Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Spyros D.

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Spyros D. »

Έχετε υπόψη τη συγκεκριμένη προκήρυξη;

Κατά τα διάφορα site αναμένεται προς το τέλος του μήνα και αφορά 250 θέσεις εκτός πανελληνίων. Από σημαιοφόρους για αποφοίτους ΑΕΙ μέχρι λιμενοφύλακες για αποφοίτους λυκείου + μια ξένη γλώσσα με στόχο την εισαγωγή στις παραγωγικές σχολές.

Απ'ότι έχω καταλάβει, προφανώς θα υπάρχουν οι γνωστές αθλητικές δοκιμασίες και η κατάταξη θα γίνει με μοριοδότητηση. Τώρα ποία θα είναι τα κριτήρια, δεν έχω καταφέρει να τα εντοπίσω ακόμα...
T

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από T »

Ναι επειδή ρώτησα πρέπει να βλέπουμε καθεμερα στο ιντερνετ μέχρι τέλη Μαΐου θα βγει μου είπαν στο λιμεναρχειο έτσι λέει και στη προκύριξη
vaggelisch
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 1:23 pm
Τοποθεσία: stage..
Επικοινωνία:

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από vaggelisch »

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτησω αν γνωρίζει κάποιος στη προκύρυξη που θα βγεί εκτος πανελλήνιων ποια θα είναι τα ηλικιακά όρια?
Guest

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Guest »

Κάπου είχα διαβάσει για 29 χρονών ως όριο ηλικίας.
Άβαταρ μέλους
Xanthos
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2574
Εγγραφή: Δευ Μάιος 20, 2019 8:00 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Xanthos »

Καλησπερα σας. θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσο εχει να κανει με τηβ προκυρηξη που παιζει να βγει... γνωριζει κανεις το σχολειο τον ΟΕΑ ποσο καιρο ειναι κ σε πιο μερος; κ που εχουνε μοναδες γιαυτους; ευχαριστω
Mikeyl2f

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Mikeyl2f »

Γεια και από εμένα ! Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει περίπτωση να ξαναβγεί προκυρηξη για το λιμενικό εκτός πανελληνίων εξετάσεων! Είμαι 3ος μηχανικός στο ΕΝ, αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα την προηγούμενη προκυρηξη λόγου του ότι ήμουν ακόμα στη σχολή. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Mike95
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 19, 2021 2:59 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Mike95 »

Γεια σας παιδιά, ακουσα οτι θα βγει προκηρυξει για νομικούς και μηχανικός, ξέρουμε για ποτε θα είναι;
OBA12345

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από OBA12345 »

Θα ηθελα να ρωτησω εαν στο παρελθον ειχαμε περασει τα αθληματα σε μια ιδια προκυριξη του λιμενικου για τις ιδιες θεσεις, υπαρχει περιπτωση σε τωρινη προκυριξη λογω τραυματισμου να τα αποφυγουμε; τι προβλεπεται στην περιπτωση τραυματισμου; ευχαριστω πολυ
Άβαταρ μέλους
Xanthos
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2574
Εγγραφή: Δευ Μάιος 20, 2019 8:00 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Xanthos »

Κανονικά θα δώσεις τα αθλήματα που προβλέπονται. Τώρα για λόγο τραυματισμού το πολύ πολύ να πάρεις κάποια παραπάνω προθεσμία για να δώσεις τα αθλήματα. Τίποτα παραπάνω
Ο. Π. Κ. Ε
OBA12345

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από OBA12345 »

Ευχαριστω πολυ, απλως ελεγα επειδη ηδη τα ειχα περασει επιτυχως, μηπως δεν χρειαζοταν ξανα
Pgian12
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 03, 2020 1:41 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Pgian12 »

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω ποια η διαφορά να μπεις στη σχολή λιμενοφυλακων απο πανελλήνιες και απο προκηρυξη μέσω ασεπ;Αυτο που ξέρω είναι ότι απο πανελλήνιες η σχολή ειναι δυο χρόνια.

OBAOBA

Re: Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από OBAOBA »

Εχετε συμμετασχει στην προκηρυξη για τους οικονομολογους που βγηκε τελη του 2022?
OBAOBA

Re: Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από OBAOBA »

Στα ψυχομετρικα τι ακριβως ρωτανε?
lim234

Re: Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από lim234 »

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να ξαναβγάλουνε καμια προκύριξη για το λιμενικό σύντομα;
Giannis922

Re: Προκήρυξη Λιμενικού εκτός πανελληνίων

Δημοσίευση από Giannis922 »

Προκήρυξη ειδικοτήτων (πχ τεχνικοι, νομικοι, οικονομικοί, κυβερνητες και μηχανικοι απο ΑΕΝ) πιθανον. Προκήρυξη είτε αξιωματικών γενικών καθηκόντων ειτε λιμενοφυλακων δε παίζει πια. Βγαίνουν από ΣΝΔ και σχολη ΛΦ που μπαίνεις με πανελλήνιες πλεον.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης