο μας ενοεις πως ολες οι αλλες οι παπαγιες ποθ γραφει δεν χρειαζονται; γτ ελεγα να παω ςημερα να βγαλω τιν ακτινογραφια να πουμε αλλα βαριεμαι, και ειδα και το μηνημα ςου και διεροταμαι τωρα, να παω η να μιν παω; ειδου η απορια οεο.
mitsakos 21
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Φεβ 01, 2011 2:44 pm
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από mitsakos 21 »

Μαγκες ειναι κανεις να φευγει με κτελ απο κηφισσο κυριακη βραδυ; Να κανουμε μαζι το ταξιδι. Γτ θα παω μονος μου.
Απάτσης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Απάτσης »

Μητσάκο άμα ρίξεις μια ματία στη προηγούμενη σελίδα είναι αρκετά παιδιά να φύγουν για Κυριακή βράδυ από Κηφισσό, οπότε θα τα πούμε εκεί ;) έτσι και αλλιώς τί άλλο να κάνουμε 6 ώρες εκεί μέσα... Το πολύ πολύ να ρίξουμε και καναν ύπνάκο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Nassos »

Εδώ μιλάμε για συναντήσεις πριν τη κατάταξη!
Μαγειρακος

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Μαγειρακος »

Καλησπερα παιδες ειμαι απο αθηνα/τερψιθεα και μπαινω 08/02 στο 625 ΤΠ/ΕΟΔ τεθωρακισμενα οδηγος ενω ειμαι μαγειρας τεσπα μπορω μετα απο την ορκομοσια να μεινω σε καπια μοναδα στα γιαννενα επιδει εχω γνωστους; Καλη θητεια σε ολους μας και καλο μηνα!
Πετραλωνιτης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Πετραλωνιτης »

Παιδια εχει καποιος να πρωτινει κανα μαγαζι για στρατιωτικα ειδη στην Αθηνα;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Nassos »

Βάλε στο Google "στρατιωτικά είδη Αθήνα" και θα σου βγάλει ολόκληρο κατάλογο.

Αν θές δώσε μου e-mail για να σου δώσω συγκεκριμένες ιστοσελίδες.Εικόνα
Πετραλωνιτης

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Πετραλωνιτης »

Ωριστε. aggeluska@yahoo.gr

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Nassos »

Ωραίος, στο έστειλα τώρα. Πές μου αν θές να σβήσω το e-mail σουΕικόνα
Makis

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από Makis »

Άντε 5 μέρες μείνανε για να δούμε τι παίζει στη παράσταση ''στρατός''... Χαχαχαχα Εγώ έρχομαι από λίμνη Πλαστήρα. Δευτέρα πρωί πρωί θα είμαι απάνω. Παίζει κανείς από Καρδίτσα?
teo22
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 02, 2010 1:20 am
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

2011 Α ΕΣΣΟ - 625 ΤΠ Γιάννενα

Δημοσίευση από teo22 »

Μαγειρακος έγραψε:Καλησπερα παιδες ειμαι απο αθηνα/τερψιθεα και μπαινω 08/02 στο 625 ΤΠ/ΕΟΔ τεθωρακισμενα οδηγος ενω ειμαι μαγειρας τεσπα μπορω μετα απο την ορκομοσια να μεινω σε καπια μοναδα στα γιαννενα επιδει εχω γνωστους; Καλη θητεια σε ολους μας και καλο μηνα!


Θα φάμε καλά δηλαδη;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες