Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από »

Καλησπέρα, γρήγορη ερώτηση: Μου έχει μείνει ένα μάθημα άρα δεν έχω πτυχίο και έληξε η αναβολή και μπαίνω Μάρτιο.
Για να μην φάω το πρόστημο ή έξτρα μήνα, πρέπει να παρουσιάσω βεβαίωση σπουδών στην στρατολογική υπηρεσία ή να την έχω μαζί μου όταν παρουσιάζομαι;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 04, 2021 4:27 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
giannis

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από giannis »

IΝ έγραψε:Καλησπέρα, γρήγορη ερώτηση: Μου έχει μείνει ένα μάθημα άρα δεν έχω πτυχίο και έληξε η αναβολή και μπαίνω Μάρτιο.
Για να μην φάω το πρόστημο ή έξτρα μήνα, πρέπει να παρουσιάσω βεβαίωση σπουδών στην στρατολογική υπηρεσία ή να την έχω μαζί μου όταν παρουσιάζομαι;


Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, νομίζω στρατολογία. Ένας φίλος την έδειξε στο στρατόπεδο και έφαγε τα 90 ευρώ πρόστιμο γιατί του είπαν έπρεπε να πάει στρατολογία. Το έφτιαξε βέβαια και του επέστρεψαν τα χρήματα, αλλά τζάμπα ταλαιπωρία.

Chrisagg7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2021 4:44 pm
Επικοινωνία:

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από Chrisagg7 »

Καλησπέρα. Και εγώ το ίδιο θέμα έχω με σένα. Την έστειλα στην στρατολογία και μου είπαν ότι είμαι κομπλέ. Και το αναγράφει Το σημείωμα κατάταξης ότι δεν έχω πρόσθετη στρατιωτική υποχρέωση. Βέβαια θα την έχω μαζί μου για κάθε ενδεχόμενο.
TD

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από TD »

Πώς στέλνω τη βεβαίωση σπουδών στη στρατολογία;
Chrisagg7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2021 4:44 pm
Επικοινωνία:

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από Chrisagg7 »

Στο site stratologia.gr Θα μπεις Στις αιτήσεις και θα πατήσεις Κατάθεση οφειλομενου πιστοποιητικου σπουδών
IN

Βεβαίωση σπουδών για κατάταξη

Δημοσίευση από IN »

Ν'αστε καλά παιδιά, ευχαριστώ!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες