Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Galahad
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:20 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Galahad »

Καλησπέρα δεν ξέρω σε πιο άλλο νήμα να ρωτήσω παρόλο που ψάχνω εδώ και κάμποση ώρα και δεν βλέπω να έχει δημιουργηθεί πουθενά νήμα για το θέμα που θέλω να ρωτήσω και όταν πήγα να φτιάξω ένα μου το διέγραψαν κατευθείαν, Οπότε απλά ρίχνω ερώτηση εδώ κ αν θέλουν μου την διαγράφουν αν όχι όλα καλά. Πότε πιστεύετε να ξαναβγεί προκήρυξη ΕΠΟΠ; Υπάρχει περίπτωση αυτές οι φήμες περί άλλες 3 μέχρι το 2024 να ισχύουν η απλά ελπιδοφόρες φήμες; Ευχαριστώ
eirini k
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2021 12:42 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από eirini k »

Galahad έγραψε:Καλησπέρα δεν ξέρω σε πιο άλλο νήμα να ρωτήσω παρόλο που ψάχνω εδώ και κάμποση ώρα και δεν βλέπω να έχει δημιουργηθεί πουθενά νήμα για το θέμα που θέλω να ρωτήσω και όταν πήγα να φτιάξω ένα μου το διέγραψαν κατευθείαν, Οπότε απλά ρίχνω ερώτηση εδώ κ αν θέλουν μου την διαγράφουν αν όχι όλα καλά. Πότε πιστεύετε να ξαναβγεί προκήρυξη ΕΠΟΠ; Υπάρχει περίπτωση αυτές οι φήμες περί άλλες 3 μέχρι το 2024 να ισχύουν η απλά ελπιδοφόρες φήμες; Ευχαριστώ
δεν ξερω αλλα θελω να ελπιζω οτι θα ισχυουν

Άβαταρ μέλους
Xanthos
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2574
Εγγραφή: Δευ Μάιος 20, 2019 8:00 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Xanthos »

Καλησπέρα σου. Ας ολοκληρωθεί με το καλό αυτη που τρέχει τωρα και το συζητάμε για αργότερα. Πολλα ακούγονται αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο. Άλλωστε στην ελλαδα ζουμε. Καλο θα ειναι οσοι το θελετε και πραγματικά το γουστάρετε, να είστε έτοιμοι και απο μορια και οσοι μπορειτε να τα ανεβάσετε και κυριος να μην αφήνετε το σωμα σας στο έλεος του θεου γιατι είδατε τι έγινε φέτος. Καλη πορεία παιδες και αναμονή και ότι καλύτερο
Ο. Π. Κ. Ε
Άβαταρ μέλους
Galahad
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:20 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Galahad »

Ισχύει 100% φίλε μου. Πράγματι και εγώ αυτό πιστεύω. Προετοιμαστείτε όλοι όσοι γουστάρετε και μην τα παρατάτε, ώστε να είστε φουλ έτοιμοι.
Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Peter2002 »

Προσωπικά επειδή έχω τον θείο μου και τον πατριό μου στο στράτευμα και καθώς ενδιαφέρομαι και εγώ για ΕΠΟΠ του χρόνου μιας και λογικά θα μπω για θητεία στις 20 του μήνα αν τα μόρια μου στις πανελλαδικές δεν είναι ικανοποιητικά, από όσο μου έχουν πει ναι θα υπάρξει όπως έχει ανακοινώσει και το υπουργείο Άμυνας, προκήρυξη για ΕΠΟΠ και του χρόνου έως και την συμπλήρωση του προγράμματος (δλδ 15.000 ΕΠΟΠ σε βάθος 5ετιας). Βέβαια επειδή όπως είπε και άλλο άτομο, ζούμε στην Ελλάδα και ο, τι λέμε τώρα μπορεί αύριο να μην ισχύει να είσαι έτοιμος για τα πάντα φίλε. Καλή επιτυχία και καλή συνέχεια
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από anonymous19970 »

AΥτο το νουμερο που λες 15.000 σε βαθος πενταετιας δεν ειναι μονο για εποπ ειναι και για οβα και υποψηφιους στρατιωτικων σχολων... Δηλαδη εχουμε 1335 ατομα που μπαινουν καθε χρονο απο πανελληνιες επι 5 μας κανει 6.675 βαλε και τους 1600 εποπ+100 νοσηλευτες εποπ που πηρε φετος εχουμε φτασει ηδη τους 8.375 και βαλε τους 1000 οβα που εχει ανακοινωσει οτι θα παρει μεχρι το τελος της χρονια φτασαμε τους 9.375. Οποτε υποθετικα αν βγαινει προκηρυξη καθε χρονο θα παιρνει 1000 ατομα εποπ-οβα
eirini k
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2021 12:42 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από eirini k »

Τουλαχιστον ας βγει
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από XristosMP »

Δυσκολα θα ξαναδουμε το νουμερο που ειδαμε φετος (1600).

eirini k
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2021 12:42 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από eirini k »

Archangelos έγραψε:Τώρα παιδια ας δούμε τα αποτελέσματα αυτης της προκήρυξης και μετά μιλάμε για άλλη ακόμα περιμένουμε αποτελέσματα από αυτήν ...
ισχυει ας δουμε πρωτα τα αποτελεσματα
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ίσως βγει οβα 1000 που είπε φέτος. Μακάρι διότι πέρα από δουλειά στον στρατό είναι και κάποια μόρια.
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από greenalexyo »

Φημολογείται έντονα ότι θα βγει το 2022 ναι.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

greenalexyo έγραψε:Φημολογείται έντονα ότι θα βγει το 2022 ναι.


Δεν φημολογειται τιποτα, απλα προεκλογικα ειχε " δεσμευτει " ενα νουμερο ο Κουλης που καλλιστα, μπορει να μπει συρταρι οπως επι Καμμενου το 16.

Ειναι νωρις ακομα να μιλαμε για νεα προκηρυξη ΕΠΟΠ (εδω δεν μπηκε ακομα αυτη η σειρα στο Κεντρο), ενω σειρα εχουν αλλες προκηρυξεις τωρα, Σ. Φ / Π. Σ κτλπ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lefteris 2αμαλ την Σάβ Ιούλ 24, 2021 7:43 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ΕΛΔΥΚ 16
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 11:26 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από ΕΛΔΥΚ 16 »

Η προκήρυξη τν οβά θα βγει το 21 έχει βγεί σχετικό ΦΕΚ
Άβαταρ μέλους
DrTEO
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Παρ Μάιος 03, 2019 11:08 pm
Επικοινωνία:

Νέα προκήρυξη για ΕΠΟΠ το 2022;

Δημοσίευση από DrTEO »

https://www.evros-news.gr/2021/07/25/σ τους-150-οι-εβρίτες-που-προσλαμβάνονται/
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες