Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Φανταρος 369

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Φανταρος 369 »

Υπογράφηκαν οι κατ εξαιρεση σημερα και κοινοποιουνται αύριο στα στρατοπεδα. Μήπως ξέρει κσνείς για του 5/μηνου πότε βγαίνουν;
Guest

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Guest »

Κατ εξαίρεση ποιες είναι;
Kokorakhs

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Kokorakhs »

Πόσο σίγουρο είναι αυτό με τα γκρουπ; Γιατί εμένα μου είπαν 20 με 25 να βγει η μετάθεση.
369 σειρα

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από 369 σειρα »

Μάγκες οποίος μαθει κατι νεο για μεταθεσεις ας γράψει εδω να μαθουμε κι εμεις. Ευχαριστώ
ΕΜΚ

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από ΕΜΚ »

369 εσύ από πού έμαθες ότι υπογράφηκαν χθες οι κατεξαιρεση; Σε εμάς ένας πήρε χθες τη μετάθεση και σήμερα έφυγε για Αθήνα. Εμένα ακόμα δεν έχει έρθει κάτι παρόλο που το βύσμα μου με έχει ενημερώσει ότι βγήκε η μετάθεση μου.
Νίκος

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Νίκος »

Είμαι 369 και μόλις με ενημέρωσαν ότι είμαι ΛΥΒ (εκπαίδευση για να γίνω δεκανέας) επηρεάζει αυτο την μετάθεση μου; Την καθυστερεί ή την μπλοκάρει; Επίσης ξέρεις κανείς πως είναι το ΛΥΒ; Τι κάνουμε, ποσό διαρκεί κλπ;
Φαντάρος 369 στ

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Φαντάρος 369 στ »

Μου έδωσες ελπίδες με αυτό που είπες, δεν μου ήρθε κάτι ούτε χθες ούτε σήμερα, ενώ το βύσμα μου είπε ότι έχει επιβεβαιωθεί
Πετρος369

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Πετρος369 »

Καλησπερα Σειρές. Ξέρουμε ρε τσακαλια ποτέ βγαίνουν η μεταθεσης για την ΣΤ ΕΣΣΟ; Περιμένω πως και πως να πάω Θεσσαλονίκη. Όποιος ξέρει ας μας πει. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
369

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από 369 »

Σε εμάς ήρθαν σήμερα. Ενημερώθηκαμε τουλάχιστον 10 άτομα (από τα βύσματα) ότι Τετάρτη φεύγουμε για τις νέες μας μονάδες. Καλή συνέχεια σε όλους αλάνια!
Γκεστ

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Γκεστ »

Είναι εύκολο να πείτε και που βρίσκεστε;
Billz0
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 4:38 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Billz0 »

Εγώ σας είπα άκουσα από παιδιά αλλα να λένε κάποια ότι έμαθαν για Απρίλη. Ξέρει κανείς αν όντως θα υπάρξουν 2 κύματα μεταθέσεων η απλά θα γίνει ένα ντου 15-25Μαρτιου και να φύγουμε όλοι; Θέλω διασταυρωμένη πηγή αν έχει κάποιος να πει κάτι. Ανυπομονώ να φύγω σαν τον μαλακα από εδώ πραγματικά
yanis13
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 04, 2020 12:35 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από yanis13 »

Ρε παιδιά έμαθα από το βύσμα ότι έχω μετάθεση Αλλα έγινε μπέρδεμα και δεν είναι αυτό που είχα ζητήσει. Γίνεται Με κάποιο τρόπο να ακυρωθεί; Να πεις στη μονάδα να το κάνεις αμεταθετο ή οτιδήποτε!
Billz0
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 4:38 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Billz0 »

Σίγουρα θα υπάρχει τρόπος μέσω του βύσματος σου. Λ
Anonymous

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σειρές μου μήπως μάθαμε τίποτα; Υπάρχει περίπτωση να μας πούνε κάτι σήμερα για τις μεταθέσεις;
Στ εσσο

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Δημοσίευση από Στ εσσο »

Σειρές μου μήπως μάθαμε τίποτα; Υπάρχεις περίπτωση να μας πούνε σήμερα κάτι για τις μεταθέσεις;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης