Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nickolas24
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Nickolas24 »

Navy έγραψε:
Nickolas24 έγραψε:Ποιες περιοχές θεωρούνται παραμεθόριος στο ΠΝ; Η Σαλαμίνα, Σκαραμαγκά πιάνονται; Ρωτάω για να ξέρω αν θα πάρω 100? λόγω παραμεθορίου.
Το Πεντάγωνο

Άρα η Σαλαμίνα Σκαραμαγκάς δεν πιάνεται
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από greenalexyo »

Navy έγραψε:
Nickolas24 έγραψε:Ποιες περιοχές θεωρούνται παραμεθόριος στο ΠΝ; Η Σαλαμίνα, Σκαραμαγκά πιάνονται; Ρωτάω για να ξέρω αν θα πάρω 100? λόγω παραμεθορίου.
Το Πεντάγωνο

Το Πεντάγωνο είναι στην Αμερική

salba
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Ιουν 25, 2021 9:27 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από salba »

Καλημέρα παιδία ποιοι από δω πέρασαν τ/μηχ;
Άβαταρ μέλους
Genova
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2020 6:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Genova »

Καλησπέρα. Μάθαμε μέχρι πότε θα είναι η προπαιδευση;
Navy
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: Δευ Αύγ 03, 2020 10:54 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Navy »

Καλη αρχη, καλη σταδιοδρομία ς'ολους, ες επιτυχοντες που παρουσιαζονται μεθαυριο.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Bodyguard έγραψε:Παιδιά ξέρετε αν πρέπει να παρουμε εμείς σεντόνια από το σπίτι μας μαζί μας ή θα μας δώσουν οι ίδιοι; Επίσης τι πραγματα πανω κάτω πρέπει να έχουμε μαζί μας;
θα σας δωσουν εκει. Μετα την επιθεωρηση μπορειτε να ξεστρωνετε και να βαζετε τα δικα σας αλλα δε το προτεινω μπορεις να εχεις τα παντα περιπου αλλα να μην ειναι παρανομα. Δε μπορεις να εχεις φαρμακα μαχαιρια κτλ.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος HLEKTROLOGOS την Τρί Αύγ 24, 2021 12:25 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Sofia_94 έγραψε:Γεια σας παιδια! Γνώριζει κανένας πόσο θα κρατησει η εκπαίδευση; Θα μας δώσουν άδεια μετά την ορκομωσία; Και αν ναι, περίπου πόσες μέρες;
η προπαιδευση θα διαρκεσει 20-30 μερες μετα την ορκωμοσια θα λαβετε περιπου 8-10 μερες αδεια τιμητικη

HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Nickolas24 έγραψε:Ποιες περιοχές θεωρούνται παραμεθόριος στο ΠΝ; Η Σαλαμίνα, Σκαραμαγκά πιάνονται; Ρωτάω για να ξέρω αν θα πάρω 100? λόγω παραμεθορίου.
δε παιζει ευκολα στο πν αυτο εκτος και αν πας λερο η σε κανα παρακτιο περιπολικο που για νεο σαν εσενα δε παιζει.

HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

salba έγραψε:Τα υγρομάντηλα Στα πήραν (λογικά πήγες πόρο) γιατί θα βούλωναν οι τουαλέτες δυστυχώς υπάρχουν και αυτοί
μωρομαντιλα δε κατασχετουν καψονι θα σ εκαναν.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Η εκπαιδευση στο πν εχει 2 σταδια. Το πρωτο ειναι η προπαιδευση ως την ορκωμοσια και το δευτερο ειναι η εκπαιδευση των ειδικοτητων. Εγω στο πρωτο μερος δε θα ειμαι αλλα πιστευω να γλιτωσω και το δευτερο μερος (χχαχααχαχχαχα) λοιπον ομως ορισμενα παιδια οπως τον Χρισταρα δε τα ξεχναω οποτε να μου στειλουνε πμ να ανταλαξουμε στοιχεια ετσι ωστε αν χρειαστουνε τιποτα μεσα στο κεντρο να με ειδοποιησουν. Μην κουβαλατε πραγματα τα οποια δε θα κουβαλουσατε υπο κανονικες συνθηκες.
Σας γραφω καποια χρησιμα να παρετε.1) 3 λουκετα

2) μωρομαντιλα

3) σαμπουαν σαπουνι

4) ραδιοφωνακι

5) τσιγαρα ως μια κουτα

6) μια αλλαξια πολιτικα ρουχα και οχι παραπανω

7) μπολικα εσωρουχα και οχι παρδαλα με καρδουλες θα φατε καψονι

8) μια αλλαξια αγγαρειας ακομα απο μοναστηρακι διοτι δε θα εχετε πως να τα πλυνετε τις 3 αγγαρειας που θα σας δωσουν

9) 2 ζευγαρια γαλονια ναυτη εποπ της ειδικοτητας σας απο φιλιντρα στο πειραια πριν πλακωσουν ολοι και δε βρισκετε μετα

10) 3 μπλουζακια κοντομανικα πν απο φιλιντρα απλα οχι με νεκροκεφαλες καραβια κλπ (αυτα τα φορανε μονο οταν πατε στακαραβια μην γινετε στοχος τζαμπα)

11) 10 φανελες μακο ασπρες για να ειστε καθαρουλια

12) μπολικα ξυραφακια και αφρο ξυρισματος και αφτερσεηβ

13) 2 ασπρες πετσετες μπανιου

14) ΚΑΠΕΛΟ ΠΝ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ

Andreas2000
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 6:45 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Andreas2000 »

Καλώς τον Ηλεκτρολόγο εμφανίστηκες την πιο κατάλληλη στιγμή, και μας εδωσες χρησιμες πληροφορίες ξανά. Εγώ πηρα μόνο μπλε σκούρο φανελάκια, είναι ανάγκη να παρω και λευκά; Γιατί χρησιμεύουν εκείνα;Επισης αλλαξιά αγγαρίας που ανέφερες να την πάρουμε από τώρα ; Πλυντήριο-στεγνωτήριο δεν έχει στο κέντρο ή στο καράβι;

Καλή μας αρχή παιδιά

XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από XristosMP »

Αντρεα κι εγω μπλε πηρα μονο. Δεν νομιζω να εχουμε καποιο θεμα.
Bodyguard
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Δευ Ιαν 06, 2020 10:23 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Bodyguard »

Η εκπαιδευση στο πν εχει 2 σταδια. Το πρωτο ειναι η προπαιδευση ως την ορκωμοσια και το δευτερο ειναι η εκπαιδευση των ειδικοτητων. Εγω στο πρωτο μερος δε θα ειμαι αλλα πιστευω να γλιτωσω και το δευτερο μερος (χχαχααχαχχαχα) λοιπον ομως ορισμενα παιδια οπως τον Χρισταρα δε τα ξεχναω οποτε να μου στειλουνε πμ να ανταλαξουμε στοιχεια ετσι ωστε αν χρειαστουνε τιποτα μεσα στο κεντρο να με ειδοποιησουν. Μην κουβαλατε πραγματα τα οποια δε θα κουβαλουσατε υπο κανονικες συνθηκες.
Σας γραφω καποια χρησιμα να παρετε.1) 3 λουκετα

2) μωρομαντιλα

3) σαμπουαν σαπουνι

4) ραδιοφωνακι

5) τσιγαρα ως μια κουτα

6) μια αλλαξια πολιτικα ρουχα και οχι παραπανω

7) μπολικα εσωρουχα και οχι παρδαλα με καρδουλες θα φατε καψονι

8) μια αλλαξια αγγαρειας ακομα απο μοναστηρακι διοτι δε θα εχετε πως να τα πλυνετε τις 3 αγγαρειας που θα σας δωσουν

9) 2 ζευγαρια γαλονια ναυτη εποπ της ειδικοτητας σας απο φιλιντρα στο πειραια πριν πλακωσουν ολοι και δε βρισκετε μετα

10) 3 μπλουζακια κοντομανικα πν απο φιλιντρα απλα οχι με νεκροκεφαλες καραβια κλπ (αυτα τα φορανε μονο οταν πατε στακαραβια μην γινετε στοχος τζαμπα)

11) 10 φανελες μακο ασπρες για να ειστε καθαρουλια

12) μπολικα ξυραφακια και αφρο ξυρισματος και αφτερσεηβ

13) 2 ασπρες πετσετες μπανιου

14) ΚΑΠΕΛΟ ΠΝ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ

Στις πετσετες εγώ δεν βρήκα άσπρες και πηρα ανοιχτό γκρι. Ευελπιστώ να μην έχουν θεμα. Επίσης Μπιζαμες μας δίνουν μπορεί να είναι γελοία η ερώτηση αλλά...
Andreas2000
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 6:45 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2021)

Δημοσίευση από Andreas2000 »

XristosMP έγραψε:Αντρεα κι εγω μπλε πηρα μονο. Δεν νομιζω να εχουμε καποιο θεμα.
Έτσι πιστεύω και εγώ. Απλά θα τα βάλω όλα σε ένα μόνο σακίδιο (αντί για βαλίτσα συν τσάντα όπως στη θητεία, εσυ που την εχεις κάνει πιθανόν γνωριζεις πως είναι το πάνω κάτω στην Αθήνα με τόσα πράγματα κουβαλημα.) Όποτε θέλω να φέρω ακριβώς οτι χρειάζομαι, τίποτα λιγότερο τίποτα παραπάνω. Δεν ήξερα ότι θα κάτσουμε μόνο ένα μήνα πριν πάρουμε άδεια όμως.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες