Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ARMY1964
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2020 10:57 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από ARMY1964 »

Καλησπερα σε ολους και καλη επιτυχια!Δηλωστε ειδικοτητα και μορια εδω οσοι θελετε!

JOHNJOHN94
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 23, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από JOHNJOHN94 »

Καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους! Υπαρχει καποιο ατομο που να ξερει πραγματικα τι εκπαιδευση θα περασει ενας οδηγος οχηματων εφοδιασμου και που υπαρχουν μοναδες η καθε στρατοπεδο εχει τμημα με οχηματα εφοδιασμου; Εχω υπηρετησει ναυτικο θητεια και ειμαι οβα στο στολο οποτε δεν εχω ιδεα... Απλα εχω την ειδικοτητα του οδηγου Δ κατηγοριας... Εικόνα
mpampis

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από mpampis »

JOHNJOHN94 έγραψε:Καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους! Υπαρχει καποιο ατομο που να ξερει πραγματικα τι εκπαιδευση θα περασει ενας οδηγος οχηματων εφοδιασμου και που υπαρχουν μοναδες η καθε στρατοπεδο εχει τμημα με οχηματα εφοδιασμου; Εχω υπηρετησει ναυτικο θητεια και ειμαι οβα στο στολο οποτε δεν εχω ιδεα... Απλα εχω την ειδικοτητα του οδηγου Δ κατηγοριας... Εικόνα


ας μην δηλωνες

ARMY1964
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2020 10:57 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από ARMY1964 »

JOHNJOHN94 έγραψε:Καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους! Υπαρχει καποιο ατομο που να ξερει πραγματικα τι εκπαιδευση θα περασει ενας οδηγος οχηματων εφοδιασμου και που υπαρχουν μοναδες η καθε στρατοπεδο εχει τμημα με οχηματα εφοδιασμου; Εχω υπηρετησει ναυτικο θητεια και ειμαι οβα στο στολο οποτε δεν εχω ιδεα... Απλα εχω την ειδικοτητα του οδηγου Δ κατηγοριας... Εικόνα


Καλησπερα φιλε μου και γω οδηγος Ε. Μ δηλωσα.

απο οτι ξερω παλαιοτερα τους οδηγους τους πηγαινανε στη σπαρτη για εκπαιδευση υπηρχε κεντρο εκει. Τωρα δεν γνωριζω γιατι καποια στρατοπεδα τα ειχανε κλεισει κιολας. Αν γνωριζει καποιος το χω και γω απορια παντως.

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

JOHNJOHN94 έγραψε:Καλησπερα και καλη επιτυχια σε ολους! Υπαρχει καποιο ατομο που να ξερει πραγματικα τι εκπαιδευση θα περασει ενας οδηγος οχηματων εφοδιασμου και που υπαρχουν μοναδες η καθε στρατοπεδο εχει τμημα με οχηματα εφοδιασμου; Εχω υπηρετησει ναυτικο θητεια και ειμαι οβα στο στολο οποτε δεν εχω ιδεα... Απλα εχω την ειδικοτητα του οδηγου Δ κατηγοριας... Εικόνα


Θα παρουσιαστεις στο ΚΕΕΜ (Κεντρο Εκπαιδευσεως Εφοδιασμου Μεταφορων)
Της Σπαρτης, οπου εκει θα κατσεις ενα μηνα σαν Κεντρο και νεοσυλλεκτος και αργοτερα θα περασεις στο ιδιο μερος και το σχολειο της ειδικοτητας σου, δηλαδη οδηγος οπου ανηκει στο 2ο Ταγμα (ειναι 3 Ταγματα) .

Απο εκει και μετα, μπορουν να σε στειλουν σε ολη την Ελλαδα, δηλαδη οπου εχουν αναγκη οδηγο.

Επισης, αν εισαι απο Αθηνα εχει αρκετα στρατοπεδα τα οποια θα μπορουσαν να σε στειλουν.

Το ΚΕΕΜ παντως, ειναι απτα καλυτερα Κεντρα, με καλο φαι, ακομπλεξαριστα στελεχη και γενικα οχι τοσο αυστηρα οσο αλλα Στρατοπεδα.

Με λιγα λογια, ειναι πολυ καλη επιλογη, αρκει βεβαια πανω απολα να αγαπας αυτο που κανεις.

Καλη σου επιτυχια κομμαντο !
JOHNJOHN94
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 23, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από JOHNJOHN94 »

Σε ευχαριστω για την απαντηση... Εικόνα Θα δουμε σε λιγο καιρο αν ολα πανε καλα αλλιως θαλασσα και αλμυρο νερο να σε ξεχασω δεν μπορω... Χαχαχαχα
Billblad
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Απρ 09, 2021 5:06 pm
Ενδιαφέροντα: Ποδόσφαιρο
Επάγγελμα: Ρεφερι
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Billblad »

Γνωρίζει κανείς σίγουρα, αν Είχες στον στρατο την ειδικότητα (ΟΔΑΣ) Οδηγός ασυρματιστής λαμβάνεται ως προϋπηρεσία και παίρνεις τ μόρια για Οδηγός ΕΜ;
User212223
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από User212223 »

Καλημερα και καλη επιτυχια σε ολους! Προβλεψεις για μορια για οδηγος ΕΜ?
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από greenalexyo »

User212223 έγραψε:Καλημερα και καλη επιτυχια σε ολους! Προβλεψεις για μορια για οδηγος ΕΜ;
υποθέτω 550 τουλάχιστον αλλά δεν μπορείς να ξες.
WURTH123
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 4:10 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από WURTH123 »

Καλή επιτυχία σε ολους. Οδηγός ΕΜ 630 μόρια
ARMY1964
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2020 10:57 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από ARMY1964 »

Λευτερη καλησπερα! Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες να σαι καλα και καλη τυχη και σε σενα στους μαυροσκουφηδες! Ρε φιλε ερωτηση στη σπαρτη το κεεμ οπως και το κεμχ στο ναυπλιο δεν τα ειχαν κλεισει τα στρατοπεδα αυτα; Απο οτι ξερω δεν ειναι σε λειτουργια.

Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από theodoros »

αρτοποιος δηλωσα εγω,είναι κανεις άλλος;
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

ARMY1964 έγραψε:Λευτερη καλησπερα! Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες να σαι καλα και καλη τυχη και σε σενα στους μαυροσκουφηδες! Ρε φιλε ερωτηση στη σπαρτη το κεεμ οπως και το κεμχ στο ναυπλιο δεν τα ειχαν κλεισει τα στρατοπεδα αυτα; Απο οτι ξερω δεν ειναι σε λειτουργια.



Να εισαι καλα φιλαρακι μου !

Αποτι γνωριζω, το ΚΕΕΜ της Σπαρτης λειρουργει κανονικα, απλα δεν εχει πλεον τους τοσους στρατιωτες και στελεχη που ειχε καποτε.

Για το ΚΕΜΧ δεν γνωριζω κατι δυστυχως...

Καπου εδω να πω ομως, πως με μια διαταγη του ΓΕΣ μπορει να αλλαξουν ολα, δηλαδη να πατε αλλου για εκπαιδευση, οποτε μικρο καλαθι παιδες μεχρι να βγουν με το καλο τα αποτελεσματα.

Καλη επιτυχια και παλι ! Εικόνα
JOHNJOHN94
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 23, 2021 4:56 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από JOHNJOHN94 »

Μαγκες καλημερα καλη επιτυχια σε ολους! Επιτελους εγινε ενα βημα! Ειμαι καταλληλος για την ειδικοτητα ελπιζω να παμε καλα και σε γιατρους και αθληματα! Ποσα ατομα λετε να ειμαστε; Θα εχει συμπληρωσει η ειδικοτητα;
User212223
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 4:06 pm
Επικοινωνία:

Υποψηφιοι ΕΠΟΠ Εφοδιασμού Μεταφορών (2021)

Δημοσίευση από User212223 »

Καλημερα και καλη τυχη σε ολους! Και εγω καταλληλος συμπληρωνω γυρω στα 488 μορια. Υπαρχουν ελπιδες λετε?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες