Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Dimitris

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Dimitris »

Το θέμα τις αναβολής μπορώ να το τακτοποιήσω από το φρουραρχείο, η πρέπει να πάω στο στρατιωτικό κέντρο που θα με στείλουν;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Dimitris έγραψε:Το θέμα τις αναβολής μπορώ να το τακτοποιήσω από το φρουραρχείο, η πρέπει να πάω στο στρατιωτικό κέντρο που θα με στείλουν;


Ναι γίνεται
Dimitris

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Dimitris »

Που πρέπει να απευθυνθώ για να πάρω Αναβολή; δεν γνωρίζω από στρατολογικά θέματα.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Dimitris έγραψε:Που πρέπει να απευθυνθώ για να πάρω Αναβολή; Δεν γνωρίζω από στρατολογικά θέματα.


Πάρε τηλέφωνο στο φρουραρχείο της περιοχής σου. Αν είσαι από αθήνα το τηλ είναι αυτό 210-7496349 η αυτό 210-7496355
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Σε ευχαριστω πολυ και κατι ακομη μολις μου ερθει το χαρτι μπορω να παω στο φρουαρχειο για να μην τρεχω τελευταιες μερες και τι θα χρειαστω για να την παρω ενω δεν εχω χαρτια οτι εχω ψυχολογικα;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ και κατι ακομη μολις μου ερθει το χαρτι μπορω να παω στο φρουαρχειο για να μην τρεχω τελευταιες μερες και τι θα χρειαστω για να την παρω ενω δεν εχω χαρτια οτι εχω ψυχολογικα;



Θα πας φρουραρχείο θα πάρεις παραπεμπτικό (θα τους πεις για ψυχολόγο) θα στο δώσουνε και θα πας να σε εξετάσει ο γιατρός.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Ενταξει αλλα τι ειναι το παραπεμπτικο ; Και αν με εξεταση δεν θελω να πω οτι ειμαι τρελος και τετοια αλλα την αληθεια οτι για οικονομικους λογους μου ειναι δυσκολο να μπω! Θα μου δωσουνε η θα θελει ολοκληρη ιστορια και παραμυθεια; Και ευχαριστω για την υπομονη σου... ΄)
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Ενταξει αλλα τι ειναι το παραπεμπτικο ; Και αν με εξεταση δεν θελω να πω οτι ειμαι τρελος και τετοια αλλα την αληθεια οτι για οικονομικους λογους μου ειναι δυσκολο να μπω! Θα μου δωσουνε η θα θελει ολοκληρη ιστορια και παραμυθεια; Και ευχαριστω για την υπομονη σου... ΄)


Είναι το χαρτί που χρειάζεσαι για να σε εξετάσει ο γιατρός, θα του πεις για οικονομικούς λόγους απλά θα στην χρεώσει ως αναβολή για ψυχολογικούς λόγους
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Πω πω τωρα ειλικρινα μου εφυγε ενα βαρος μιλαμε σε ευχαριστω και παλι! Κατι τελευταιο και σε καληνυχτω ειναι σιγουρο οτι θα μου δωσει εννοω σου εχει τυχει περιστατικο η εχεις σιγουρη πηγη που να το σιγουρευει;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Πω πω τωρα ειλικρινα μου εφυγε ενα βαρος μιλαμε σε ευχαριστω και παλι! Κατι τελευταιο και σε καληνυχτω ειναι σιγουρο οτι θα μου δωσει εννοω σου εχει τυχει περιστατικο η εχεις σιγουρη πηγη που να το σιγουρευει;


Θα σου δώσει εύκολα. Το οικονομικό πρόβλημα το εκτιμάνε οι γιατροί...
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Κατι αλλο ειμαι απο δραμα γινεται να παρω απο το φρουαρχιο θεσσαλονικης αναβολη μου ειπανε να παω εκει γιατι εδω δεν θα μου δωσουνε γιατι θα πουνε οτι δεν ειναι η αρμοδιοτητα τους και οτι οταν παω εκει θα με στειλουν σε γιατρο στο 414 δηλαδη κατα ποσο αληθευει αυτο που εγγραπψα και σε ποιο φρουαρχιο να παω τελικα;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Κατι αλλο ειμαι απο δραμα γινεται να παρω απο το φρουαρχιο θεσσαλονικης αναβολη μου ειπανε να παω εκει γιατι εδω δεν θα μου δωσουνε γιατι θα πουνε οτι δεν ειναι η αρμοδιοτητα τους και οτι οταν παω εκει θα με στειλουν σε γιατρο στο 414 δηλαδη κατα ποσο αληθευει αυτο που εγγραπψα και σε ποιο φρουαρχιο να παω τελικα;


Ναι θεσσαλονική θα πάς
στελιος 22

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από στελιος 22 »

Ξερει κανεις το τηλ απο το φρουαρχειο θεσσαλονικης;
τζονης 25

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2011)

Δημοσίευση από τζονης 25 »

Παιδια ειμαι απο δραμα και θελω να παρω αναβολη λογου οικονομικων απο το φρουαρχιου θεσσαλονικης και μου ειπανε να πω οτι μενω εκει και οχι δραμα αλλιως δεν θα μου δωσουν και να παω δραμα να παρω που εκει δεν εχει στρατιωτικο νοσοκομειο για να παρω τι να κανω για να παρω ; Και ποσο αληθευει αυτο;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης