Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Πανος

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Πανος »

Καλησπέρα, μπαίνω κι εγώ 17/3 από Θεσσαλονίκη. Απ' ότι βλέπω τα δρομολόγια για τα καράβια ειναι ανύπαρκτα για τις μέρες παρουσίασης, οπότε σκέφτομαι για αεροπλάνο 1-2 μέρες νωρίτερα...
Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Καλησπέρα μπαίνω και εγώ 17/3 από Θεσσαλονίκη. Και εγώ δεν βρήκα πολλά δρομολόγια αλλά ίσως είναι νωρίς ακόμα και τα ανανεώσουν αργότερα γιατί με αεροπλάνο δεν συμφέρει είναι αρκετά ακριβό και το φθηνότερο ήταν νομίζω στις 15.
Δημήτρης

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλησπέρα παιδιά. Κι γω από Θεσσαλονίκη για 290 στις 17/3 είμαι. Με αεροπλάνο μάλλον θα κατέβω 2 ημέρες νωρίτερα. Γενικά ξέρετε τπτ για το στρατόπεδο και τις διαδικασίες;
Τριαντάφυλλος Στ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Τριαντάφυλλος Στ. »

Γεια σας παιδιά,και εγώ από Θεσσαλονίκη για Λήμνο (Μύρινα) πηγαίνω στις 17/03. Θέλετε να κάνουμε ομάδα στο fb για να συννενοηθούμε να πάμε μαζί, αν δεν έχετε κάνει ήδη; Το φβ μου είναι Trian Stou.

Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Το στρατόπεδο από ότι άκουσα είναι κομπλέ πλέον, τώρα για όταν λες διαδικασίες τι εννοείς;Εικόνα
Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Εγώ έχω μόνο messenger Εικόνα Αλλά άμα θέλετε να κάνουμε καμιά ομαδική δεν έχω θέμα καθώς εδώ τα μηνύματα ανεβαίνουν μετά από δύο τρεις ωρες. Στο messenger με λένε Γιώργος Στίνης πάντως!
Δημήτρης

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Ξέχασα πριν να πω πως είμαι στα τεθωρακισμένα. Γενικα στα τεθωρακισμένα τι παίζει; Έχει ζόρι; Έχουμε εικόνα; Θα κάνουμε ομάδα στο φβ?
Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Λοιπόν αν είναι όσοι θέλετε να κάνουμε μια ομάδα ας μου στείλουν ένα μήνυμα στο messenger να φτιάξω μια. Έχω γράψει πιο πάνω το όνομα μου. Για τατεθωρακισμένα δεν ξέρω στο συγκεκριμένο αν είναι ζόρι παντως.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΪΛΕ

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΪΛΕ »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Είμαι και εγω απο Θεσσαλονικη και παρουσιάζομαι 16/3 στην Μυρίνα. Εκλεισα ήδη αεροπορικό για 15/3 Θεσσαλονίκη - Λήμνο. Μου κόστισε 47 ευρώ. Με πλοιο έχει για 10/3, οπάτε θα χρειαζόμουν 5 μερες κάπου να κλεισω διαμονή
Guests

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Guests »

Καλησπέρα, μπαίνω και εγω στις 17/3 εχει γίνει Κάποια Ομαδική στο φβ
Τάσος.Τ

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Τάσος.Τ »

Καλησπέρα παιδια καινεγω απο Θεσσαλονίκη μπαινω 17/3 290 Τ/Π στο Μηχανικό υπάρχει καμία ομάδα στο φβ να κανονίσουμε να παμε παρέα;
Thessaloniki_Paok

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Thessaloniki_Paok »

Ρε μαγκες ξερει κανεις τι παιζει με τα κινητα... ; Αλλοι λενε δεν υπαρχει θεμα να παρεις το καλο σου, αλλοι λενε να παρουμε με κουμπια, αυτα τα παλια. Επισης ξερει κανεις για ΥΕΑ τι φαση; Αξιζει; Καλη θητεια σε ολους. Αντε η σειρα.
Γιώργος Σ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιώργος Σ. »

Για το ΥΕΑ περνας αν θελεις αθληματα και μαζευεις καποια μορια αναλογα με πτυχια και διαφορα τετοια, και αν σε παρουν θα κανεις 5 μηνες επιπλεον εκπαιδευση σαν δοκιμος και μετα θα ξεκινησεις την θητεια σου την 9αμηνη θεωρητικα. Επισης πληρωνεσαι νομιζω γυρο στα 500-550 καπου εκει πρεπει να ειναι. Το αν αξιζει εχει να κανει με σενα αν θελεις να κανει αυτους τους παραπανω μηνες και πρεπει να λαβεις υποψιν σου οτι θα πρεπει να νοικιασεις σπιτι γιατι δεν κοιμασαι στο στρατοπεδο.
Γιαννης

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Γιαννης »

Τελικά παιδια κάνατε καμια ομαδική για οσους μπαίνουν 17/3;
Τριαντάφυλλος Στ.

2021 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Τριαντάφυλλος Στ. »

Έχουμε κάνει ομαδική στο φβ. Όποιος θέλει ας μου στείλει ένα μήνυμα.(Trian Stou)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες