ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fenia12
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 1:51 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Fenia12 »

Υπάρχει περίπτωση να πάνε και οι 212 για αθλήματα;
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Fenia12 έγραψε:Υπάρχει περίπτωση να πάνε και οι 212 για αθλήματα;
Το τριψήφιο της ειδικότητας Φένια. Αν περνει 40 άτομα Σημαίνει 120 θα πάνε για αθλήματα

Fenia12
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 1:51 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Fenia12 »

Έμαθα για μια περίπτωση που δεν ανήκει στον 3πλασιο αριθμό και την κάλεσαν. Γι αυτό ρωταω
Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Για LEO2HEL Α4 εκαναν 652 ατομα αιτηση. Ειδικοτητα που δηλωναν πολλοι λιγοι και τελικα. Οπως και να εχει παιδια οσα χαρτια και να μαζεψουμε τα μορια των ΟΒΑ δεν θα τα φτασουμε ποτε. Λευτερη στεναχωρηθηκα παρα πολυ για εσενα, μιας κ ηταν η τελευταια φορα που μπορουσες να κανεις τα χαρτια σου. Αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα σου ερθει κατι πολυ καλο στη ζωη σου γιατι σου αξιζει. Σταβραν καθε επιτυχια ευχομαι και σε εσενα, καλη δυναμη στα αγωνισματα. Δωσε τον καλυτερο σου εαυτο! Να ειστε ολοι καλα! Καλη συνεχεια
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

chrusa έγραψε:Για LEO2HEL Α4 εκαναν 652 ατομα αιτηση. Ειδικοτητα που δηλωναν πολλοι λιγοι και τελικα. Οπως και να εχει παιδια οσα χαρτια και να μαζεψουμε τα μορια των ΟΒΑ δεν θα τα φτασουμε ποτε. Λευτερη στεναχωρηθηκα παρα πολυ για εσενα, μιας κ ηταν η τελευταια φορα που μπορουσες να κανεις τα χαρτια σου. Αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα σου ερθει κατι πολυ καλο στη ζωη σου γιατι σου αξιζει. Σταβραν καθε επιτυχια ευχομαι και σε εσενα, καλη δυναμη στα αγωνισματα. Δωσε τον καλυτερο σου εαυτο! Να ειστε ολοι καλα! Καλη συνεχεια


Χρυσα μου, δεν ξερω πως τα πηγες αλλα οτι κι αν εκανες σου ευχομαι τα καλυτερα καλη μου.

Μονο επιτυχιες απο εδω και περα, ειτε περασες ειτε οχι, ψηλα το κεφαλι !

Άβαταρ μέλους
chrusa
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Δευ Ιαν 04, 2021 7:47 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από chrusa »

Δυστυχώς και εγώ απέξω αλλά ολα για κάποιο λόγο γίνονται. Καλή καρδιά. Σε ευχαριστώ για την οποια βοήθεια μου προσεφερες σε αυτό εδω το forum και οπως είπα... Αξιζεις τα καλύτερα και θα σου έρθουν ! Κανένας δεν χάνετε ❤
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

chrusa έγραψε:Για LEO2HEL Α4 εκαναν 652 ατομα αιτηση. Ειδικοτητα που δηλωναν πολλοι λιγοι και τελικα. Οπως και να εχει παιδια οσα χαρτια και να μαζεψουμε τα μορια των ΟΒΑ δεν θα τα φτασουμε ποτε. Λευτερη στεναχωρηθηκα παρα πολυ για εσενα, μιας κ ηταν η τελευταια φορα που μπορουσες να κανεις τα χαρτια σου. Αλλα ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα σου ερθει κατι πολυ καλο στη ζωη σου γιατι σου αξιζει. Σταβραν καθε επιτυχια ευχομαι και σε εσενα, καλη δυναμη στα αγωνισματα. Δωσε τον καλυτερο σου εαυτο! Να ειστε ολοι καλα! Καλη συνεχεια


Χρύσα Μ. Σ εύχομαι ότι καλύτερο στην μετέπειτα ζωή ς. Τίποτα δεν τελειώνει εδώ. Να είσαι ΠΑΝΤΑ καλά

Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

chrusa έγραψε:Δυστυχώς και εγώ απέξω αλλά ολα για κάποιο λόγο γίνονται. Καλή καρδιά. Σε ευχαριστώ για την οποια βοήθεια μου προσεφερες σε αυτό εδω το forum και οπως είπα... Αξιζεις τα καλύτερα και θα σου έρθουν ! Κανένας δεν χάνετε ❤


Αν χρειαστεις το οτιδηποτε και εγω τη γνωση πανω σε αυτο, μη διστασεις να μου στειλεις μηνυμα.

Μια στο τοσο θα μπαινω να τσεκαρω τα dm μου εδω.Εικόνα
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Κομαντα Μ έχει κάνεις ιδέα όσοι περνάνε ποτέ την κάνουνε ;
Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Flawless »

Stavran πως πάνε φίλε οι διαδικασίες;
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Flawless έγραψε:Stavran πως πάνε φίλε οι διαδικασίες;
Παιχταρα μου έγω πήγα ΠΚΕ 8 τ μήνα και τελείωσα 11.

Παρουσιάστηκαν 87 από τους 100 και μείναμε 53 τελευταία μέρα

Εγώ δοξα το θεό παρόλο που είχα τραυματισμό όλα πήγαν κατ ευχήν και τώρα απλά περιμένω και προσπαθώ να μάθω Ποτέ θα φύγουμε. Όχι τίποτα άλλο περιμένουν και από την δουλειά να μάθουν. Να με δώσουν άδειες κλπ ...

Εσύ πως τα πηγές κομαντο μου;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Ιουν 16, 2021 10:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Flawless »

Εγώ φίλε σακάτεψα και τα δύο γόνατα μία βδομάδα πριν την παρουσίαση και δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω καλά καλά. Σήμερα τελειώσαμε τα πρώτα αγωνίσματα που ήταν και το μίλι και δόξα το θεό με πείσμα και υπομονή όσο και αν πονούσα τα έβγαλα. Αύριο έχω τα τελευταία. Κάνιστρα, κοιλιακούς, κολύμβηση και έλξεις. Συγχαρητήρια αδερφέ. Όλα καλά θα πάνε
νεος εποπ

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από νεος εποπ »

Τι αριθμο αιτησεων υπηρξε στους τεθωρες;
Stavran
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Απρ 06, 2021 5:31 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Stavran »

Στα Λέο 2 Χελλ συγκεκριμένα π έκανα εγώ 652
Ak123
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 30, 2021 8:16 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τεθωρακισμένα (2021)

Δημοσίευση από Ak123 »

Καλησπέρα!Δεν ξέρω σε ποιο νήμα να θέσω την ερώτηση, ίσως δεν ανήκει εδώ.

Στα τελικά αποτελέσματα οι κοινοί υποψήφιοι που θα είναι επιτυχόντες σε δύο ή τρία σώματα, θα επιλέξουν πού θέλουν να πάνε και η θέση τους θα καλυφθεί απο επιλαχόντες ή τα αποτελέσματα θα δωθούν έτσι ώστε όλοι να έχουν μόνο μια επιλογή;

Ευχαριστώ! Καλή επιτυχία σε όλους!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες