2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Μπαίνω στις 15/1 πεζικό, είναι κανένας άλλος που θα καταταχθεί κοντά σε αυτήν την ημερομηνία, επίσης γνωρίζει κανείς που πέρασε πρόσφατα απο εκεί πως είναι το στρατόπεδο γενικά; Μέχρι στιγμής σε γενικές γραμμές διαβάζω οτι το στρατόπεδο είναι μαύρο, ειδικά μετά τα συμβάντα με τους αλβανούς και την κοτόσουπα με σκουλίκια...
Ντινος

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Ντινος »

Ημουν εκει με την ΣΤ εσσο. Κακο φαι αλλα θα το φας αναγκαστικα εκτος και αν ξοδεψεις ολα σου τα λεφτα ΚΨΜ.1ος 2ος λοχος οι πιο χαλαροι σε σχεση με τους 3ο και 4ο. Πρωινες καθαριοτητες, κρεβατια και πολλες αναφορες. Επισης εχει 1 βολη και μια πορεια οταν θα πηγενετε στο πεδιο βολης. Απογευματινες εκπαιδευσεις Τριτη και Πεμπτη αν θυμαμαι καλα. Απειρη ανουσια ορθοστασια και πολλες προβες για παρελαση. Επιπλεον μην ψαρωσεις με τους παλιους ειναι λιγο βλαχαδερα αλλα αν πας με τα νερα τους δεν θα χεις κανενα θεμα. Αυτα. Παντος μην φοβαστε δεν ειναι οσο μαυρο ακουγεται. Κινητα παιρναν αλλα αν το κρυψεις καλα θα το περασεις ανετα.
Vaggelis77

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Όταν λες κακό φαι, απο άποψη γεύσης και μέγεθος μερίδας ή με βλέπω να παθαίνω καμιά δηλητηρίαση ή οξεία γαστρεντερίτιδα Εικόνα, αυτό με τα βλαχαδερά δεν μάρεσε, γιατί έχω την τάση να με λίγο ψάρακλας χαχαχαχ...
Ντινος

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Ντινος »

Με τα εμβολια που θα σου κανουν δεν θα παθεις απολυτος τιποτα. Και μικρη μεριδα παντος ειναι και βρωμικα (παρολα αυτα ετρωγα χαχα). Αμα εισαι τυπικος δεν θα χεις κανενα θεμα και γω ψαρακλας ημουν.
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Να σε καλά. Επίσης κάτι αλλο, τα έγγραφα που πρέπει να πάω εκεί όπως πχ αντίγραφο απολυτηρίου λυκείου και φωτοτυπία αφμ πρέπει να τα επικυρώσω στα κεπ; Ή τα πάω έτσι δεν χρειάζεται?
Ντινος

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Ντινος »

Οχι κανενα εγγραφο δεν χρειαζεται επικυρωση.
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Τι φάση μόνο εγώ πήρα χαρτί για Μεσολόγγι ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Vaggelis77 έγραψε:Τι φάση μόνο εγώ πήρα χαρτί για Μεσολόγγι; ΕικόναΕικόνα
Manos

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Manos »

Με όλα αυτά που εχω διαβάσει μέχρι στιγμής για Μεσολογγι, εχω αρχίσει και ανησυχώ, οχι δεν εισαι μόνος σου, θα ειμαστε 2! Καλη μας θητεία.
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Καλως το, λέω και εγώ τι φάση βλέπω τα άλλα νήματα γεμάτα και λέω " καλά μόνο εγώ πάω μεσολόγγι". Άντε καλή μας θητεία, πραγματικά και εγώ, πήγα χτες στο 401 να κάνω ακτινογραφία θώρακα και έπιασα κουβεντούλα με τους φαντάρους στην πύλη. Μου λέει ο ένας " που παρουσιάζεσαι ρε;", Μεσολογγι του λεω. Η φάτσα του μόλις του είπα μεσολόγγι και η κίνηση που έκανε με το χέρι του, με έκανε πραγματικά να αγχωθώ. Σαν εγκαταστάσεις μου λέει δεν είναι κακό, αλλα το φαγητό είναι ότι χειρότερο θα φας ποτέ στην ζωή σου... ετσι μου είπε
Nikos33

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Nikos33 »

Εχει παρκινγκ εξω απο το στρατοπεδο γιατι θελω να ερθω με το αυτοκινητο. Α εσσο μεσσολογηη παρουσιαζομαι την τριτη 16 του μηνος. Ξερει κανεις; Με το θεμα των κοριων στα κρεβατια τι παιζει; υπαρχουν ακομα;
Vaggelis77

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Για το παρκινγκ δεν ξερω, δεν νομιζω βεβαια. Αλλα σημερα που πηγα Μοναστηρακι για να αγορασω στρατιωτικα ειδη, μια κυρια που ο ηιος της ειχε φυγει νοεμβριο φανταρος μου ειπε να παρω σπρει, οποτε μαλλον θα εχει...
Παφι

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Παφι »

Εισαι σιγουρος πως μπαινεις 15/1 γτ εγω μπαινω 16/1 στο ιδιο στρατοπεδο Εικόνα
Κέβης

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Κέβης »

Εγώ, επίσης παρουσιάζομαι στις 16. Ερώτηση. Μπορείς να κοιμηθείς με σλίπινγκ μπαγκ ή αναγκαστικά θα στρώνεις το κρεβάτι το πρωί; Κοριούς έχουν τα κρεβάτια;
Άβαταρ μέλους
Vaggelis77
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 12:49 pm
Επικοινωνία:

2018 Α' ΕΣΣΟ - 2/39 (Μεσολόγγι)

Δημοσίευση από Vaggelis77 »

Παφι έγραψε:Εισαι σιγουρος πως μπαινεις 15/1 γτ εγω μπαινω 16/1 στο ιδιο στρατοπεδο Εικόνα


Ναι, και το ιντερνερ και το χαρτι που πηρα γραφει 15/1 ωρες 8 με 13:00 ...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες