Συναντήσεις - 282 Μ/Κ ΤΠ (Λινοπότι - Κως)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
στ2

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από στ2 »

Μαγκες οση ειναι απο ανατολικη αττικη την καρτέλα επιβιβασης την παιρνουν αυλονα μου ειπαν στο φρουραχειο
Αιμίλιος

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από Αιμίλιος »

Ρε μαγκες και εγω 12 μπαινω να ρωτησω τωρα που γραφει και την μοναδα δεν θα ερθουν να ρωτησουν πιος θελει για ειδικες δυναμεις.. ηλπιζα να δηλωσω μολις παριυσιαστω. θελω και εγω να μπω ετεθ
Άβαταρ μέλους
nikolo
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2018 1:47 pm
Επικοινωνία:

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από nikolo »

Αιμίλιος έγραψε:Ρε μαγκες και εγω 12 μπαινω να ρωτησω τωρα που γραφει και την μοναδα δεν θα ερθουν να ρωτησουν πιος θελει για ειδικες δυναμεις. Ηλπιζα να δηλωσω μολις παριυσιαστω. Θελω και εγω να μπω ετεθ


Μέχρι μέσα Γενάρη υπήρχε για την ΕΣΣΟ μας ηλεκτρονική φόρμα, στην οποία δήλωνες αν θέλεις ειδικές δυνάμεις κι επίσης όταν κόβεις την αναβολή νομίζω στη φόρμα που συμπληρώνεις πάλι είχε επιλογή. Τώρα, μπορείς να ρωτήσεις στρατολογία ή φρουραρχείο για περισσότερα...

Αιμιλιος

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από Αιμιλιος »

Ναι οταν εκοψα αναβολη δηλωσα ειδικες λαι δεν με στείλανε απλα αν εχει μαθει κανεις αν θα ερθουν και εκει που θα ειμαστε να ρωτησουν ποιοι θελουν
Στ

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από Στ »

Ρε παιδιά έχει κανείς πληροφορίες για 4/588; μου το γράφει ως μονάδα τοποθέτησης ψάχνω πληροφορίες αλλά δεν έχω βρει τίποτα εκτός του οτι πρέπει να είναι στην λερο
Πανι-Κώς

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από Πανι-Κώς »

Καλημέρα!13/3 και εγώ! Θα το γεμίσουμε το πλοίο τη Δευτέρα όπως το πάμε μου φαίνεται Εικόνα Τοποθέτηση 80 εαρμεθ κανείς άλλος?
Αναστάσης

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 282 Μ/Κ ΤΠ

Δημοσίευση από Αναστάσης »

Παιδιά ξέρω ότι οπου παρουσιαστουμε εκεί μένουμε, δεν περναμε από εκπαίδευση όπως ήταν παλιότερα κ πηγαίναμε μετα στην βάση μαςΙσχύει αυτό?

Άβαταρ μέλους
nikosspeed
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Απρ 26, 2018 1:53 am
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από nikosspeed »

Καλησπερα! παρουσιαζομαι 24/5 στην κω.ειναι κανεις αλλος απο αθηνα;

σοφοκλης

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από σοφοκλης »

Παρουσιαζομαι και εγω κω 23/5 απο αθηνα
Άβαταρ μέλους
nikosspeed
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Απρ 26, 2018 1:53 am
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από nikosspeed »

Τι εννοείς για που μετα; Εμένα λέει Είστε υπόχρεος κατάταξης, με την 2018 Γ΄ ΕΣΣΟ (Μάϊος), δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 32/2018 .
Έχετε κατανεμηθεί σε Στρατός Ξηράς, Ειδικές Δυνάμεις.
Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 282 Μ/Κ ΤΕ (ΚΩΣ) στις 24-05-2018 .Με τι θα πας εσύ;

Σταυρος

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από Σταυρος »

Μπες στο katataxi.army.gr σου λεει και που θα πας μετα
Γιαννης8
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Απρ 25, 2018 7:50 pm
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από Γιαννης8 »

Δεν ξέρω ακόμα.. δεν έχω ψάχτει για τίποτα.. λογικά όταν έρθει το χαρτί θα πάω για κατάσταση επιβίβασης και λογικά με πλοίο θα πάω.. για να δεις που θα είσαι μετά βάλε τα στοιχεία σου εδώ https://katataxi.army.gr/el/anazitisi και κάτω κάτω σου λέει την μονάδα σου..
Άβαταρ μέλους
nikosspeed
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Απρ 26, 2018 1:53 am
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από nikosspeed »

Ουτε εγω ακομα δεν ξερω με τι θα παω.Θα περιμένω το χαρτί και βλέπουμε

Στο λινκ που έβαλες λεει για την Β εσσο ακομα και εβαλα τα στοιχεία μου και λεει δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο

Γιαννης8
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Απρ 25, 2018 7:50 pm
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ -282 Μ/Κ ΤΕ (Κως)

Δημοσίευση από Γιαννης8 »

Διάβασε κάτω που λέει οδηγίες για συμπλήρωση των στοιχείων και ξαναπροσπαθησε γιατί μπορεί να έγραψες το όνομα σου είτε με μικρά ειτε να μην συμπληρωσες τα μηδενικά που χρειάζονται στον ασμ σου.. πρέπει να αποτελείται από 13 αριθμούς.. αν το βρεις ενημερωσε μας.. από που είσαι από Αθήνα;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες