Συναντήσεις - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
K404

2019 Δ ΕΣΣΟ- 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από K404 »

Εγώ θα έχω κινητό πάνω μου μαζί με φορτιστή και θα έχω sleeiping bag μαζί.
ΘΩΜΑΣ

2019 Δ ΕΣΣΟ- 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από ΘΩΜΑΣ »

Και εγώ μάγκες 15/10 Λάρισα!

; Απαγορεύονται τα κεφαλαία και οι συντομογραφίες!

Κωστας

2019 Δ ΕΣΣΟ- 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Κωστας »

Μαγκες καλησπερα. Παρουσιαζομαι 14/10 485 ΤΔΒ. Οποιος μπει νωριτερα και μπορεσει, ας στειλει τι παιζει με τα κινητα και αν ελεγχουν
K404

2019 Δ ΕΣΣΟ- 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από K404 »

Μάλλον εσύ θα μας ενημερώσεις φίλε. Καλή θητεία.
kane123
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 18, 2020 12:40 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από kane123 »

Μπαίνω 23/1 στο 485 ΤΔΒ/ΕΟΔ διαβιβάσεις. Υπάρχει κανας άλλος; Ξέρει κανείς τι παιζει εκει;
Φίλιπποσ

2020 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Φίλιπποσ »

Σειρά εγώ αυριό 20/1 αεροπορία στρατού... Ξέρει κανείς τι παίζει ;
Vaggelis

2020 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Vaggelis »

20/1 και εγώ αύριο καλή θητεία να χουμε
Koufax

2020 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Koufax »

Σειρά μπαίνω 21/1 Σώμα Έρευνας Πληροφορικής. Το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν θα μεινουμε πολύ στη Λάρισα.

Than123
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 20, 2020 4:20 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Than123 »

Κι εγώ 23/1 παρουσιάζομαι Λάρισα! Επιτρέπονται τα κινητά; Ξέρουμε τι παίζει γενικά?
pianist

2020 ΣΤ ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από pianist »

Παρουσιάζομαι 11/11 στη Λάρισα στο 485 ΤΔΒ, διαβιβάσεις. Κανένας άλλος; Εκεί τι παίζει; Κινητά επιτρέπονται; Όσο και αν Έψαξα για το συγκεκριμένο, η πληροφόρηση είναι ελλιπής.
Mparmpas
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Δευ Δεκ 04, 2017 3:24 pm
Επικοινωνία:

2020 ΣΤ ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Mparmpas »

Θα ειστε μεσα στην πρωτη στρατια. Στα θετικα πολυ καλο φαγητο. Εγκαταστασεις μετριες αλλα ανεκτες.

Στελεχη νορμαλ αν και θα κοιταξουν να σας ψαρωσουν λιγο. Κινητα επιτρεπονται απλα καλο θα ειναι

να εισαι καπως διακριτικος γιατι κυκλοφορουν απειρα γαλονια εκει μεσα. Στις εξοδους εχετε τη Λαρισα

στο πιατο, ωραια μαγαζια και ζωντανη πολη. Ορκομωσια οταν ημουν εγω ειχε γινει στους πεζοναυτες

στο βολο. Στην βασικη θα κανετε τα παραγγελματα και μια βολη, οχι κατι τρομερο.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mparmpas την Παρ Οκτ 23, 2020 10:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Raf

2020 ΣΤ ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Raf »

Εγω φιλε παρουσιάζομαι 10/11 στη λαρισα διαβιβασεις
itsir

2021 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ/ΕΟΔ (Λάρισα)

Δημοσίευση από itsir »

Έχετε κατανεμηθεί σε Στρατός Ξηράς,Διαβιβάσεις.
Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 485 ΤΔΒ/ΕΟΔ (ΛΑΡΙΣΑ) στις 19-01-2021.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ξερει καποιος τιποτα για το συγκεκριμενο στρατοπεδο; Κινιτο περναει αν το εχω σο μπουφαν πανω μου η θα με ψαξουν και θα το παρουν; Επισης απο θεμα υπνοσακου επιτρεπουν; Γιατι εχω ακουσει σε μερικα στρατοπεδα δν αφηνουν

ευχαριστω

Fyll

2021 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ/ΕΟΔ (Λάρισα)

Δημοσίευση από Fyll »

Καλησπέρα σειρά,

Ίδια ειδικότητα μεγάλε!

Κινητό, ακόμα και να το βρουν, ενώ τους πεις ότι δεν έχεις, δε σου κάνουν κάτι. Έτσι μου 'πε ένας παλιός, αλλά όπως καταλαβαίνεις, χρειάζεται διακριτικότητα.

Και με υπνόσακο δεν υπάρχει πρόβλημα. Γενικά στη Λάρισα είναι κομπλέ.

Καλή θητεία να 'χουμε!

GrCrex

2021 Α ΕΣΣΟ - 485 ΤΔΒ/ΕΟΔ (Λάρισα)

Δημοσίευση από GrCrex »

Λοιπόν, λίγα λόγια για το 485.Θα παρουσιαστεί ρε εκεί. Πράγματα δεν ελέγχουν, μόνο ρωτούν αν έχεις φάρμακα μαζί σου. Ντεπον,strepsils κλπ επιτρέπονται. Για κινητό δε ρώτησαν καν, το θεωρούσαν δεδομενο ότι έχουμε.

Τώρα, οι περισσότεροι που παρουσιάζονται Λάρισα φεύγουν την ίδια ή την επόμενη για Λαμία, Λιτόχωρο, Στεφανοβίκειο, Βόλο, ακόμα και Αυλώνα. Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να μείνεις Λάρισα για ΣΒΕΝ, ΣΠΕΝ. Εμείς ήμασταν λίγοι που μείναμε. Μέχρι την ορκομωσία Είχε λίγο ψαρωμα για το καλό. Μετά άρχισαν οι υπηρεσίες στα ΣΠΕΝ και τα στελέχη μαλακωσαν. Η αϋπνία ήταν αρκετή για να σου τη δώσει στα νεύρα. Βέβαια, έχει και ωραίες εμπειρίες. Πχ τρεις βολές, μια εκ των οποίων νυχτερινή, ρίψη χειροβομβιδας και σκηνακια.

Σε άλλα, το φαγητό ήταν καλό αν και συχνά κρύο. Κοριοί δύσκολα να βρεθούν χειμώνα (αλλά παίρνετε κανένα ψεκαστικό μαζί σας).

Τέλος, να ξέρεις, εκεί έχει στελέχη που είναι ψυχαρες και θα τους θυμάσαι και έχει και έναν δύο που θα βάλεις φωτογραφίες τους σε στόχο.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες