Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
EG-KYROS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μάιος 07, 2021 8:33 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από EG-KYROS »

nikos521 έγραψε:Θα κληθούν για ΠΚΕ ως επιλαχόντες, όχι ως επιτυχόντες.
δεν ειναι δυνατον να γινει αυτο πριν τις ΠΚΕ, σκεψου οτι καποιοι που θα εχουν τα μορια για την ειδικοτητα Χ μπορει στις ΠΚΕ να αποκλειστουν για τη συγκεκριμμενη και μονο ειδικοτητα γεγονος που θα τους φερει αυτοματα επιτυχοντες σε καποια αλλή και θα πεταξουν εξω τον τελευταιο της νεας τους ειδικοτητας

Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από nikos521 »

Το τελευταίο που λες γίνεται μόνο αν δεν έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις σε κάποια ειδικότητα, που είναι απίθανο.
Άβαταρ μέλους
EG-KYROS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μάιος 07, 2021 8:33 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από EG-KYROS »

nikos521 έγραψε:Το τελευταίο που λες γίνεται μόνο αν δεν έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις σε κάποια ειδικότητα, που είναι απίθανο.
θα σου δωσω ενα τελευταιο παραδειγμα και αν το καταλαβες. Καταλαβες δεν μπορω να κανω κατι αλλο... Ας υποθεσουμε οτι εγω εχω 1.000.000 μορια και εχω δηλωσει στο ΠΝ πρωτη ειδικοτητα ΕΕ/ΣΗΜ και δευτερη ΔΙΑΧ ... Στον οφθαλμιατρο μου βρισκουν 200 βαθμους μυωπια ή αποτυγχανω στην αναγνωση των ψευδοισοχρωματικων πινακων. Αυτοματα αποκλειομαι απο την πρωτη ειδικοτητα απο τον οφθαλμιατρο αλλα τα μορια μου μου φτανουν για να ειμαι πρωτος στην δευτερη ειδικοτηταπου δηλωσα. Οποτε οτελευταιος μενει απ εξω. Για τον λογο αυτο δεν ειναι δυνατον να υπαρχουν ξεκαθαρα επιτυχοντες και επιλαχοντες μεσω ΠΚΕ. Εαν δεν εχω δηλωσει δευτερη ειδικοτητα και ειμαι υποψηφιος σε αλλο σωμα, τοτε θα περασω εκει... Τοσο απλο ειναι! Ελπιζω να βοηθησα

Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από nikos521 »

Καλά αποτελέσματα να έχεις φίλε μου !
Άβαταρ μέλους
EG-KYROS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μάιος 07, 2021 8:33 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από EG-KYROS »

nikos521 έγραψε:Καλά αποτελέσματα να έχεις φίλε μου !
Επισης αντευχομαι... Σε καθε περιπτωση δεν εγκαταλειπουμε ... Προκηρυξεις θα εχει καθε χρονο και στις επομενες θα υπαρχουν λιγοτεροι ΟΒΑ οποτε θα ειναι πιο ευκολο

Άβαταρ μέλους
nikos521
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1279
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 2:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από nikos521 »

Δεν ξέρω αν ξαναβγαλει ΕΠΟΠ, αλλά αν μπορείς να μπεις ΟΒΑ εγώ θα σου πρότεινα να μπεις.
Άβαταρ μέλους
EG-KYROS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μάιος 07, 2021 8:33 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από EG-KYROS »

nikos521 έγραψε:Δεν ξέρω αν ξαναβγαλει ΕΠΟΠ, αλλά αν μπορείς να μπεις ΟΒΑ εγώ θα σου πρότεινα να μπεις.
θα ξαναβγαλει μεχρι να συμπληρωθει ο αριθμος που ειχε εξαγγελθει στην ΔΕΘ

Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Flawless »

EG-KYROS έγραψε:
nikos521 έγραψε:Το τελευταίο που λες γίνεται μόνο αν δεν έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις σε κάποια ειδικότητα, που είναι απίθανο.
θα σου δωσω ενα τελευταιο παραδειγμα και αν το καταλαβες. Καταλαβες δεν μπορω να κανω κατι αλλο... Ας υποθεσουμε οτι εγω εχω 1.000.000 μορια και εχω δηλωσει στο ΠΝ πρωτη ειδικοτητα ΕΕ/ΣΗΜ και δευτερη ΔΙΑΧ ... Στον οφθαλμιατρο μου βρισκουν 200 βαθμους μυωπια ή αποτυγχανω στην αναγνωση των ψευδοισοχρωματικων πινακων. Αυτοματα αποκλειομαι απο την πρωτη ειδικοτητα απο τον οφθαλμιατρο αλλα τα μορια μου μου φτανουν για να ειμαι πρωτος στην δευτερη ειδικοτηταπου δηλωσα. Οποτε οτελευταιος μενει απ εξω. Για τον λογο αυτο δεν ειναι δυνατον να υπαρχουν ξεκαθαρα επιτυχοντες και επιλαχοντες μεσω ΠΚΕ. Εαν δεν εχω δηλωσει δευτερη ειδικοτητα και ειμαι υποψηφιος σε αλλο σωμα, τοτε θα περασω εκει... Τοσο απλο ειναι! Ελπιζω να βοηθησα

Αν κοπεί κάποιος έστω στον οφθαλμίατρο η λογική λέει ότι πάει σπίτι του και αποκλείεται τελείως από τον διαγωνισμό
Άβαταρ μέλους
EG-KYROS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μάιος 07, 2021 8:33 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από EG-KYROS »

Flawless έγραψε:
EG-KYROS έγραψε:
nikos521 έγραψε:Το τελευταίο που λες γίνεται μόνο αν δεν έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις σε κάποια ειδικότητα, που είναι απίθανο.
θα σου δωσω ενα τελευταιο παραδειγμα και αν το καταλαβες. Καταλαβες δεν μπορω να κανω κατι αλλο... Ας υποθεσουμε οτι εγω εχω 1.000.000 μορια και εχω δηλωσει στο ΠΝ πρωτη ειδικοτητα ΕΕ/ΣΗΜ και δευτερη ΔΙΑΧ ... Στον οφθαλμιατρο μου βρισκουν 200 βαθμους μυωπια ή αποτυγχανω στην αναγνωση των ψευδοισοχρωματικων πινακων. Αυτοματα αποκλειομαι απο την πρωτη ειδικοτητα απο τον οφθαλμιατρο αλλα τα μορια μου μου φτανουν για να ειμαι πρωτος στην δευτερη ειδικοτηταπου δηλωσα. Οποτε οτελευταιος μενει απ εξω. Για τον λογο αυτο δεν ειναι δυνατον να υπαρχουν ξεκαθαρα επιτυχοντες και επιλαχοντες μεσω ΠΚΕ. Εαν δεν εχω δηλωσει δευτερη ειδικοτητα και ειμαι υποψηφιος σε αλλο σωμα, τοτε θα περασω εκει... Τοσο απλο ειναι! Ελπιζω να βοηθησα

Αν κοπεί κάποιος έστω στον οφθαλμίατρο η λογική λέει ότι πάει σπίτι του και αποκλείεται τελείως από τον διαγωνισμό


ουτε καν... Υπαρχουν ειδικοτητες που μπορεις να εισαι υποψηφιος και σαν Ι2 και στα 3 σωματα

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Var »

Με βάση την λογική θα παίρνουν άτομα για τα επόμενα 5 χρόνια εποπ οπότε φέτος και άλλα 4 χρόνια θα βγαίνουν προκηρύξεις εκτός αν αλλάξει κυβέρνηση ή αλλάξουν γνώμη
eirini k
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2021 12:42 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από eirini k »

Το ελπιζω ετσι ωστε να προσπθησουμε αν δεν τ καταφερουμε φετος να παμε τις υπολοιπες φορες, ειμαι τις αποψεις οτι εαν θες κατι παρα πολλυ οταν θα σου παρουσιαστει η ευκαιρια κυνηγατο. Συγγνωμη αν εχω κανει καποιο ορθογραφικο λαθος.
geopap97
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Τετ Μαρ 03, 2021 3:38 pm
Τοποθεσία: Υποδεκανέας
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από geopap97 »

Είναι κανείς από Βόλο που κάνει προπονήσεις;
Άβαταρ μέλους
GodMode Z MAK
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μάιος 21, 2021 5:41 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από GodMode Z MAK »

Για τις ελξεις ξερουμε οταν αναγραφεται για οποιαδηποτε λαβη αν επιτρεπονται τα chin ups; Η ειναι αυστηρα Pull ups?
geopap97
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Τετ Μαρ 03, 2021 3:38 pm
Τοποθεσία: Υποδεκανέας
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από geopap97 »

Όταν λέει με οποιαδήποτε λαβή εννοεί ή pull ups ή chin ups. Εννοείται επιτρέπεται
Άβαταρ μέλους
Aetos95
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Μάιος 21, 2021 11:40 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Aetos95 »

Παιδιά υπάρχει κάποιος να μου πει πως κατάφερε το 1 μίλι τρέξιμο στα 7:30 λεπτά; Τρέχω μέρα νύχτα σαν χαζοί και ακόμα το καταφέρνω στα 8:10 περίπου.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες