Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
fasasa

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από fasasa »

GreenDragon99 έγραψε: Πέμ Δεκ 15, 2022 11:44 am Έχει φουντώσει αυτή η πληροφορία από το υπουργείο προστασίας του Πολίτη. Θα έχουμε και προκήρυξη ΣΦ των χρωστούμενων θέσεων δηλαδή και μια επικείμενη προκήρυξη ειδικών φρουρών. Αναμένουμε το 23 για περισσότερες πληροφορίες.
Μάλιστα, να φωνάξουμε την Πυροσβεστική ή να αρχίζει να στέλνει μηνύματα το 112 να εκκενώνονται οι δίπλα περιοχές.

Για ΕΦ δεν θα βγει πάντως και μην αρχίσεις να αναφέρεις τα περί εκλογών επειδή έτσι σε βολεύει.
GreenDragon99

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Καλά στους παπατζηδες δεν απαντάω δεν έχει νόημα. Διασώστη επειδή δεν υπάρχει στον προϋπολογισμό του 23 σημαίνει ότι δεν θα πάρει ξανά σύντομα; Δηλαδή το 2019 πού βγήκε ή νέα δημοκρατία ήταν στον προϋπολογισμό; Πρώτον και δεύτερον δεν είπε ο Βορίδης ότι θα υπάρξουν 4888 θέσεις για σώματα ασφαλείας το 2023 πού είναι στον προϋπολογισμό; Γιατί δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε λέγοντας ο καθένας την άποψη τού ευγενικά και κομψά. Από το να χαρακτηρίζουμε και να αποκλείουμε τη κάθε πιθανότητα χωρίς να έχουμε στοιχεία?
Huracan
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2022 10:10 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από Huracan »

Θα βγάλει προκήρυξη για εφ μέσα στο 23 για να μαζέψει ψήφους.
Fsasas

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από Fsasas »

Άστο ρε power ranger όλο αερολογιες γράφεις, δήθεν πληροφορίες από έγκυρες πηγές.
GreenDragon99

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Έλα κάνε μας τη χάρη φασακο. Εγώ δεν σε προσέβαλα, αν δεν έχεις κάτι χρήσιμο να πεις μη γράφεις τίποτα, τράβα από εκεί...
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από Sicario »

green dragon ουτε εσυ γραφεις κατι χρησιμο, ξεσηκωνεις το κοσμο χωρις λογο απο το μυαλο σου τα βγαζεις!
Εχω συγγενεις στο Αρχηγειο και σε πολιτικα γραφεια, το 2023 δε θα ασχοληθουν με Αστυνομια μονο αστυφυλακες θα παιρνει!
Αλλωστε τα τμηματα ενισχυθηκαν με τους ΟΠΠΙ!
ΥΕΦΚΚ 2023
fasasa

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από fasasa »

GreenDragon99 έγραψε: Παρ Δεκ 16, 2022 11:36 am Έλα κάνε μας τη χάρη φασακο. Εγώ δεν σε προσέβαλα, αν δεν έχεις κάτι χρήσιμο να πεις μη γράφεις τίποτα, τράβα από εκεί...
Ενώ εσύ που βαφτίζεις πηγές τις δικές σου σκέψεις δεν προσβάλλεις τους άλλους; Δεν υπάρχει καμία απολύτως πιθανότητα να βγει προκήρυξη για ΕΦ οπότε μην γράφεις πράγματα που είναι εκτός πραγματικότητας και δίνεις ελπίδες σε ανθρώπους.
EidikosFrouros2023

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από EidikosFrouros2023 »

Ανέβηκε άρθρο που γράφει ότι ο Θεωδορικακος αναφέρει για 600 ειδικούς φρουρούς. Είναι της οππι ή θα βγει καινούργια προκήρυξη;
Fsasas

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από Fsasas »

EidikosFrouros2023 έγραψε: Παρ Δεκ 16, 2022 8:38 pm Ανέβηκε άρθρο που γράφει ότι ο Θεωδορικακος αναφέρει για 600 ειδικούς φρουρούς. Είναι της οππι ή θα βγει καινούργια προκήρυξη;
Της ΟΠΠΙ.
GreenDragon99

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Άνθρωπε μου είσαι με τα καλά σου; Γιατί αυτό πού λες δεν στέκει. Και τον ίδιο τον υπουργό προστασίας του Πολίτη να έχεις θείο και να μιλάτε μαζί δεν μπορεί να γνωρίζει 100% το τι θα αποφασίσει ο ίδιος ο πρωθυπουργός. Εγώ πού έχω δηλαδή επίσης άτομα στο υπουργείο προστασίας του Πολίτη και μου λένε ότι θα πάρει και τους 700 συνοριοφύλακες που από το κονδύλι της ευρωπαϊκής Ένωσης δηλαδή είναι αερολογιες και τα βγάζω από το μυαλό μου; Το προεδρικό διάταγμα της προέδρου της Δημοκρατίας; Η μήπως οι συνοριοφύλακες δεν είναι αστυνομικοί. Κοίτα εγώ δεν ξεσηκώνω κανέναν λέω απλά τι ακούω βασικά. Μπορείτε απλά να διαφωνήσετε με επιχειρήματα μαζί μου αντί να με λέτε τρελό. Όμως το τι θα γίνει το 2023 για τους ειδικούς φρουρούς και τους εκκρεμείς συνοριοφύλακες! Το τονίζω το εκκρεμείς δεν μπορεί να το γνωρίζει κανείς με σιγουριά μόνο ο ίδιος ο πρωθυπουργός!
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022) ;

Δημοσίευση από Sicario »

Εμείς σου λέμε ότι δεν υπάρχει τίποτα για ΕΦ το 2023, δεν είπαμε τίποτα για Συνοριοφυλακες.
Αυτοι είναι άλλο πράγμα από ευρωπαϊκό κονδύλι και μπορεί όντως να πάρει.
Μέσα στο 23 δε θα πάρει ΕΦ δεν υπάρχει κονδύλι και δεν υπάρχει και λόγος διότι τα τμήματα ενισχύθηκαν από τους οππι.
Το 23 θα βγει Πυροσβεστική, Δημοτική, Δικαστική.
ΥΕΦΚΚ 2023
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022);

Δημοσίευση από Magnum7 »

Καλημερα σας ξέρουμε για δικαστική πότε περίπου θα βγει ;
fasasa

Re: Νέα Προκήρυξη για Ελληνική Αστυνομία (2022) ;

Δημοσίευση από fasasa »

Sicario έγραψε: Σάβ Δεκ 17, 2022 7:24 am Εμείς σου λέμε ότι δεν υπάρχει τίποτα για ΕΦ το 2023, δεν είπαμε τίποτα για Συνοριοφυλακες.
Αυτοι είναι άλλο πράγμα από ευρωπαϊκό κονδύλι και μπορεί όντως να πάρει.
Μέσα στο 23 δε θα πάρει ΕΦ δεν υπάρχει κονδύλι και δεν υπάρχει και λόγος διότι τα τμήματα ενισχύθηκαν από τους οππι.
Το 23 θα βγει Πυροσβεστική, Δημοτική, Δικαστική.
Ακριβώς.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 38 επισκέπτες