Πυροσβέστης (ΠΑ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από nikos521 »

Λοιπόν επειδή τα έχω ξαναδεί αυτά σε αυτό το φόρουμ. Αν δεν δείτε αποτελέσματα μην πιστεύετε κανέναν και τίποτα. Όποιος έβλεπε το νήμα των ΕΦ του 19 ξέρει τι εννοώ.

ΥΓ. Κι άλλοι μας έλεγαν πως είχαν σοβαρές πηγές τότε και τελικά πέσανε όλοι τους έξω.

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Φίλε μου δεν έμαθα για όλα. Έλεος 2 η 3 πραγματάκια έμαθα. Πάντως εγώ αν μάθω κάτι θα το αναφέρω. Το κάνω για 1 λόγο. ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΟΉΘΗΣΑΝ ΣΤΟ ΦΌΡΟΥΜ ΘΑ ΒΟΗΘΉΣΩ.
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Politis1994 έγραψε:Ευχαριστώ. Επίσης κάνω έκκληση οι υποψήφιοι της πα να επισπεύσουν τις προπονήσεις να είναι έτοιμοι. Αν δεν περάσουν θα είναι έτοιμοι τλχστν για τα υπόλοιπα σώματα αν έχουν δηλώσει και θα έχουν φτιάξει και το σώμα τους καλύτερα.
Tα μπερδεψες λιγο υγειονομικες και αθληματα 1 φορα δινεις δεν σημαινει οτι αν κοπεις αεροπορια δινει παλι για ναυτικο πχ

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ναι σωστά απλά οποίος έχει δηλώσει και πα και έχει υπηρετήσει πα θα περάσει από επιτροπή της πα αφού θα ανήκει στον κλάδο αυτό. Οπότε ας είναι έτοιμος αθλητικά κυρίως κομπλέ.
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Επίσης οι συνολικές αιτήσεις για πυροσβεστης ξεπερασαν τις. 3000! Οι θέσεις για πυροσβεστης θα καλυφθούν κυρίως από οβα! Καλώς ή κακος. Τέλος οι οβα πυροσβέστες του 17 περασαν σχεδόν όλοι. 🙄😢

Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από nikos521 »

Γνωρίζεις για άλλες ειδικότητες ;
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Όχι δυστυχώς. Επειδή πυροσβεστης ενδιαφερομουν δεν γνωρίζω κάτι άλλο. Πέρα ότι η αεροπορία θα ανακοινωθεί πρώτη και συγκεκριμένα για πυροσβεστης αυτά που έγραψα. Πάντως ίσως κάποιες θέσεις ακόμα και στην πα μείνουν κενές και μεταφερθούν εκεί άτομα που πληρούν κριτήρια εκεί υπολογίζω κ γω για πα. Ακόμα δεν ξέρω τις ειδικότητες αυτές.
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Var »

Ρε μάγκες τα αθλήματα 1 φορά θα τα περάσουμε και για τα 3 σώματα αν κοπουμε πχ αεροπορία θα είναι το ίδιο κ για τα άλλα 2
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Var έγραψε:Ρε μάγκες τα αθλήματα 1 φορά θα τα περάσουμε και για τα 3 σώματα αν κοπουμε πχ αεροπορία θα είναι το ίδιο κ για τα άλλα 2
Ετσι ειναι ναι

iameva

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από iameva »

Καλησπερα Μαγκες κ γω δηλωσα πυροσβεστης. Δυστυχως λογω πενθους πριν τις πανελληνιες στη Γ λυκειου δεν εχω καλο βαθμο. Λιγο χαλια τα μορια. Ο εθελοντισμος των 2 χρονων δεν μετραει δυστυχως σοβαρα κοινωνικα κριτηρια επισης δεν μετρανε δυστυχως!
Τελος παντων ... Μαθαμε κανενα νεο; Η τιποτα ακομα;

eirini k
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2021 12:42 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από eirini k »

Μεχρι στιγμης δεν εχω ακουσει τουλαχιστον εγω κατι. Προσπαθησε το παντως ανεξαρτητα με τα μορια που εχεις ποτε δεν ξερεις. Και εγω μην νομιζεις δεν εχω υψηλα μορια
Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Υποψήφιος ΕΠΟΠ 2021 »

Πίνακες με αναλυτική σειρά θα βγουν; Υπάρχει κάποιος που τον καλέσανε για ΠΚΕ να μας πει ποσα μορια έχει;
Άβαταρ μέλους
sergeant93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Αύγ 12, 2022 9:01 pm
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από sergeant93 »

Καλησπέρα. Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με την ειδικότητα οπυρ στην πολεμική αεροπορία ως εποπ όπως για παράδειγμα αν υπάρχουν μεταθέσεις και αν ναι πόσες μπορεί να τύχεις. Σε ποιες βάσεις μπορεί να σε στείλουν καθώς και το αντικείμενο της ειδικότητας. Κάποιος που μπορεί να είναι ήδη μέσα στο σώμα θα επιθυμούσα τις γνώσεις του, και αν γενικά αξίζει
Άβαταρ μέλους
sergeant93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Αύγ 12, 2022 9:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από sergeant93 »

Καλησπέρα. Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με την ειδικότητα οπυρ στην πολεμική αεροπορία ως εποπ όπως για παράδειγμα αν υπάρχουν μεταθέσεις και αν ναι πόσες μπορεί να τύχεις. Σε ποιες βάσεις μπορεί να σε στείλουν καθώς και το αντικείμενο της ειδικότητας. Κάποιος που μπορεί να είναι ήδη μέσα στο σώμα θα επιθυμούσα τις γνώσεις του, και αν γενικά αξίζει
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

sergeant93 έγραψε: Παρ Νοέμ 10, 2023 11:29 am Καλησπέρα. Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με την ειδικότητα οπυρ στην πολεμική αεροπορία ως εποπ όπως για παράδειγμα αν υπάρχουν μεταθέσεις και αν ναι πόσες μπορεί να τύχεις. Σε ποιες βάσεις μπορεί να σε στείλουν καθώς και το αντικείμενο της ειδικότητας. Κάποιος που μπορεί να είναι ήδη μέσα στο σώμα θα επιθυμούσα τις γνώσεις του, και αν γενικά αξίζει
Νομιζω πολυ χωσιμο και πολυ νησι και κακο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης