Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Οσοι πανε με ΟΣΕ και παρουσιαζονται στις 7/2 υπαρχει ενα δρομολογιο το βραδινοΔλδ οσοι ειναι απο Βολο θα φυγουν περιπου στις 11 και 25 το βραδυ και θα ειναι Αλεξανδρουπολη στις 2 το μεσημερι μετα για Φερες στις 4 και θα ειναι 4 κ μιση.

Με λιγα λογια θα καθυστερισουμε 3μιση ωρες γιατι το χαρτι λεει απο τις 8 εως τις 1.

Ο στρατος αυτο το ξερει και θα μας περιμενει λεωφορειο του στρατου στις 4 και μιση το απογευμα για να μας παει στο στρατοπεδο.

Το ιδιο πιστευω ισχυει και για την Αθηνα οσοι πανε στο φρουραρχειο και παρουν χαρτι για ΟΣΕ θα τους βαλουν το δρομολογιο των 18:18 ισχυει;

Παντως για να φτασεις στην ωρα σου πρεπει να πληρωσεις απο τη τσεπη σου ειτε επιλεξεις ΟΣΕ αλλα με δικα σου εξοδα και να μεινεις σε ξενοδοχειο και μετα την επομενη μερα να πας με τρενο απο Αλεξανδρουπολη για Φερες ωστε να εισαι στο στρατοπεδο περιπου στις 9μιση το πρωι.

Οσοι θελουν να μην πληρωσουν τιποτα επιλεγουν αυτο που τους δινει το Φρουραρχειο και πανε με καθυστερηση.

Παντως οποιος εχει παρει χαρτι ας πει τι ωρα θα ξεκινησει απο Αθηνα

Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Ποσο κοστιζει Θαναση το εισητηριο για ΚΤΕΛ απο Βολο για Θεσσαλονικη Και για Θεσσαλονικη για Αλεξανδρουπολη ρωτησες;

Ή εχει δρομολογια Βολος-Αλεξανδρουπολη;

Τι ωρα θα ξεκινησεις;

Δημήτρης

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Από Βόλο είμαι και εγώ και παρουσιάζομαι 7/2 στην Καβησό. Πήρα την κατάσταση επιβίβασης από το φρουραρχείο του Βόλου αλλά θέλει 16 ώρες το τρένο, πρέπει να ξεκινήσω το προηγούμενο βράδυ και φτάνω 4.30 το απόγευμα. Πήρα τηλέφωνο στο στρατόπεδο και μου είπαν κοινώς στα αρχίδια μας αν φτάνει τέτοια ώρα το τρένο έλα τότε. Τώρα δεν ξέρω αν θα υπάρξουν επιπτώσεις...
Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Δεν θα εχουνε προβλημα γιατι και εγω πηρα τηλεφωνο!Οσοι διαλεξουν να πανε με ΟΣΕ θα καθυστερησουν και για αυτο θα μας περιμενουν απο το στρατο για να μας πανε στο στρατοπεδο

Thanasis belos

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Thanasis belos »

Το πολυ 70 ? θα μας βγει και θα ειμαστε αρχοντες οχι οπως στο τρενο που θα ειναι ο ενας πανω στον αλλο ασε που δεν θα κοιμηθεις αλεξανδρουπολη γιατι θα φτασουμε φερες 4:30 και θα παρουσιαστουμε 8:00 θα παμε για κανα καφε και θα περασει η ωρα το εχω ψαξει το θεμα γιατι και γω δεν ηξερα τη λεωφορεια να παρω αν ενδιαφερεσαι και εχεις φβ κανεμου αιτημα το δικο μου ειναι θανασης μπελος και θα κανονισουμε να παμε παρεα αντε γιατι λιγες μερες εμειναν νσ εχω και γω παρεα να λεω καμια κουβεντα τοσο ταξιδι μονος δεν λεει
Crocs

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Crocs »

Εγω φιλε ειμαι απο Βολο και παρουσιαζομαι στις 7/2.
Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Πηγα στο Φρουραρχειο και εχω κοψει εισητηριο μεσω ΟΣΕ φευγω το βραδυ στις 11 (06/02)και θα ειμαι το απογευμα στις Φερες(07/02).Εσυ Θαναση σιγουρα με ΚΤΕΛ θα πας;

Θα ερθει κανενας αλλος μεσω ΟΣΕ;

Crocs

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Crocs »

Φιλε θα ειναι μεγαλη ταλεπορια ο ΟΣΕ μεγαλο ταξιδι και παρα πολυ κουραση νομιζω και εγω θα παω με το κτελ. Θαναση εσυ με το κτελ απο ποτε θα ξεκηνισεις, εγω σκεφτομαι να φυγω με το τελευταιο λεωφοριο απο βολο και να κατσω μια ωρα Θεσσαλονικη και μετα θα παρω τον 12 για αλεξανδρουπολη και θα ειμαι 4:30 εκει.
Thanasis belos

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Thanasis belos »

Φιλε crocs και εγω με το λεωφορειο θα παω θα παρω απο βολο αυτο που φευγει 20:30 το βραδυ το οποιο φτανει θεσσαλονικη 22:40 και μετα εχει 24:00 απο θεσσαλονικη το οποιο φτανει φερες 4:30 το πρωι παμε παρεα αφου και συ με αυτο θα πας αν εχεις φεισμπουκ κανε μου αιτημα να κανονισουμε θανασης μπελος ειναι το δικο μου φιλε ειναι γυρο στα 50 με 60 ? με το λεωφορειο απλα να μου πεις να ξερω ειναι πολυ καλυτερα απο το να παρεις τρενο το τρενο ειναι μεγαλη ταλαιπορια
Crocs

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Crocs »

Θαναση δεν μπορω να σε βρω στο φεισμπουκ για καποιο λογο στειλε μου εσυ ετοιμα φιλιας το ονομα ειναι γιοργος κοντος με λατινικους χαρακτηρες.

Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Θα τα πουμε στα ΚΤΕΛ τοτε !!Εικόνα

Μπιτ Μπιτ

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μπιτ Μπιτ »

Με τα κινητα σας τι θα κανετε; θα τα παρετε;
Crocs

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Crocs »

Οχι εγω θα παρω ενα παλιο χωρις καμερα.
Δημήτρης

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Τελικά με τρένο θα πάει κανένας; Είναι πάντως τόση μεγάλη ταλαιπωρία; Εγώ που έχω ταξιδέψει Αθήνα Θεσσαλονίκη δεν είναι άσχημα και χώρο έχεις σπάνια είναι γεμάτο. Από εκεί μέχρι Φέρρες δεν ξέρω πώς είναι... είναι τόσο στριμόκωλα;
Step

2019 Α ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Step »

Καλησπερα φιλε και εγω απο βολο και παρουσιαζομαι ιδια μερα στην ιδια μοναδαεγω θα φυγω μια μερα νωριτερα και θα μεινω Φερρες

Στειλε ενα μυνημα μηπως παμε μαζι να περασει και καλυτερα η διαδρομη

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης