ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Lefteris 2αμαλ έγραψε:Ολα καλα λεβεντια Σταυρο.

Τα αθληματα τα βγαζω αρκετα ευκολα μιας και τρεχω σε βουνο και ειμαι στα γυμναστηρια χρονια, οποτε δεν μου ειναι τιποτα καινουριο.

Εσυ πως τα πας;
Ρε φίλε εγώ μια και χρόνια αθλητής στις πολεμικές τέχνες σε όλα τα αθλήματα είμαι πολύ πάνω από τα όρια εκτός από το μίλι π επειδή μάλλον δεν ξέρω να τρέχω σωστά το βγάζω στα 7 δηλαδή σχετικά οριακά π μάλλον υποθέτω πως κάνω κάτι λάθος.

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Βρες το tempo που σου ταιριαζει αδερφε μου.

Δηλαδη, να εχεις ενα συγκεκριμενο tempo και στους 4 γυρους και μονο στο τελευταιο 100ρι να δωσεις οτι εχεις και δεν εχεις.

Η παραπανω αντοχη, χτιζεται σε πολλους μηνες προπονησης και τρεξιματος, οποτε εσυ πας καθαρα για το σταθερο tempo και οχι τοσο για την αντοχη.

Ετσι κι αλλιως, ο χρονος σου ειναι αρκετα καλος, δεν παμε και για αγωνες οποτε αμα βρεις το tempo που σου ταιριαζει καλυτερα, τοτε θα το ριξεις καποια δευτερα πιο κατω ακομα.
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Var »

Αδερφέ ειρωνεία να λες τα 7 λεπτά οριακά θεωρώ. Δεν είσαι και ολυμπιονίκης ο χρόνος είναι άρτιος
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Var έγραψε:Αδερφέ ειρωνεία να λες τα 7 λεπτά οριακά θεωρώ. Δεν είσαι και ολυμπιονίκης ο χρόνος είναι άρτιος
Φιλαράκι δεν το λέω με κακία ούτε το παίζω ιστορία έτσι συγχωρα με απλά ξέρω από αθλητές ανθρώπους του κύκλου Μ το βγάζουν και σε 6 -6:30 ενώ είμαστε κοντά σε αντοχή άρα εγώ κάνω κάτι λάθος αυτό λέω μόνο.

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Το παγκόσμιο ρεκόρ είναι 3.24 από τον μαροκινό Ελ γκερουτζ έρχονται ολυμπιακοί... Όποιος ενδιαφέρεται... Όποιος όχι ακόμα και τα αθλήματα να περάσει υπάρχουν κι άλλα Εμπόδια μόρια ψυχοτεχνικα υγειονομικα τύχη κλπ κλπ.
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Παιδες, επειδη εγω εφτιαξα το νημα αυτο, θα παρακαλουσα οι συζητησεις για τις αθλητικες δοκιμασιες να γινονται στο καταλληλο νημα που υπαρχει ηδη για τους ΕΠΟΠ.

Εδω σχολιαζουμε μονο οι υποψηφιοι των Τεθωρακισμενων.

Αν γινει συζητηση καφενειου και μπουκαρουν ολα τα μελη εδω μεσα θα γινει ενας πανικος και δεν θα ξερουμε ουτε ποιοι ειμαστε τελικα, για τα ΤΘ.

Φιλικα προς ολους κομμαντος μου ! Εικόνα
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από XristosMP »

Ηρθα κι εγω Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Politis1994 έγραψε:Το παγκόσμιο ρεκόρ είναι 3.24 από τον μαροκινό Ελ γκερουτζ έρχονται ολυμπιακοί... Όποιος ενδιαφέρεται... Όποιος όχι ακόμα και τα αθλήματα να περάσει υπάρχουν κι άλλα Εμπόδια μόρια ψυχοτεχνικα υγειονομικα τύχη κλπ κλπ.


Politis1994, εσύ τα αθλήματα τα βγάζεις;

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ναι κύριε δυκ. Μάλιστα το μίλι που είναι ο φοβος και τρόμος το έβγαλα νωρίς με 7.14 διότι χρόνια κάνω περπάτημα είμαι υγείης ποδήλατο ασκήσεις κλπ. Απλά βλέπω Παιδία που ρίχνουν σφαίρα στα 10 μέτρα και όμως μίλι δεν μπορούν 1000αρι μπορούν αξίζουν όμως πιστέψτε με. Τα βλέπω στο γήπεδο καθημερινά. Όλοι πίστευαν σε 5 αθλήματα έβαλαν παραπάνω οκ αλλά πολλά παιδιά φτύνουν αίμα και τα σέβομαι στο όριο τα πιάνω κ γω. Σε κάποια βέβαια είμαι κ καλός. Απλά βλέπω τον μοχθο πολλών που λιώνουν για μερικά δευτερόλεπτα ας μην τους λέμε για ρεκόρ κλπ κλπ.
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Politis1994 έγραψε:Το παγκόσμιο ρεκόρ είναι 3.24 από τον μαροκινό Ελ γκερουτζ έρχονται ολυμπιακοί... Όποιος ενδιαφέρεται... Όποιος όχι ακόμα και τα αθλήματα να περάσει υπάρχουν κι άλλα Εμπόδια μόρια ψυχοτεχνικα υγειονομικα τύχη κλπ κλπ.
Ρε φίλε κουβέντα προσπάθησα να δημιουργήσω Στο τσατ με το να γίνεσαι "αστείος" δεν κερδίζεις κάτι αν σε ενοχλεί π μιλάμε για τα αθλήματα μπας και μπορέσω να χαμηλώσω και άλλο το χρόνο μπορείς απλά να μην συμμετέχεις.

Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Παιδια. Οποιος ακουει οτι δηλωσα τεθωρακισμενα γουρλωνει ματι και γελαει. Επειτα ακουλουθει ενα "ζορικα τα τεθωρακισμενα, γιατι επελεξες αυτο; ". Τι θελει να πει ο ποιητης ;
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

chrusa έγραψε:Παιδια. Οποιος ακουει οτι δηλωσα τεθωρακισμενα γουρλωνει ματι και γελαει. Επειτα ακουλουθει ενα "ζορικα τα τεθωρακισμενα, γιατι επελεξες αυτο; ". Τι θελει να πει ο ποιητης ;


Ειναι αρκετα δυσκολα στα ΤΘ για τις γυναικες, δυσκολη δουλεια με αρκετη βρωμια και πολλες ασκησεις γενικα.

Αμα το λεει η καρδουλα σου ομως Χρυσα, τοτε μην ακους κανεναν.
Πανω απολα θελει αγαπη γι αυτο που θελουμε να κανουμε.
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από XristosMP »

Θα εισαι μονιμα μουτζουρομενη και θα εχεις αρκετες ασκησεις. Αντεχεις την κουραση;Αν πιστευεις οτι αντεχεις, θα τα καταφερεις.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

chrusa έγραψε:Παιδια. Οποιος ακουει οτι δηλωσα τεθωρακισμενα γουρλωνει ματι και γελαει. Επειτα ακουλουθει ενα "ζορικα τα τεθωρακισμενα, γιατι επελεξες αυτο; ". Τι θελει να πει ο ποιητης ;


Αλήθεια μιας και το έφερε η κουβέντα και αν δε γίνομαι αδιάκριτος, τι σε ώθησε στο να δηλώσεις τεθωρακισμένα; Τι απαντάς σε αυτούς που σε ρωτούν το παραπάνω;

Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

chrusa έγραψε:Παιδια. Οποιος ακουει οτι δηλωσα τεθωρακισμενα γουρλωνει ματι και γελαει. Επειτα ακουλουθει ενα "ζορικα τα τεθωρακισμενα, γιατι επελεξες αυτο; ". Τι θελει να πει ο ποιητης ;
Χρύσα Μ πολλές ασκήσεις βαρος βρωμιά είναι λίγοι από τους λόγους που στο λένε. Αν το γουστάρεις δεν έχει σημασία. Θεωρώ για γυναίκα εκανες καλή επιλογή μιας και τα ΤΘ είναι επιλογή π λίγοι κάνουν και έτσι και με λίγα μόρια έχεις αρκετές πιθανότητες. Συνέχισε τις προσπάθειες σου στα αθλήματα και εύχομαι κάθε επιτυχία

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Eirini_k και 2 επισκέπτες