Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Player7 »

Εγω παντως σπιτι μου εχω πλαστικο πτυσσομενο γκλοπ απο την εταιρεια MilTec! Τωρα ο Τζονυ δε ξερω τι λεει!

Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

SGT Folley έγραψε:
Johnny94 έγραψε:
Player7 έγραψε: Ρε τζονυ δε καταλαβαινεις ελληνικα;Μιλαω για το ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ πτυσσομενο οχι για το πλαστικο.

Τα σιδερενια γκλοπς απαγορευονται!

Στείλε Μου link φιλαράκο από πτυσσόμενο που να μην είναι μεταλλικό ... Γιατί εγώ δεν έχω βρει... Όσο ζούμε Μαθαίνουμε
Υπάρχει και το πλαστικό. Προφανώς και δεν είσαι μέσα στο σώμα παρά μόνο με την φαντασία σού.

Ναι φιλαράκι επειδή δεν είμαι στείλε Μου ενα λινκ με πτυσσόμενο που να μην είμαι μεταλλικό ... Τα ματ δεν τα έχουν ναι φίλε σε αυτό συμφωνούμε αυτό δεν σημαίνει πως δεν χρησιμοποιούνται θα σου έστελνα ακριβως τα στοιχεία που προβλέπονται αλλά δεν μπαίνω στην διαδικασία... Το να έχεις σύγχυση για το θέμα το καταλαβαίνω γιατί αν διαβάζεις τι λέει πρέπει να το καταλάβεις δεν θα πω περισσότερα γιατί δεν είστε ακομη συναδελφοι οποίος έχει και το ψάξει ας ζητήσει να δει τι γραφει
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Player7 »

Πατα στο google πτυσσομενα πλαστικα και θα βγαλει. Τα σιδερενια γκλοπς ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ. Καταρχας νομιζω το ειπε και στις ειδησεις καποιος συνδικαλιστης χθες!

Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

Player7 έγραψε:Πατα στο google πτυσσομενα πλαστικα και θα βγαλει. Τα σιδερενια γκλοπς ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.Καταρχας νομιζω το ειπε και στις ειδησεις καποιος συνδικαλιστης χθες!

Το ακουσα κι εγω στης ειδησεις οτι απαγορευονται τα σιδερενια. Επισης μονο τα ματ μπορουν να τα εχουν νομιμα.

Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

Τζονυ οπιος δεν υπερητει στα ματ δεν μπορει να εχει νομιμα γκλοπ. Σιδερενιο γκλοπ συμφωνα με τον νομο ειναι παρανομο για ολους.
Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

Player7 έγραψε: Εγω παντως σπιτι μου εχω πλαστικο πτυσσομενο γκλοπ απο την εταιρεια MilTec!Τωρα ο Τζονυ δε ξερω τι λεει!

Μπες και ψάξε τώρα και αν μου βρεις πτυσσόμενο πλαστικό στειλτο μου το μόνο πλαστικό κομμάτι είναι μπροστά η τάπα όλα μεταλλικά είναι επίσης από κάτω από τα καταστήματα όλα λέει πωλούνται μόνο σε αστυνομικούς με επίδειξη ταυτότητας αν ήταν παράνομο γιατί αραγε να το έγραφε; Δεν ασχολούμαι άλλο μπορούν όλοι να το διαπιστώσουν
Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

Player7 έγραψε: Πατα στο google πτυσσομενα πλαστικα και θα βγαλει. Τα σιδερενια γκλοπς ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.Καταρχας νομιζω το ειπε και στις ειδησεις καποιος συνδικαλιστης χθες!

Οκ μάγκες ξέρετε καλύτερα σταματάω εδώ κάνω εγώ λάθος σρυ
Βμκδ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 701
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 05, 2020 1:17 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Βμκδ »

Charlie Harper 13 έγραψε:
Player7 έγραψε:Πατα στο google πτυσσομενα πλαστικα και θα βγαλει. Τα σιδερενια γκλοπς ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.Καταρχας νομιζω το ειπε και στις ειδησεις καποιος συνδικαλιστης χθες!

Το ακουσα κι εγω στης ειδησεις οτι απαγορευονται τα σιδερενια. Επισης μονο τα ματ μπορουν να τα εχουν νομιμα.



Παίχτη έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου ... Τα πτυσσόμενα απαγορεύονται στα ματ ! Μπες κάνε μια έρευνα και μετά γράψε δεν είναι κακό το google είναι για να μας βοηθάει. Φιλικά

Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

Player7 έγραψε: Πατα στο google πτυσσομενα πλαστικα και θα βγαλει. Τα σιδερενια γκλοπς ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.Καταρχας νομιζω το ειπε και στις ειδησεις καποιος συνδικαλιστης χθες!

Φίλε πατάω αλλά όλα Λένε μεταλλικά κάνε μπυ μια χάρη εγώ δεν ξέρω να το βρω μπορείς να μου στείλεις ένα λινκ αφού έχεις να δουν και οι άλλοι να ξέρουμε; Πολύ απλό στέλνεις σελίδα με τα χαρακτηριστικά αφού λες Ότι υπαρχει
Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

SGT Folley έγραψε:
Johnny94 έγραψε:
Player7 έγραψε: Ρε τζονυ δε καταλαβαινεις ελληνικα;Μιλαω για το ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ πτυσσομενο οχι για το πλαστικο.

Τα σιδερενια γκλοπς απαγορευονται!

Στείλε Μου link φιλαράκο από πτυσσόμενο που να μην είναι μεταλλικό ... Γιατί εγώ δεν έχω βρει... Όσο ζούμε Μαθαίνουμε
Υπάρχει και το πλαστικό. Προφανώς και δεν είσαι μέσα στο σώμα παρά μόνο με την φαντασία σού.

Sgt εγώ δεν είμαι στο σώμα εσυ που ξερεις καλύτερα στείλε ένα λινκ ρε μπρο με ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ πλαστικό αν μπορείς σε παρακαλω... Να λέει τα χαρακτηριστικά γιατί με ενδιαφέρει
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Player7 »

Εχω αγορασει σου ειπα πτυσσομενο πλαστικο γκλοπ απο γνωστο μαγαζι του Μοναστηρακιου! Περνα να παρεις οταν ανοιξουν!
Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

Τζονυ που υπηρετεις στην δραση η στην διας; Ποσα μορια ειχες και μπηκες;

Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

Player7 έγραψε: Εχω αγορασει σου ειπα πτυσσομενο πλαστικο γκλοπ απο γνωστο μαγαζι του Μοναστηρακιου! Περνα να παρεις οταν ανοιξουν!
Ναι ρε φίλε στείλε Μου το λινκ να το δω... Να το δούμε Πως υπάρχει ... Όλοι εδώ λετε την γνώμη σας ε απέδειξε το Μου Τσακ ένα λινκ είναι να μάθουν τα παιδιά εσυ και ο sgt εξάλλου είστε πρωτοι στο να λετε τι ακούτε επίσης μην βγαινεις έξω με αυτό νόμος περί όπλων 😂
dimitris13
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 17, 2020 9:12 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από dimitris13 »

2 λογια για τα γκλοπ.

Παρολο που ολοι οι αστυνομικοι εχουν πτυσσομενα γκλοπ (και εγω εχω σπιτι μου για εκπαιδευτικους λογους, κανονικα πωλουνται στην αγορα) ολοι γνωριζουν οτι υπαρχει ΚΕΝΟ στην νομοθεσια και οτι ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ. Αυτην την στιγμη ειναι ετσι του χρονου πχ μπορει να ειναι νομιμα.

Ο λογος που η υπηρεσία δινει γκλοπ απο καουτσουκ ειναι επειδη εχουν αναχαιτιστικη ικανοτητα και δεν θα κανουν τοσο ζημια γιατι το γκλοπ ειναι ΕΛΑΣΤΙΚΟ σε αντιθεση με τα πτυσσομενα, που ακομα και πλαστικα να ειναι, δεν εχουν αυτην την δυνατοτητα.

Johnny94
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 17, 2019 12:48 pm
Επικοινωνία:

Εκπαίδευση και χρήση όπλων στην Αστυνομία

Δημοσίευση από Johnny94 »

SGT Folley έγραψε:
Johnny94 έγραψε:Μεγάλη συζήτηση για το πτυσσόμενο παράνομο δεν είναι να ξερεις δεν θα κάτσω να το αναλύσω θα το δείτε όσοι μπείτε
Από τα λεγόμενα σού καταλαβαίνω πώς ούτε εσύ είσαι μέσα. Χωρίς να μας πεις ονοματεπώνυμο πες μας που εκπαιδεύτηκες και περίπου πόσα μόρια είχες;

Δεν έχω ανάγκη να σε πείσω φίλε... Ούτε εσενα ούτε κανέναν εγώ κάνω αυτοί που μου αρέσει είμαι στην υπηρεσία που θέλω όλα καλά... Απλά η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια... Και απαντάω μόνο και μόνο γιατί το παίζεται έξυπνοι μερικοί και καλά να Παπατζώνεται τα παιδιά που αγωνιούν (εσυ έλεγες για οργανική στον τόπο σου προχθες) αλλά και για υπηρεσιακά ; Ειπαμε Καπου να έχεις ένα όριο... Όταν μπεις με το καλό θα τα μαθεις όλα... Αν θες να με ακούσεις καντο αλλιώς κατσε μάθε από τον Ευαγγελάτο την στεφανιδου και κάτι συνδικαλιστές που δεν έχουν δουλέψει και δεν σε θέλουν στην αστυνομία και κραξε εμενα :)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες