Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Bodyguard
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Δευ Ιαν 06, 2020 10:23 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Bodyguard »

Mortar έγραψε:Ρε φίλε το ίδιο άτομο είσαι με το ίδιο προφίλ. Απλή αναζήτησή έκανα στη λίστα μελών. Μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε και να το διαπιστώσει


Σου εξηγώ ότι δεν έχω κάνει ποτέ θητεία σε κανένα σώμα και δεν ξέρω τι παιζει και εγώ το προφιλ το έχω φτιάξει από 06/01/2020

Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Flawless »

Bodyguard έγραψε:
Mortar έγραψε:Ρε φίλε το ίδιο άτομο είσαι με το ίδιο προφίλ. Απλή αναζήτησή έκανα στη λίστα μελών. Μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε και να το διαπιστώσει


Σου εξηγώ ότι δεν έχω κάνει ποτέ θητεία σε κανένα σώμα και δεν ξέρω τι παιζει και εγώ το προφιλ το έχω φτιάξει από 06/01/2020

Εγώ είμαι αυτός που υπηρέτησε το 2018. Συζητούσα με τον Bodyguard και τον μπέρδεψες

Vasilissamos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 2:59 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Vasilissamos »

23 μέχρι 27 βγήκε ανακοίνωση στο police net μπαίνουμε
Μαριαντι_Λκ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2021 4:55 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Μαριαντι_Λκ »

"Re pate kala" γιατι τοση κακια που θα περιμενεις να γελας με τον κοσμο που θα μπαινει και δεν ξερει που θα μπαινει και θα φευγει; Μηπως γουσταρες να μπει κανα φιλαρακι σου στρατο ή καποιο δικο σου ατομο εν τελη δεν μπηκε και τωρα κανεις τα παντα για να δημιουργησεις ενα αρνητικο κλιμα μπας και φυγουμε εμεις και καταφερει να μπει ; Εγω πιστευω οτι δεν τα λες τοσο αθωα οσα λες. Και βγαζεις συνεχως κακια. Ο καθενας θα σηκωσει το δικο του σταυρο με το που θα μπει.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από re pate kala re »

Μαριαντι_Λκ έγραψε:"Re pate kala" γιατι τοση κακια που θα περιμενεις να γελας με τον κοσμο που θα μπαινει και δεν ξερει που θα μπαινει και θα φευγει; Μηπως γουσταρες να μπει κανα φιλαρακι σου στρατο ή καποιο δικο σου ατομο εν τελη δεν μπηκε και τωρα κανεις τα παντα για να δημιουργησεις ενα αρνητικο κλιμα μπας και φυγουμε εμεις και καταφερει να μπει ; Εγω πιστευω οτι δεν τα λες τοσο αθωα οσα λες. Και βγαζεις συνεχως κακια. Ο καθενας θα σηκωσει το δικο του σταυρο με το που θα μπει.
Καμία κακία είπα ακριβώς αυτό

ΥΓ. Ανυπομονώ να μπω για να γελάω με όλους αυτούς που θα χάσουν για 3-10 μήνες βασική και ειδικότητα, την βολή τους θα κλαίνε, θα γκρινιάζουν και θα παραπονιούνται Με το παραμικρό
απο εκεί και πέρα θα κράζω με την κάθε βλακεία που διαβάζω γτ δεν πάμε φοιτητές αλλα στον στρατό τουλάχιστον τα βασικά πρέπει να τα ξέρουμε,

στο κομμάτι αν θα χαρώ αν κοπούν άτομα φυσικά και θα χαρώ και όχι γιατι έχω κάποιο άτομο που περιμένει αλλά γιατί κάθε φορά που κόβετε ενας κάποιος άλλος ΙΣΩΣ καλύτερος θα πάρει την θέσει του είναι αυτό που λένε σε κάποιες μονάδες έρχονται όσοι θέλουν αλλα στο τέλος θα μείνουν όσοι θέλουν αξίζουν και μπορούν πολύ απλο, ο Στρατός δεν είναι ΟΑΕΔ ούτε φιλανθρωπικό ίδρυμα να καλύψουμε την ανεργεία της χώρας

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Αύγ 04, 2021 12:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
jimmy commando
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2021 2:26 am
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από jimmy commando »

re pate kala re έγραψε:Καμία κακία είπα ακριβώς αυτό

ΥΓ. Ανυπομονώ να μπω για να γελάω με όλους αυτούς που θα χάσουν για 3-10 μήνες βασική και ειδικότητα, την βολή τους θα κλαίνε, θα γκρινιάζουν και θα παραπονιούνται Με το παραμικρό.

απο εκεί και πέρα θα κράζω με την κάθε βλακεία που διαβάζω γτ δεν πάμε φοιτητές αλλα στον στρατό τουλάχιστον τα βασικά πρέπει να τα ξέρουμε, Στο κομμάτι αν θα χαρώ αν κοπούν άτομα φυσικά και θα χαρώ και όχι γιατι έχω καπιο ατομο που περιμένει αλλα γιατι κάθε φορά που κόβετε ενας κάπιος αλλος ΙΣΩΣ καλύτερος θα πάρει την θέσει του είναι αυτό που λένε σε κάποιες μονάδες έρχονται όσοι θέλουν αλλα στο τέλος θα μείνουν όσοι θέλουν αξίζουν και μπορουν πολύ απλο ο Στρατός δεν είναι ΟΑΕΔ να καλυψουμε την ανεργεία της χώρας


Ναι όμως οι πιο πολλοί δυστυχώς έτσι το βλέπουν ως ένα παραθυράκι να βγουν από την ανεργία ! Και ο εποπ ας είναι είναι τελευταίο τρύπα του ζουρνά και κάνει τα θελήματα όλων ! Έχουν φτάσει σε τόσο απελπιστική κατάσταση την ανεργία που ακόμα καο πτυχιούχοι η μεταπτυχιακοί και παιδιά με προστοντα πάνε να συμβιβαστούν με αυτό το σίγουρο μισθό

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Αύγ 04, 2021 12:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
mikealexiou21
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Απρ 26, 2021 12:30 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από mikealexiou21 »

Μαγκες το ναυτικο ανεβασε ολοκληρη τη διαταγη για την καταξη εποπ. Που λεει αναλυτικα τι θελουν για να παρουσιαστεις κλπ. Στα υπολοιπα δεν μπορω να τα βρω. Ξερετε αν εχουν ανεβασει ξηρας η αεροποριας?
Άβαταρ μέλους
Mortar
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 614
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2020 1:46 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Mortar »

Αν μπορείς φίλε ανέβασε το λίγο στη σελίδα για να το δούμε, επειδή δε το βρίσκω. Ευχαριστώ !
salba
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Ιουν 25, 2021 9:27 am
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από salba »

Βεβαίωση αρνητικού αποτελέσματος σε Μοριακό (PCR) διαγνωστικό έλεγχο κορωνοϊού COVID-19, ο οποίος πρέπει να έχει διενεργηθεί από 48 μέχρι 72 ώρες, πριν την ημέρα κατάταξής τους.

όσοι κάναμε το εμβόλιο θα το κάνουμε το τεστ;

Άβαταρ μέλους
Mortar
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 614
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2020 1:46 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Mortar »

Ευχαριστώ !
mikealexiou21
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Απρ 26, 2021 12:30 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από mikealexiou21 »

Τα υπολοιπα σωματα εχουν ανεβασει τιποτα;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τελικά Αποτελέσματα για ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

salba έγραψε:Βεβαίωση αρνητικού αποτελέσματος σε Μοριακό (PCR) διαγνωστικό έλεγχο κορωνοϊού COVID-19, ο οποίος πρέπει να έχει διενεργηθεί από 48 μέχρι 72 ώρες, πριν την ημέρα κατάταξής τους.

όσοι κάναμε το εμβόλιο θα το κάνουμε το τεστ;



Θα το κάνετε και εσείς.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες