Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Panos3
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2018 2:44 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Panos3 »

Καλησπέρα, είναι να μπω με την Δ' ΕΣΣΟ όμως δεν μπορώ να μπω στο parousiasι.army.gr για να δηλώσω τα στοιχεία μου και το κυριότερο την προτίμηση μου για ΕΛΔΥΚ. Βγάζει συνέχεια σφάλμα. Επικοινώνησα με το στρατολογικό γραφείο της περιοχής μου και με ενημέρωσαν ότι το πρόβλημα θα διορθωθεί. Η προθεσμία για τις δηλώσεις λήγει 20 Μαΐου.Είναι κανείς άλλος που αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα;

Άβαταρ μέλους
death4glory
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:03 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από death4glory »

Καλημέρα παιδιά. Παρουσιάζομαι με την Δ έσσο Ιουλίου φέτος. Η ερώτηση που θα ήθελα να κάνω είναι αν ξέρετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την σελίδα της στρατολογια. Εδώ και 3-4 μέρες βάζω τα στοιχεία μου και μου βγάζει σφάλμα
Νήσος Ρω

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Νήσος Ρω »

Ναι, πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Κι εγώ που είμαι για Δ' ΕΣΣΟ μου έβγαζε όλο το τελευταίο διάστημα κανονικά το μήνυμα "... Είστε υπόχρεος κατάταξης με την Δ' ΕΣΣΟ 2018 (Ιούλιος) κτλ... ", ενώ τις τελευταίες ημέρες βάζεις τα στοιχεία και εμφανίζει σφάλμα.
athagkov
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Μάιος 29, 2018 3:36 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από athagkov »

Παιδιά, και εγώ είμαι να μπω με την Δ ΕΣΣΟ και περιμένω να βγουν, από το γράφειο στρατολογίας μου ειπαν πως μέχρι την επόμενη Παρασκευή θα έχουν βγει σίγουρα, αλλά υπαρχει περίπτωση και από τη Δευτέρα, αν και κάπου στο φόρουμ είχα διαβάσει πως βγαίνουν τη δεύτερη Παρασκευή του μήνα πριν την ΕΣΣΟ.
Γιώργος

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Γιώργος »

Καλησπέρα φίλοι μου έκανα ένα λάθος στο παρουσίαση. Γρ και πάτησα ελδυκ καταλαθος μπορώ να το αλλάξω η δεν είναι σίγουρο ότι θα μπω εκεί γτ με ενδιαφέρει εντός Ελλάδας πιο πολύ... Αν έχετε κάποια απάντηση θα την ήθελα ευχαριστώ πολύ
The Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 10:54 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από The Marine »

Καλησπέρα στο site:https://katataxi.army.gr/el/anazitisi σας βγάζει που θα καταταχθείτε; Εγώ βάζω τα στοιχεία μου, το επώνυμο μου και τον Α. Σ. Μ. μου και μου βγάζει "τα στοιχεία που πληκτρολογείσατε δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο" ... Σας συμβαίνει το ίδιο;
Michalis1993
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Αύγ 21, 2018 1:27 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Michalis1993 »

Ναι στην αρχή την επόμενη μέρα όμως τα έβαλα και μπήκαν όλα οκ δοκίμασε αργότερα
στρατιώτης

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από στρατιώτης »

Καλησπέρα, μπαίνω ΣΤ εσσο (Νοέμβριο) και ενώ μπαίνω κανονικά στο stratologia, δεν μπορώ να μπω στο parousiasi.army... Μ βγάζει λάθος στοιχεία σύνδεσης. Γνωρίζετε τί κάνουμε σ αυτήν την περίπτωση?
paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από paschalisb »

στρατιώτης έγραψε:Καλησπέρα, μπαίνω ΣΤ εσσο (Νοέμβριο) και ενώ μπαίνω κανονικά στο stratologia, δεν μπορώ να μπω στο parousiasi.army... Μ βγάζει λάθος στοιχεία σύνδεσης. Γνωρίζετε τί κάνουμε σ αυτήν την περίπτωση;


Ένα συχνό λάθος είναι η ημερομηνία γέννησης, δοκίμασες να βάλεις 1 Ιανουαρίου της χρονιάς που γεννήθηκες;

KOTTAS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Σεπ 18, 2018 3:16 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από KOTTAS »

Τι γίνεται ρε μάγκες με την ΣΤ ΕΣΣΟ 2018; Μας ξέχασαν οι καραβανάδες.
Στρατιώτης

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Στρατιώτης »

Γειά σας παιδία μπένω και εγώ με την ΣΤ' Εσσό και μπαίνω στην στρατολογία για να δω αμά έχει έρθει το χαρτί μου για την κατάταξη και μου λέει συνέχεια το ίδιο πράγμα ότι είναι να μπω με του νοεμβρίου την σειρά μήπως έχει πάρει κανείς το χάρτι αμά είναι για να πάω να δω στην αστυνομία άμα έχει έρθει?
paschalisb
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2018 5:53 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από paschalisb »

Στρατιώτης έγραψε:Γειά σας παιδία μπένω και εγώ με την ΣΤ' Εσσό και μπαίνω στην στρατολογία για να δω αμά έχει έρθει το χαρτί μου για την κατάταξη και μου λέει συνέχεια το ίδιο πράγμα ότι είναι να μπω με του νοεμβρίου την σειρά μήπως έχει πάρει κανείς το χάρτι αμά είναι για να πάω να δω στην αστυνομία άμα έχει έρθει;


Είναι νωρίς ακόμα, εγώ μπήκα 17 Σεπτεμβρίου και το χαρτί το πήρα 31 Αυγούστου.

yotas

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από yotas »

Όλο το απόγευμα πάντως βάζω τα στοιχεία μου για την κατάταξη στην στρατολογία και μου βγάζει σφάλμα. Λογικά θα τα ανεβάσουν απόψε.
Γιώργος

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Γιώργος »

Παιδιά και εμένα το ίδιο μου βγάζει και έχω νευριάσει γτ πρέπει να ενημερώσω στην δουλειά μου και το σιτε και η στρατολογια δεν μας έχουν δώσει τίποτα... Θα μπει σίγουρα αυτή η εσσο;
Κωστας

Πρόβλημα με τα στοιχεία στο katataxi.army.gr

Δημοσίευση από Κωστας »

Παιδιά βγηκε η ΣΤ ΕΣΣΟ απλα η ιστοσελίδα ειναι κάτω λογο εργασιών. Μόλις ξανα σταθεροποιηθει θα το δούμε ολοι.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες