Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ricochet

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Ricochet »

KΑλησπερα φιλε και γω 254 ειμαι. Παρουσιαζομαι 7 Μαιου τεθωρακισμενα
Rokabo

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Rokabo »

Σε αλλά στρατόπεδο εγω αλλά το ιδιο ενώ έγραφε από κατω τώρα δεν γράφει όσο για τον παραπάνω πρεπει να περνούμε ενα μικρό ποσο του τυπου 2 3ευρο το μήνα καλή θητεια να έχουμε παιδιά!
Λευτέρης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Λευτέρης »

Καλησπερ παιδιά 572Τπ καβησος κανείς από αθηνα παιδιά να πάμε μαζί lonter balili στο φβ 7/5/2019 μπαίνω Εικόνα
Λευτερης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Λευτερης »

Αδερφέ μου από αθηνα εισαι; Έχεις facebook;
Σπυρος

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Σπυρος »

Εγω ειμαι απο αθηνα ειμαι για 7/5 στο ιδιο στρατοπεδο
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Παιρνουμε 8 ευρω, σημερα πηγα 401, δεν σου δινουν ακτινογραφια Αλλα κανεις την ακτινογραφια και σου δινουν την φωτοτυπια του σημειωματος καταταξης που τους εχεις δωσει και πανω του γραφουν Την γνωματευση. Το Φρουραρχειο θα ειναι ανοιχτο την μεγαλη Εβδομαδα εκτος της παρασκευης που θα ειναι κλειστο.
Άβαταρ μέλους
Spyros2121
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Απρ 19, 2019 12:24 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Spyros2121 »

Φιλε και εγω απο αθηνα πες μου το ονομα σου να σε κανω αντ
Άβαταρ μέλους
Spyros2121
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Απρ 19, 2019 12:24 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Spyros2121 »

Παιδια και εγω απο αθηνα ειμαι παρουσιαζομαι 7/5 δεν ξερω πως θα παω αν θελεις καποιος ας στειλει ενα μνμα η να με κανει αντ στο facebook Σπύρος Αρβανίτης
Γιαννης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Γιαννης »

Καλησπέρα, Παρουσιαζομαι 7 μαϊου τεθωρακισμένα στο στρατοπεδο Βογιατζή Νικολάου, αν είναι κάποιος από αθηνα να κανονίσουμε να πάμε μαζί, ας μου στείλει μνμ φβ Γιάννης Σελμαν
Sickness
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Απρ 16, 2019 11:27 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Sickness »

Ρε παιδιά ενώ στον ιστότοπο της στρατολογίας μου έλεγε πριν 3 μέρες ότι η μονάδα τοποθέτησης μου ειναι 572 ΤΠ, σήμερα δεν μου λέει τίποτα... Ξέρει κανέις τι παίζει με αυτό;
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Ετσι λεει σε ολους φιλε, δεν ειναι κατι το ανησυχητικο, αφου ετσι κι αλλιως εχεις το σημειωμα καταταξης που τα λεει ολα, σχετικα με το θεμα της μεταφορας εκανες κατι;
Ricochet

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Ricochet »

KΑλησπερα φιλε. Και γω τεθωρακισμενα 7-5 παρουσιαζομαι ως ΥΕΑ. Εισαι και εσυ;
tHODORIS

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από tHODORIS »

Τεθωρακισμενα στις 7\5. Απο αθήνα πως θα πάτε; Πήρε καποιος εισιτηριο απο φρουραρχειο; Ξερει τι γινεται εκει οταν φτασουμε (αλλάζουμε τρενο για φερες; Μας παιρνουν και μας πανε;)
Cenarses

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Cenarses »

Κι εγώ από Αθήνα είμαι, αλλά παρουσιάζομαι στις 6/5. Θα πάω με το ΚΤΕΛ μέχρι την Αλεξανδρούπολη και από 'κει πάλι με ΚΤΕΛ μέχρι τις Φέρες. Είναι πολύωρη η διαδρομή. Νομίζω όμως πως από Αλεξανδρούπολη για Φέρες έχει ΚΤΕΛ κάθε μία ώρα πάνω κάτω και επίσης η απόσταση είναι σχετικά μικρή. Από τις Φέρες το στρατόπεδο είναι κοντά και κάπου διάβασα πως θα υπάρχει και όχημα του στρατού να μας πάει. Δεν ξέρω όμως για σίγουρα.

Όπως και να 'χει, καλή μας θητεία.

FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Λοιπον, σημερα πηγα φρουραρχειο και εβγαλα κατασταση επιβιβασεως για το τρενο μεχρι τις Φερες. Οποιος θελει να βγαλει κατασταση επιβιβασεως θα πρεπει να εχει μαζι του την ταυτοτητα του, το σημειωμα καταταξης καθως και να φροντισει να βγαλει μια φωτοτυπια του Σημειωματος καταταξης και της ταυτοτητας αν ειναι δυνατον και τα δυο Σε ενα χαρτι καθ'οτι τους δινεις την φωτοτυπια και την κρατανε. Αυτα σχετικα με το φρουραρχειο, εγω παρουσιαζομαι 6/5.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες