Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kostakis13p
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 12:51 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Kostakis13p »

Ναι δεν ειπα οτι δεν θα τ πληρωνουμε, απλα ρώτησα αν μπορεις να παραγγελνεις
Kostakis13p
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 12:51 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Kostakis13p »

Οταν λετε Θα τα πληρωνουμε απ την υσεπη μας εννοειται ότι ειναι μεσα στις κρατησεις; Ή ότι θα τα πληρώνουμε εκει απ τα λεφτα π θα εχουμε πανω μας;
Dolce
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 10:11 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Dolce »

Από την τσέπη σας, κάθε εβδομάδα θα ερχοντε άτομα από το κετερινγκ και οι ομαδάρχες που θα οριστούν θα μαζεύουν τα λεφτά από τον καθένα και θα τα παραδίνουν στα άτομα του κετεριγκ. Μετρητα.
Dolce
Kostakis13p
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 12:51 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Kostakis13p »

Η δυνατότητα να παραγγειλει καποιος απ εξω υπαρχει φιλε μ; Κςι να πληρώσει και το μέσα
Dolce
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 10:11 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Dolce »

Kostakis 13αυτο δ το ξέρω. Τα εχω Γράψει ολα αναλυτικά σε ότι αφορά την εκπαίδευση σας, την μισθοδοσία σας, τα ωράρια σας, τα καθήκοντά σας σε χθεσινό μου άρθρο το οποίο μεταφέρθηκε στην ενότητα μονιμοποίηση συνοριοφύλακων ορισμένου χρόνου. Κανε ένα κόπο και διάβασε το, θα σου λυθούν αρκετές απορίες. Επίσης ο, τι άλλο μαθαίνω θα σας ενημερώνω.
Dolce
Άβαταρ μέλους
MarilenaM
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευ Αύγ 31, 2020 10:04 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από MarilenaM »

Υποτίθεται πως δεν υπάρχει η δυνατότητα να παραγγείλεις φαγητό απέξω, αλλά πριν ένα χρόνο στους ειδικούς φρουρούς τους επέτρεπαν κάποιες μέρες να παραγγείλουν.
Άβαταρ μέλους
KatadromeasAR!
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 1:40 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από KatadromeasAR! »

Dolce έγραψε:Kostakis 13αυτο δ το ξέρω. Τα εχω Γράψει ολα αναλυτικά σε ότι αφορά την εκπαίδευση σας, την μισθοδοσία σας, τα ωράρια σας, τα καθήκοντά σας σε χθεσινό μου άρθρο το οποίο μεταφέρθηκε στην ενότητα μονιμοποίηση συνοριοφύλακων ορισμένου χρόνου. Κανε ένα κόπο και διάβασε το, θα σου λυθούν αρκετές απορίες. Επίσης ο, τι άλλο μαθαίνω θα σας ενημερώνω.


Κι αν δεν έχω μετρητά ή λεφτά γενικά τι θα δώσω; Θα με διώξουν; Τι μας λες τώρα; Με 50? την εβδομάδα προτιμώ να τρώω απέξω

POLICE
Kostakis13p
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 12:51 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Kostakis13p »

Σωστά, Ναι τ γινεται αμσε αυτη τ περιπτωση;
Άβαταρ μέλους
KatadromeasAR!
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 1:40 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από KatadromeasAR! »

Δεν μπαίνουμε όλοι πλούσιοι για να δίνουμε τόσο εύκολα 50? την εβδομάδα
POLICE
skyli tou polemou
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2020 7:14 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από skyli tou polemou »

Εγώ ξέρω από τους φρουρούς ότι είναι 100? τον μήνα το κετερινγκ. Από αυτο και μόνο φαίνεται ότι ο φίλος δεν έχει ιδέα και απλά θέλει να πανικοβάλλει.
Άβαταρ μέλους
KatadromeasAR!
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 1:40 am
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από KatadromeasAR! »

Αν ήταν έτσι φιλαρακι θα έφευγαν όλοι αλλά Τεσπα αρκετά ασχοληθήκαμε με σένα τρολλ λογαριασμός
POLICE
Dolce
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 10:11 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Dolce »

Δ μπορώ να καταλάβω γτ σας ενοχλούν αυτά που έγραψα μέχρι τώρα για το συγκεκριμένο επάγγελμα. Τα περιμένετε αλλιώς; Αυτά είναι. Γιατι Δ ρωτάτε κάποιο από τα παιδιά μου βγήκαν πριν 3 μήνες από την σχολή να σας ταπούμνε; Δ έχετε μιλήσει μεκανένανΟσο για το αν είμαι τρολ θα φανεί σε λίγους μήνες που θα τα ζήσετε από κοντά. Μιληστε με κάποιον της προηγούμενης σειράς και μετά ας βγει κάποιος να μου πει αν είμαι τρολ
Dolce
Μαυρος94
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Δευ Φεβ 17, 2020 10:59 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Μαυρος94 »

Dolce έγραψε:Δ μπορώ να καταλάβω γτ σας ενοχλούν αυτά που έγραψα μέχρι τώρα για το συγκεκριμένο επάγγελμα. Τα περιμένετε αλλιώς; Αυτά είναι. Γιατι Δ ρωτάτε κάποιο από τα παιδιά μου βγήκαν πριν 3 μήνες από την σχολή να σας ταπούμνε; Δ έχετε μιλήσει μεκανένανΟσο για το αν είμαι τρολ θα φανεί σε λίγους μήνες που θα τα ζήσετε από κοντά. Μιληστε με κάποιον της προηγούμενης σειράς και μετά ας βγει κάποιος να μου πει αν είμαι τρολ
ρε αδερφέ το είπες μια δύο τρις φορές φτάνει κατάντησες κουραστικός γεμίζετε 3 άτομα σελίδες με ότι σα έρθει στο κεφάλι υπάρχουν και τα μνμ.
Σ.Φ ΤΑΥΡΟΣ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2020 5:22 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Σ.Φ ΤΑΥΡΟΣ »

Έχει δίκιο σε αυτά που λέει για ωράρια, καθήκοντα, λεφτά, εξόδους στην σχολή για το μόνο που νομίζω έχει άδικο είναι η ασφάλιση διότι στην σελίδα της ομοσπονδίας μας στο ΦΒ (Π. Ο. ΣΥ. ΦΥ) έχει αναρτηθεί πίνακας με την μισθοδοσία μας στην οποία αναγράφει και τις κρατήσεις και τα ταμεία που θα ανήκουμε που είναι ίδια με τους υπόλοιπους αστυνομικούς
Dolce
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 10:11 pm
Επικοινωνία:

Σχολή - Εκπαίδευση Συνοριοφυλάκων

Δημοσίευση από Dolce »

ΣΦ Ταύρος Εγώ τα είπα αλλά με έλεγαν τρολλ. Ξαναγραψτω αυτό Γιά να το εμπεδώσουν. Επίσης ειπα ότι για το μόνο που δ είμαι σίγουρος είναι για τον Ασφαλιστικό φορέα, που οντως έχω άδικο αλλά το είχα πει εξαρχής. Ας βγουν να με πουν πάλι τρολ
Dolce
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες