Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Guardian
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2020 11:04 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Guardian »

Αν ισχυουν ολα αυτα το 2021 θα κουναμε σημαιακια με τον ορθοδοξο ηλιο του Πασοκ. Βεβαια στο προυπολογισμο δε φαινεται τετοιος χωρος για τοσες προσληψεις, μακαρι τι να πω!

Loukas_97
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 15, 2020 12:53 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Loukas_97 »

Ρε παιδια εγω δεν κτλβα εννοειται 2 διαφορετικεε προκυρηξεις; Ή μια και απλα θα τους μοιρασει; Πανεπιστημιακους και αμεση δραση κτλπ... Παπαχιτο τι πιστευεις;
Shadow2
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2020 12:58 am
Τοποθεσία: 1
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Shadow2 »

Ευχαριστούμε όλους όσους βοηθούν και ασχολούνταιε εμάς καλέ γιορτές με υγεία σε όλους και με το καλό να μπουμε στο σώμα
Άβαταρ μέλους
glock
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2015 2:22 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από glock »

Ευχαριστούμε πολύ εφ 21 για τις πληροφορίες από έναν πρόεδρο, που τι πρόεδρος είναι δεν μας λες βέβαια... Μπορεί και του δεκαπενταμελους. Ειδικά για τον γραμματέα των εφ που έγραψε παπαχιτο επειδή μιλούσαμε εχθές είπε πως δεν έχουμε ενημερώση ακόμα... Μακάρι βέβαια σε εσένα να είπε αλήθεια και να κοροϊδεύει όλους εμάς εκεί μέσα. Καλά Χριστούγεννα
GiorgosM82
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 8:03 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από GiorgosM82 »

Ασε μας ρε glock να κανουμε Χριστουγεννα χαρουμενοι μην μας βαζεις σε σκεψεις, να πιουμε και Ποτακι μας ξεγνιαστοι στην υγεια του υπουργου μας. ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Shadow2
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: Τρί Μάιος 05, 2020 12:58 am
Τοποθεσία: 1
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Shadow2 »

Καλή καρδιά glock δεν κρατάμε κακία ότι είναι να γίνει θα γίνει
Άβαταρ μέλους
Guardian
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2020 11:04 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Guardian »

Δε πιστευω κανεναν, ο παπαχιτος λεει τον πηρε προεδρος σωματειου, ο γκλοκ που ειναι στο σωματειο λεει δεν υπαρχει τετοια ενημερωση. Εγω παω με το σκεπτικο οτι δε προκειται να βγαλει για να μη κλαιω μετα!

GiorgosM82
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 8:03 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από GiorgosM82 »

Guardian έγραψε:Δε πιστευω κανεναν, ο παπαχιτος λεει τον πηρε προεδρος σωματειου, ο γκλοκ που ειναι στο σωματειο λεει δεν υπαρχει τετοια ενημερωση.Εγω παω με το σκεπτικο οτι δε προκειται να βγαλει για να μη κλαιω μετα!

Καλα κανεις Guardian, θα ειναι μεγαλυτερη η χαρα οταν σκασει Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GiorgosM82 την Πέμ Δεκ 24, 2020 9:50 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΦ21
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 380
Εγγραφή: Δευ Σεπ 07, 2020 12:53 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από ΕΦ21 »

glock έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ εφ 21 για τις πληροφορίες από έναν πρόεδρο, που τι πρόεδρος είναι δεν μας λες βέβαια... Μπορεί και του δεκαπενταμελους. Ειδικά για τον γραμματέα των εφ που έγραψε παπαχιτο επειδή μιλούσαμε εχθές είπε πως δεν έχουμε ενημερώση ακόμα... Μακάρι βέβαια σε εσένα να είπε αλήθεια και να κοροϊδεύει όλους εμάς εκεί μέσα. Καλά Χριστούγεννα


Glock εμείς τα έχουμε ξανά ξέρεις την γνώμη μου για εσένα. Είναι πρόεδρος στο ζουζούνοσπιτο περασαν από εκεί και του το είπαν Καλα Χριστούγεννα και ελπίζω με το νέο έτος να γίνεις καλύτερος στην ψυχή και να μην είσαι έτσι!

Άβαταρ μέλους
glock
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2015 2:22 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από glock »

Ρώτα τον πρόεδρο από το χωριό σου, μπορεί να έχει καμία πληροφορία από μέσα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D.Y.K την Πέμ Δεκ 24, 2020 4:43 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στέλιος44
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 01, 2019 12:42 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Στέλιος44 »

Guardian έγραψε:Δε πιστευω κανεναν, ο παπαχιτος λεει τον πηρε προεδρος σωματειου, ο γκλοκ που ειναι στο σωματειο λεει δεν υπαρχει τετοια ενημερωση.Εγω παω με το σκεπτικο οτι δε προκειται να βγαλει για να μη κλαιω μετα!



Χαχαχα εεετσι! Ακόμα κλαίω από τη περσινή που δεν είχα τα μόρια που έχω τώρα, δε ξανά χει πάλι!

Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από BilD »

Στέλιος44 έγραψε:
Guardian έγραψε:Δε πιστευω κανεναν, ο παπαχιτος λεει τον πηρε προεδρος σωματειου, ο γκλοκ που ειναι στο σωματειο λεει δεν υπαρχει τετοια ενημερωση.Εγω παω με το σκεπτικο οτι δε προκειται να βγαλει για να μη κλαιω μετα!



Χαχαχα εεετσι! Ακόμα κλαίω από τη περσινή που δεν είχα τα μόρια που έχω τώρα, δε ξανά χει πάλι!



Στελαρα κομμαντο που ρεεεε

Στέλιος44
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 01, 2019 12:42 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από Στέλιος44 »

Γεια σου φίλε BiID! Στην προηγούμενη των ΕΦ.
ΕΦ21
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 380
Εγγραφή: Δευ Σεπ 07, 2020 12:53 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από ΕΦ21 »

glock έγραψε:Ρώτα τον πρόεδρο από το χωριό σου, μπορεί να έχει καμία πληροφορία από μέσα.


Glock είσαι και θα είσαι από ότι φαίνεται μια μαριονέτα που απλά κάθεται και λέει λέει και δν δίνει θάρρος στα παιδιά εδώ μέσα. Δηλαδή όλα τα παιδιά εδώ που λένε ότι ακούνε από διάφορους για προκ ΕΦ λένε ψέμματα δηλαδή; Ξέρεις τι μου θυμίζεις μια παλιά μου γκοκενα που όλο τις έφταιγε το ένα και το άλλο χαχα άντε γεια ρε. Που δν ξέρεις από που κλάνει η ορθα έχεις και όνομα glock και ανάθεμα και ξέρεις καθόλου από σκοποβολή.

Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Δημοσίευση από BilD »

ΕΦ21 έγραψε:Glock είσαι και θα είσαι από ότι φαίνεται μια μαριονέτα που απλά κάθεται και λέει λέει και δν δίνει θάρρος στα παιδιά εδώ μέσα. Δηλαδή όλα τα παιδιά εδώ που λένε ότι ακούνε από διάφορους για προκ ΕΦ λένε ψέμματα δηλαδή; Ξέρεις τι μου θυμίζεις μια παλιά μου γκοκενα που όλο τις έφταιγε το ένα και το άλλο χαχα άντε γεια ρε. Που δν ξέρεις από που κλάνει η ορθα έχεις και όνομα glock και ανάθεμα και ξέρεις καθόλου από σκοποβολή.
Χαχαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Δεκ 28, 2020 4:48 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες