Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ml

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Ml »

6k2018 έγραψε:Ακουσα εξωτερικος ειναι καλυτερα απο αποψη επικυνδινοτητας
Ναι είναι πολύ πιο ασφαλές σαν επάγγελμα
Στέλλα.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:24 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στέλλα. »

MIXALHS GLOCK έγραψε:Παιδιά με το καλό να διοριστούμε και θα έχουμε χρόνο να τα συζητήσουμε όλα αυτά!!


Εννοείται αυτό. Πάντως το θέμα είναι να δούμε τι θα γίνει με αυτό με τις συμβάσεις. Θα γίνει άραγε η έτσι απλά το λένε

Στέλλα.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:24 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στέλλα. »

MIXALHS GLOCK έγραψε:Παιδιά με το καλό να διοριστούμε και θα έχουμε χρόνο να τα συζητήσουμε όλα αυτά!


Εννοείται αυτό. Πάντως το θέμα είναι τι θα γίνει άραγε με αυτό που λένε με τις συμβάσεις θα γίνει η έτσι απλά ακούγεται Θα φανεί

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Στέλλα. έγραψε:

Εννοείται αυτό. Πάντως το θέμα είναι τι θα γίνει άραγε με αυτό που λένε με τις συμβάσεις θα γίνει η έτσι απλά ακούγεται Θα φανεί



Για ποιο λόγο κάνεις την ίδια ανάρτηση δύο ή και τρεις φορές; Πάτα μία φορά την "απάντηση" και είμαστε κομπλέ.

Στέλλα.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:24 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στέλλα. »

D.Y.K έγραψε:
Στέλλα. έγραψε:

Εννοείται αυτό. Πάντως το θέμα είναι τι θα γίνει άραγε με αυτό που λένε με τις συμβάσεις θα γίνει η έτσι απλά ακούγεται Θα φανεί



Για ποιο λόγο κάνεις την ίδια ανάρτηση δύο ή και τρεις φορές; Πάτα μία φορά την "απάντηση" και είμαστε κομπλέ.



Γιατί κολλάει το κινητό και μου βγάζει οτι το μυνημα δεν εσταλει. Λες να θέλω να τα γράφω δύο φορές; Δεν είμαι ψυχικά διαταραγμένη για να το κάνω αυτό

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡ.

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡ. »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ; ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ :P
Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Σωφ25 έγραψε:Το ωράριο είναι 6ωρο,7-13,13-19, και πάει λέγοντας...Συνήθως οι βάρδιες γίνονται κατόπιν συνεννόησης σε λογικά πάντα πλαίσια για να εξυπηρετεί όλους το κατάστημα.

Μισθολογικα έχω αναφερθεί σε προηγούμενες αναρτήσεις μου...

Μιλάω πάντα για εσωτερικούς, οι εξωτερικοί κάνουν 8ωρο είτε σκοπετο είτε φύλαξη κρατουμενων σε νοσοκομείο.

σωφ εσυ δεν ειπες οτι οι βάρδιες ειναι 6 ωρες και 45 λεπτα;
Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡ. έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ.. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ; ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ :P
φιλε που ειχες πρωτη επιλογη;
Teo

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Teo »

Καλησπέρα να σας κάνω μια ερώτηση εγω πρωτη επιλογη ειχα βαλει εξωτερικός και με βγαζει στην θέση 90 όχι ομως στους διοριστεους... Με τα ίδια μόρια με βγαζει στην θεση 114 στους εσωτερικούς διοριστεος που ειναι η δευτερη επιλογή μου ξερει κανεις κατι επι του θέματος
Εξωτερικος

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Εξωτερικος »

Πειτε κιαλες πληροφοριες ρε παιδια π. χ. Ειναι μεταβαλομενο το ωραριο των εξωτερικων η στανταρ κυλιομενο επισης στα σκοπετα υπαρχουν οι απαραιτητες εγκαταστασεις για χειμωνα και καλοκαιρι η ειναι ζορικα και διαφορες τετοιες λεπτομεριες για να μας φυγουν οι αποριες.
Thanos888
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:44 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Thanos888 »

Το ωράριο ειναι 34.5 ώρες τη βδομάδα είτε για εσωτερικούς είτε εξωτερικούς και αυτό το ξέρω από άτομο που δουλεύει σχεδόν 20 χρόνια Κορυδαλλό με αξίωμα.
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από ARN »

νοσοκομειο κορ. έγραψε:καλησπερα εγω περασα στην πρωτη επιλογη και δεν θα παω. δεν υπαρχει περιπτωσει να με πεταξουν στην δευτερη μου ετσι; να μην περιμενω για θαυματα :p


πες μας ποια είναι η πρώτη σου επιλογή και που τελικά διορίστηκες.ίσως βρεις από εδώ κάποιον ή και έξω ώστε να κάνετε αμοιβαία μετάθεση

Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

ARN έγραψε:
νοσοκομειο κορ. έγραψε:καλησπερα εγω περασα στην πρωτη επιλογη και δεν θα παω. δεν υπαρχει περιπτωσει να με πεταξουν στην δευτερη μου ετσι; να μην περιμενω για θαυματα :p


πες μας ποια είναι η πρώτη σου επιλογή και που τελικά διορίστηκες.ίσως βρεις από εδώ κάποιον ή και έξω ώστε να κάνετε αμοιβαία μετάθεση

ναι φιλε που περασες ; και Που θες να περάσεις γιατι και γω θελω να αλλαξω?;
Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

ARN έγραψε:
νοσοκομειο κορ. έγραψε:καλησπερα εγω περασα στην πρωτη επιλογη και δεν θα παω. δεν υπαρχει περιπτωσει να με πεταξουν στην δευτερη μου ετσι; να μην περιμενω για θαυματα :p


πες μας ποια είναι η πρώτη σου επιλογή και που τελικά διορίστηκες.ίσως βρεις από εδώ κάποιον ή και έξω ώστε να κάνετε αμοιβαία μετάθεση

εγω ειμαι για κορυδαλλο 740 και θελω να παω σε προηγουμενες επιλογες ειτε Κόρινθο Τρίπολη Ναύπλιο
Πέτρος

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Πέτρος »

Το ωραριο των εσωτερικών είναι πιο λίγο από τους εξωτερικούς... Κορυδαλλό οι εσωτερικοί κάνουν 6 ώρες αλλά κανονικά είναι (6:45) και το φτιαχνουν αναμεταξύ τους 6... Οι Εξωτερικοι είναι 8 Ώρο πλήρες... Αυτός από τον Κορυδαλλό που λες ο βαθμοφόρος δεν ξέρει την τυφλα του να του πεις... Εμένα είναι ο θείος μου μέσα και όλοι κάνουν 6 ώρες...2 ρεπό την βδομάδα και πέφτει ένα , ΣΚ τον μήνα...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης