Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Streak21
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Κυρ Απρ 15, 2018 1:53 pm
Επικοινωνία:

Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Δημοσίευση από Streak21 »

Babastroumf έγραψε:
ΚρητικόΑιμα έγραψε:Δεν υπαρχει τροπος να εισαχθεις στην αστυνομια με πτυχιο αει μεσω κατατακτηριων; Απο ποτε; Περσι δεν εγινε αυτο; Φετος τι αλλαξε;
Πέρσι που το είδες να μπαίνουν με πτυχίο αει;

ισως μπερδευεται με την προκηρυξη που βγαινει για αστυνομικους με πτυχια τει αει που θελουν να γινουν αξιωματικοι

Άβαταρ μέλους
Hellas2019
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 11, 2019 1:04 pm
Επικοινωνία:

Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Δημοσίευση από Hellas2019 »

Καλημέρα σε όλους σας Είμαι καινούργιο μέλος και έχω μια απορία αν ξέρει κάποιος Είμαι τελειόφοιτος σχολής μηχανικών και θα ήθελα μόλις τελειώσω την σχολή μου να μπω στην αστυνομία. Ξέρει κανείς αν μπορώ να δώσω εξετάσεις η αν υπάρχει κάποια προκήρυξη για θέσεις στην αστυνομία; Δεν θα ήθελα να δώσω ξανά πανελλήνιες ![:; : ]
Άβαταρ μέλους
johnny13
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 13, 2016 2:14 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Ενδιαφέροντα: Ζωγραφικη,βολτες,γυμναστικη και parkour
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Δημοσίευση από johnny13 »

Hellas2019 έγραψε:Καλημέρα σε όλους σας Είμαι καινούργιο μέλος και έχω μια απορία αν ξέρει κάποιος Είμαι τελειόφοιτος σχολής μηχανικών και θα ήθελα μόλις τελειώσω την σχολή μου να μπω στην αστυνομία. Ξέρει κανείς αν μπορώ να δώσω εξετάσεις η αν υπάρχει κάποια προκήρυξη για θέσεις στην αστυνομία; Δεν θα ήθελα να δώσω ξανά πανελλήνιες ![:;:]


μόνο με πανελλήνιες ή με προκήρυξη Ειδικών Φρουρών στην οποία δεν μετράει καθόλου το αν έχεις πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ.

Life Sucks
Άβαταρ μέλους
Giorgos33
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2020 5:41 am
Επικοινωνία:

Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Δημοσίευση από Giorgos33 »

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν από την σχολή αστυφυλάκων υπάρχουν κατατακτήριες για να μπει κανείς σε στρατιωτικές σχολές η πυροσβεστική η λιμενικό η αν γενικά υπάρχει κάποιος τρόπος να εισαχθεί σε αυτα τα Σώματα από την Σχολή αστυφυλάκων
Άβαταρ μέλους
GofGof
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Τετ Μάιος 25, 2016 1:01 am
Επικοινωνία:

Κατατακτήριες για εισαγωγή στην αστυνομία

Δημοσίευση από GofGof »

Όχι δεν υπάρχουν κατατακτήριες από ΕΛΑΣ για κάποια στρατιωτική σχολή ή της πυροσβεστικής Μόνο πανελλαδικές για αξιωματικών ΕΛΑΣ μπορείς να δώσεις με ειδικό ποσοστό

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης