Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Ratman
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 24, 2021 10:23 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Ratman »

Πως γίνεται αυτό που λες; Αφού δηλώνει ότι έχει προϋπηρεσία... Η προκήρυξη λέει ότι αν δε συμπληρωθούν οι θέσεις με πτυχίο θα πάρουν από α κ β επικουρια. Όχι το αντίθετο δλδ αν συμπληρωθούν όλες οι θέσεις με πτυχίο κ προϋπηρεσία θα πιασουν κ αυτές χωρίς προϋπηρεσία... Άμα ισχύει αυτό δε θα υπάρχει κανείς χωρίς προϋπηρεσία
Milp94
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ Δεκ 03, 2021 7:03 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Milp94 »

Όλοι παίζουν σε όλες τις κατηγορίες, απλά σε θέσεις χωρίς προϋπηρεσία τα μόρια αυτού που την έχει δεν προσμετρουνται, μπορεί όμως να διεκδίκηση την θέση με τα υπόλοιπα που έχει απολυτήριο και ξένες γλωσσες
Άβαταρ μέλους
nik0s10
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2020 5:35 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από nik0s10 »

Κανείς από Κρήτη;
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΚΕΡΔΊΣΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΝ ΘΑ ΧΑΣΩ
Άβαταρ μέλους
Miron
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2018 1:53 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Miron »

Στις στήλες (2),(4),(6),(8),(10),(12) και (14) περιλαμβάνεται ο αριθμός των θέσεων για τις οποίες η εμπειρία λαμβάνεται υπόψη και βαθμολογείται ως κριτήριο κατάταξης.Στις στήλες (3),(5),(7),(9),(11),(13) και (15) περιλαμβάνεται ο αριθμός των θέσεων για τις οποίες η εμπειρία δεν λαμβάνεται υπόψη και δεν βαθμολογείται ως κριτήριο κατάταξης.

Άβαταρ μέλους
Miron
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2018 1:53 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Miron »

Οι έχοντες εμπειρία διεκδικούν θέσεις χωρίς εμπειρία δηλαδή μόνο με τα μόρια τους από απολυτήριο και ξένες γλώσσες
Άβαταρ μέλους
Fulakas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2021 11:03 am
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Fulakas »

Ratman έγραψε:Πως γίνεται αυτό που λες; Αφού δηλώνει ότι έχει προϋπηρεσία... Η προκήρυξη λέει ότι αν δε συμπληρωθούν οι θέσεις με πτυχίο θα πάρουν από α κ β επικουρια. Όχι το αντίθετο δλδ αν συμπληρωθούν όλες οι θέσεις με πτυχίο κ προϋπηρεσία θα πιασουν κ αυτές χωρίς προϋπηρεσία... Άμα ισχύει αυτό δε θα υπάρχει κανείς χωρίς προϋπηρεσία
ακου φιλε εχεις δικιο αλλα ο ασεπ εμενα που εχω προυπηρεσια με βαζει και σττην κςτηγορια χωρις εμπειρια... Οπως και σενα που εισαι χωρις εμπειρια σε βαζει στην δικια μου, με εμπειρια.
Άβαταρ μέλους
Ratman
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 24, 2021 10:23 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Ratman »

Τι κερδίζουν όμως, αν δεν πιάσουν θέση με εμπειρία, τότε είναι σχεδόν βέβαιο πως ούτε χωρίς εμπειρία θα πιασουν
Άβαταρ μέλους
Fulakas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2021 11:03 am
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Fulakas »

Κανονικα επρεπε ποιοι εχουν εμπειρια; Πχ 200 ατομαΠανε στην κατηγορια με εμπειρια, ποιοι ειναι χωρις εμπειρια πχ150 ατομα, πανε σε κατηγορια χωρις εμπειρια... Ο καθενας στη κατηγορια του... Ο ασεπ τα μπερδευει πολυ τα πραγματα

Άβαταρ μέλους
Fulakas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2021 11:03 am
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Fulakas »

Ratman έγραψε:Τι κερδίζουν όμως, αν δεν πιάσουν θέση με εμπειρία, τότε είναι σχεδόν βέβαιο πως ούτε χωρίς εμπειρία θα πιασουν
τι να σου σου πω φιλε
ydneas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Τετ Σεπ 11, 2019 7:16 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από ydneas »

Παιδιά στις θέσεις χωρίς εμπειρία που μετράει ο δεύτερος τίτλος σπουδών πιστεύετε θα βρεθούν πολλά άτομα; Και δεύτερο τίτλο σπουδών ποιους εννοεί;
ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΡΟΛ
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Δεκ 07, 2021 11:22 am
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΡΟΛ »

Θα πω κάτι που ίσως είναι αργά... Τα ΕΠΑΛ που περνούν και απολυτήριο και πτυχίο στην Β επικουρία μπορούσαν να βάλουν τίτλο το απολυτήριο και δεύτερο τίτλο το πτυχίο... Στα ΙΕΚ δεύτερο τίτλο όμως πιάνει μόνο η συνάφεια δηλαδή μόνο των αρχαιοφυλακων.
Stavris92
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2021 9:02 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Stavris92 »

ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΡΟΛ έγραψε:Θα πω κάτι που ίσως είναι αργά... Τα ΕΠΑΛ που περνούν και απολυτήριο και πτυχίο στην Β επικουρία μπορούσαν να βάλουν τίτλο το απολυτήριο και δεύτερο τίτλο το πτυχίο... Στα ΙΕΚ δεύτερο τίτλο όμως πιάνει μόνο η συνάφεια δηλαδή μόνο των αρχαιοφυλακων.


Για την Β επικούρια ούτε για αστείο! Δεν υπάρχει καμία συνάφεια ! Δοκιμασμένο αυτό που σου λέω! Καλημέρα

Motoroil5
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2021 6:39 am
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Motoroil5 »

Καλημέρα ! Βλέπω εδώ γίνεται χαμός από μόρια να πω και εγώ τα δικά μου να μου πείτε αν έχω καμία μικρή ελπίδα β επικουρια 13,3 πτυχίο και 55 μήνες προϋπηρεσία + lower θέλω τήν γνώμη σας γενικές θέσεις δήλωσα παντού και εξωτερικος και εσωτερικος.
Guardian1
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Τρί Σεπ 28, 2021 1:04 pm
Επικοινωνία:

Διαδικασία υποβολής αιτήσεων (9Κ/2021)

Δημοσίευση από Guardian1 »

Lamdar92-Δικαστή τρολ όταν εγώ είπα ότι υπάρχουν 18 πολυτεκνοι για Κορυδαλλο με είπες τρολ.Τώρα είπες ότι πιστεύεις πως υπάρχουν 20 πολυτεκνοι με ιεκ.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Diasostis31 και 6 επισκέπτες