Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Efedros2015
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 5:32 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Efedros2015 »

Όριο ηλικίας 28. Κλείδωσε... Εν αναμονή ΦΕΚ τα φιλιά μου
papercut
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2020 12:02 am
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από papercut »

Efedros2015 έγραψε:Όριο ηλικίας 28. Κλείδωσε... Εν αναμονή ΦΕΚ τα φιλιά μου

κλειωσε με χρυσο λουκετο; Η ασημι;
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

Ποιον υπουργό είδες εσύ να το λες αυτό ; Γιατί ο Χρυσοχοΐδης είπε ξεκάθαρα θέλουμε νέα άτομα. Αν καίγεσαι εσύ και δε σε πιάνει η ηλικία, δε φταίει κανείς. Και αν αυξηθεί, αυξήθηκε. Τα ίδια μα τα ίδια ακριβώς λέγανε και το 19 και δεν άλλαξε απολύτως τίποτα! Ο καθένας το μακρύ και το κοντό του. Τσάμπα ασχολούμαι με τα ίδια
Gouleas94
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2020 5:38 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Gouleas94 »

Efedros2015 έγραψε:Όριο ηλικίας 28. Κλείδωσε... Εν αναμονή ΦΕΚ τα φιλιά μου
αντε να δούμε να πάνε πίσω στις δουλειές τους πι υπερήλικες κουράσανε με την παπτζα τ
Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

Ας ανεβει το οριο και σε αλλες χωρες της ευρωπης ειναι πιο πανω το οριο.
Gouleas94
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2020 5:38 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Gouleas94 »

Frouros97 έγραψε:George1995 εσυ δεν ελεγες δε προκειται να αλλαξει τιποτα μαζι με το Γουλεα;Παλι τρολαρετε;

λαρωσέ φρουρέ μ
Gouleas94
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 544
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2020 5:38 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Gouleas94 »

Charlie Harper 13 έγραψε:Ας ανεβει το οριο και σε αλλες χωρες της ευρωπης ειναι πιο πανω το οριο.
εσύ Τι Είσαι ο θεματοφύλακας τον ατόμων που θέλουν Να αλλάξουν όλα για πες μ ;
papercut
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2020 12:02 am
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από papercut »

Gpap95 έγραψε:Ποιον υπουργό είδες εσύ να το λες αυτό ; Γιατί ο Χρυσοχοΐδης είπε ξεκάθαρα θέλουμε νέα άτομα. Αν καίγεσαι εσύ και δε σε πιάνει η ηλικία, δε φταίει κανείς. Και αν αυξηθεί, αυξήθηκε. Τα ίδια μα τα ίδια ακριβώς λέγανε και το 19 και δεν άλλαξε απολύτως τίποτα! Ο καθένας το μακρύ και το κοντό του. Τσάμπα ασχολούμαι με τα ίδια

ρε εσυ δεν ηξερες τα βασικα απο προκηρυξεις εσυ μπερδευες εποπ με ΣΦ και ειδικους φρουρους δν ξερεις τι σου γινεται ασε τωρα τι ειδα και τι δν ειδα Ο παναγιωτοπουλος ειπε θελει νεα ατομα μπερδεψες τον παναγιωτοπουλο με τον χρυσοχοϊδη και μου θες και αστυνομιες Ελα επειδη φοβασαι μη μειωθουν οι πιθανοτητες σου απο αλλες γενιες τωρα μας τα πρηζεις εδω
Άβαταρ μέλους
Charlie Harper 13
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2005
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2020 8:30 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Charlie Harper 13 »

Gouleas94 έγραψε:
Charlie Harper 13 έγραψε:Ας ανεβει το οριο και σε αλλες χωρες της ευρωπης ειναι πιο πανω το οριο.
εσύ Τι Είσαι ο θεματοφύλακας τον ατόμων που θέλουν Να αλλάξουν όλα για πες μ ;
Πρωσοπικα εναν 32 σε καλη κατασταση ειναι μαχιμος. Ειμαι 25 ετων ομως δεν εχω κανενα προβλημα να ανεβει το οριο.

Efedros2015
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 5:32 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Efedros2015 »

Επειδή οι μισοί εδώ μέσα είστε αγράμματοι θέλετε ν μπείτε κ όλας. Πάμε πιτσιρίκια μου να σας παίξω λίγο μπαλιτσα, μιλάμε τώρα στο ενδεχόμενο αύξησης οριου ηλικίας 32 Ας υποθέσουμε ότι στα 35 χρόνια ο άνθρωπος αυτός πάει 67 ετών. Στα 35 χρόνια αυτά μπορεί ν μετρήσει κάποιος 1) άμα σπούδαζε (χρόνια) .2) εάν δουλεύετε στον ιδιωτικό τομέα πάλι σε χρόνια (ασφαλισμένος όλα) , σε οποιαδήποτε επάγγελμα dj σου βάζω εγώ έχει ένσημα κ αυτός. Τελικό αποτέλεσμα 1 χρόνο θητεία στρατού έξτρα 4 χρόνια =5 χρόνια επιπλέον προσθέτουμε Ας πούμε από τα 18 έως τα 32 ετών μείον τον έναν χρόνο θητείας πάμε 13 χρόνια δουλειάς (στο πάω ρεαλιστικά 10 εγώ γτ είμαι καλός υπάρχουν κ αυτοί π. Δν έχουν λεφτά από το σπίτι δυστυχώς) ... Σούμα 4+10+1=15 χρονακια και προσθέτω από την ηλικία 32+15=47 άρα πρακτικά ο άνθρωπος αυτός θα δουλέψει πάνω κάτω 20 χρονακια. Δεν προσθέτω έξτρα μόρφωση μεταπτυχιακά κλπ ... Καληνύχτα κοσμε

Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Gpap95 »

Ασχολησου λίγο με σφ που εσπαγες μπάλες και άσε αυτό το νήμα. Εγώ σου λέω το 19 λέγανε το ίδιο και τίποτα δεν άλλαξε. Ίδιος υπουργός τότε, ίδιος και τώρα
papercut
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2020 12:02 am
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από papercut »

Gpap95 έγραψε:Ασχολησου λίγο με σφ που εσπαγες μπάλες και άσε αυτό το νήμα. Εγώ σου λέω το 19 λέγανε το ίδιο και τίποτα δεν άλλαξε. Ίδιος υπουργός τότε, ίδιος και τώρα

δε μπαινεις με τα μορια π εχεις Σου ειπα παρακαλα για θεσσαλονικη και παλι δεν εισαι μεσα. Για την περιοχη σου σφ δε παιζει να βγει οππι παλι δν εισαι μεσα εχεις λιγα μορια οποτε τσαμπα εισαι σ ολα να νηματα δν καταλαβαινω γτ χτυπιεσαι αν ανεβουν η δν ανεβουν τα ορια ετσι κ αλλιως δν μπαινεις.
Άβαταρ μέλους
35MK.A
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 24, 2020 1:10 pm
Τοποθεσία: Patra
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από 35MK.A »

Μας τα έχετε κάνει τσουρέκια εδώ μέσα κάποιοι κόπανοι... Αν θα είναι το όριο ηλικίας 32 αν αυτό είναι εκεί αν το άλλο είναι πέρα σκαστε λίγο και όταν βγει με το καλό το ΦΕΚ τότε ξανά μιλήστε μας τα έχετε κάνει τσουρεκια όλοι θέλουμε να μπούμε αλλά δεν κλαιγομαστε.
575 Tagma Pezonaftwn
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2020 3:25 pm
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από 575 Tagma Pezonaftwn »

Πες τα μπας και το καταλάβουν. Μάγκες μην βγαζεται συμπεράσματα και περιπλεκεται την κατάσταση. Το φεκ θα δείξει τι θα γίνει, δεν χρειάζεται να μιλάμε με το αν και το θα. Ότι βγει βγει.
Άβαταρ μέλους
Frouros97
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 610
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 21, 2020 4:46 am
Επικοινωνία:

Όριο ηλικίας για προκηρύξεις ΕΛΑΣ (2021)

Δημοσίευση από Frouros97 »

Το οριο στους ΣΦ παει 32, αλλα λογω πιεσεων στον Εβρο! Δε νομιζω οτι θα επηρεασει τους ΕΦ!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες