Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Arm_12

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Arm_12 »

Παιδια, μπορει καποιος να μας πει που ειναι το στρατοπεδο. Διευθυνση... ; Δεν το βρηκα πουθενα στο ίντερνετ. Ή απλα θα μπουμε σε ταξι και θα πουμε στρατοπεδο ΚΑΡΔΑΜΗΛΑ... ;
Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Μας περιμένει ο στρατός στο λιμάνι και σε μεταφέρουν στο στρατόπεδο από εκεί.
TselThess

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από TselThess »

Και απο θεσς ειμαι 17 τπυ Μηνα εαν ειναι καποιος, να κανει καμια ομαδα φβ μπας και μαζευτουμε
Gr_Grek

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Gr_Grek »

Παιδια, η σειρα μας ειναι η τελευταια 9μηνη ή θα κανουμε και μεις 12μηνο; Ξερει κανεις;
LSt_SKG

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από LSt_SKG »

Καλησπερα παιδια... Εγω παρουσιαζομαι 16/3, εκλεισα εισιτηριο για 15/3 γιατι το βρηκα φθηνο και εκλεισα ξενοδοχειο στη Λημνο για μια διανυκτερευση μεχρι την επομενη που θα παρουσιαστω. Το στρατοπεδο ειναι στο Λιβαδοχωρι ειδα, που σημαινει πως αν καποιος θελει να κλεισει ξενοδοχειο για ενα βραδυ ας βρει στις γυρω περιοχες, γιατι αν κλεισει στη Μυρινα ειναι μακρια (25+ λεπτα με οχημα μαγκες) και το στρατοπεδο που θα παρουσιαστουμε δεν ειναι στη Μυρινα αλλα στο Λιβαδοχωρι, εκτος κι αν περιμενετε στο λιμανι οπως ειπε ενα αλλο παιδι πιο πανω οπου θα περιμενει ομαδα του στρατου να μας μεταφερει (δεν το ξερω αυτο). Εγω θα παω με ταξι μονος. Καλη θητεια σε ολη τη σειρα.
Dimitros

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Dimitros »

Κι εγω απο Θεσσαλονίκη στις 16 παρουσιάζομαι και δεν έχω ακομα ιδεα πως θα παω, ουτε που ειναι το στρατόπεδο καρδαμηλα...
teosigkouIMBACK
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Σεπ 14, 2020 5:29 pm
Επικοινωνία:

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από teosigkouIMBACK »

Καλησπέρα μάγκες. Δεν μπαίνω τώρα αλλά το Μάιο. Είμαι όμως από Λήμνο οπότε ότι απορίες έχετε γενικά για το νησί ρωτήστε ελεύθερα. Για στρατόπεδα δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις. Το κέντρο που θα παρουσιαστείτε είναι στο χωριό Λιβαδοχώρι, κανένα 15λεπτο με ταξί από Μύρινα και κανένα 5λεπτο από το αεροδρόμιο. Αν δεν θέλετε να κατεβαίνετε Μύρινα σε κάποια σύντομη έξοδο υπάρχουν κοντινά χωριά - το Λιβαδοχώρι είναι ακριβώς απέναντι αλλά και το Καρπάσι και η Ατσική (το μεγαλύτερο από τα κοντινά χωριά με κοντά 1000 κατοίκους) με μίνι μάρκετ, καφενεία, γυράδικα (στην Ατσική) κλπ. Επίσης γίνεται ντελίβερυ από το επίσης κοντινό χωριό Προπούλι αλλά δεν ξέρω κατά πόσο επιτρέπεται μέσα στο στρατόπεδο. Η Μύρινα για όσους δεν ξέρουν είναι η πρωτεύουσα του νησιού με γύρω στους 7 χιλιάδες μόνιμους κατοίκους. Δεν είναι βέβαια καμιά μεγαλούπολη αλλά τα τελευταία χρόνια είναι αρκετά καλά και χειμώνα λόγω ενός πανεπιστημιακού τμήματος που έχει δημιουργηθεί. Λόγω κόβιντ βέβαια είναι διαφορετικά φέτος αλλά όσο ανοίγει ο καιρός θα γίνεται καλύτερα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος teosigkouIMBACK την Δευ Μαρ 08, 2021 5:01 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Chris

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Chris »

Καλημέρα παιδιά, Όσοι παρουσιάζεστε Λήμνο στις 17 κλείσατε εισιτήρια από Θεσσαλονίκη; Μου έδωσαν φύλλα πορείας για ΚΤΕΛ και πλοίο. ΚΤΕΛ για Καβάλα έχει 8 το πρωί και μετά 2 το μεσημέρι και πλοίο 16:30 που φτάνει Λήμνο στις 21:00.

Τθ

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Τθ »

Καλησπερα παιδιά παρουσιαζομαι 18/3 Μυρινα Τεθωρακισμενα οποίος ειναι ας στείλει να βρεθούμε

Σπύρος

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Σπύρος »

Παιδιά καλησπέρα, μπαίνω 20 του μηνός είναι κάποιος άλλος που μπαίνει την ίδια ημερομηνία; Ξέρει κανείς καμιά πληροφορία για το στρατόπεδο;
Alexandros

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Alexandros »

20/7 290 Μ/Κ ΤΠ Μύρινα Λήμνου, παρουσιάζομαι στο στρατόπεδο Υπλχου Καρδάμυλα. Έχετε καμία ιδέα πως είναι εκεί;alexgkou1 στο Instagram
Δημήτρης

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλησπέρα!

Και εγώ στις 20/7 παρουσιάζομαι στη Μύρινα.

Είναι κανείς από Θεσσαλονίκη;

Δημήτρης

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλησπέρα!Και εγώ στις 20/7 παρουσιάζομαι στη Μύρινα.

Είναι κανείς από Θεσσαλονίκη;

Alexandros

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Alexandros »

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη. Στείλε στο FB Αλέξανδρος Γκούτης ή alexgkou1 στο instagram
Πέτρος

2021 Δ ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Πέτρος »

Καλημέρα και εγώ 20/7 στο ίδιο στρατόπεδο με τον Αλέξανδρο παρουσιαζομαι από Θεσσαλονίκη έχω μια απορία θα πρέπει να κλείσουμε online εισιτήριο η θα πάμε όλοι μαζί Καβάλα με κτελ και μετά θα πάρουμε το πλοίο για Λήμνο; Από τηλέφωνα δεν σηκώνουν στην στρατολογια
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης