Πυροσβέστης (ΠΑ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από theodoros »

Dark95 έγραψε:Δεν παίρνει βυσμα παιδια για τα μορια μετα σιγουρα όλα καινκστι θα γίνει με ψυχοτεχνικα και αθληματα αλλα στα μορια δεν περνει τπτ


και αν δεν βγει ονομαστικος πινακας δεν θα ξερουμε τιποτα μετα

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Τίποτα δε θα βγει ονομαστικο. Επίσης και οι οβα του 20 που μπήκαν μάθατε ονοματα; 🤣🤣🤣🤣 Αν ναι πειτε τα μου και μένα. Απλα το χαρτι πηγε σπίτι στα βισματα και μάλιστα ένας φίλος μου που μπήκε δεν ειχε κθλ μορια μια μερα ακόμα και θα ειχε περάσει και 3ετια 🤣🤣 Και έχασαν πολλοί που τελιωσαν θητεία πριν 1 ωρα. Καλα κανει βέβαια και ο dark και χρυσωνει το χαπι. Μην πω κι αλλα ας μιλήσουμε επιτέλους για τον πυροσβέστη.
Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από theodoros »

Politis1994 έγραψε:Τίποτα δε θα βγει ονομαστικο. Επίσης και οι οβα του 20 που μπήκαν μάθατε ονοματα; 🤣🤣🤣🤣 Αν ναι πειτε τα μου και μένα. Απλα το χαρτι πηγε σπίτι στα βισματα και μάλιστα ένας φίλος μου που μπήκε δεν ειχε κθλ μορια μια μερα ακόμα και θα ειχε περάσει και 3ετια 🤣🤣 Και έχασαν πολλοί που τελιωσαν θητεία πριν 1 ωρα. Καλα κανει βέβαια και ο dark και χρυσωνει το χαπι. Μην πω κι αλλα ας μιλήσουμε επιτέλους για τον πυροσβέστη.


άλλο για οβα και άλλο εποπ δεν θα εχει την ιδια βαρυτητα ασε που θα γινει και συζητηση στανταρ στην βουλη και στα site για την αναξιοκρατια

υγ αφου ηταν μεσα στην 3ετια και εκανε νωρις την αιτηση δεν υπαρχει θεμα

Dark95
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 2:05 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Dark95 »

Παντος σαν ειδικότητα Εχει τρομερή μεταθεση
Άβαταρ μέλους
HazardousJohn
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2021 8:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από HazardousJohn »

Καλησπέρα ομάδα! Ήθελα να ρωτήσω άμα σε πάρουν για πυροσβέστη από εποπ τις πολεμικης αεροπορίας τι κάνεις μετά; Πας για μετεκπαιδευση στην Τρίπολη; Και γενικά τι παίζει μετά; Είναι ειδικότητα που γενικά κάθεσαι και απλά περνεις μετάθεση κάθε 2-3 χρόνια;
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Καλησπέρα υποψηφιε πυροσβέστη. Οχι η αεροπορία δεν εχει πολλες μεταθεσεις. Ναι παε στην Τρίπολη οπως ολοι για βασικη. Το σχολείο ειναι στη Θεσσαλονίκη που εκει θα κάνεις εξειδίκευση πανω στην πυροσβεση, στην κατασβεση πυρκαγιών σε αεροπλάνα κλπ. Καλη επιτυχία
Dark95
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 2:05 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Dark95 »

Καλησπέρα φιλε μου ! Πας τριπολη βασική εκπαίδευση μετα παδ 350 Θεσσαλονίκη για να κανεις εκπαίδευση ειδικότητας και μετα 2 χρόνια παραμεθόριο 3 τόπος επιθυμίας
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Παραμεθόριο αεροπορία... Χάχαχαχα φιλε αεροπορία έκανα θητεία...
Dark95
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 2:05 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Dark95 »

Ρε φιλε ειμαι οβα πυροσβέστης λες να μην ξέρω πας Σκύρο Κάρπαθο ροδο Λήμνο Κρήτη 100% κάθε 3 χρονια
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ναι εχεις ενα δίκιο το διασταυρωσα κ γω. Ωστόσο το ποσό συχνές θα ειναι που θα ειναι. Κλπ ειναι και θεμα κονε μετα. Επίσης καποιος μπορεί να έχει ανάπηρο μελος στην οικογένεια η προστάτης οικογένεια ισως να γλιτωνει ετσι κάνοντάς μια αναφορά.
Dark95
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 2:05 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Dark95 »

Σου λέω πας 3 χρόνια στομ τόπο που επιθυμείς (εφόσον έχει πυρασφαλεια η μονάδα που θες) και 2 παραμεθόριο. Με 3 παιδιά εισαι αμεταθετος όπου θες τωρα για τα υπόλοιπα δν γνωρίζω.
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Ναι σωστά απλα επειδή λιγοι εχουν πτυχια και επειδη ολες σχεδον οι ειδικότητες πα ειχαν καποιο κριτήριο πχ ecdl η αγγλικά ολοι δηλωσαν πυροσβέστης χωρίς βέβαια να εχουν σχεση με πυροσβέστικη. Πρέπει να είναι 1500 και μονο για πυροσβέστης και λιγους ειπα. Μακάρι εσυ να είσαι στους 13 διότι το αξίζεις σαφώς.
Dark95
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 2:05 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Dark95 »

Ευχαριστώ αλλά και να μην είμαι δεν πειράζει
Niza10
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2021 3:42 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Niza10 »

Ξέρουμε πότε Θα βγουν τα αποτελέσματα πάνω κάτω; Επίσης, που θα μπούμε να τα δούμε;Τα άτομα που θα κληθούν για αθλήματα κλπ θα είναι οι τριπλάσιοι από τον αριθμό που θα προσληφθούν; Δηλαδή 13 που θα προσληφθούν Άρα ακομη ύρω στα 25 άτομα θα ανακοινωθούν για την ειδικότητα μας ως "αναπληρωτες"

Καλη τύχη σε όλους!

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέστης (ΠΑ)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Καλη επιτυχια.39 θα καλέσουν για πυροσβέστης για πκε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες