2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Johnny

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Johnny »

Καλησπέρα παίδες, καλη θητεία να έχουμε. Παρουσιάζομαι 9/11 απο Αθήνα.Ψηθείτε οι 7 και 8/11 να μας κάνετε κάνα τούρ όταν έρθουμε ;)

Για Κτελ απο Αθήνα νομίζω το στρατόπεδο είναι στη διαδρομή του Κτελ αλλα μη σας πάρω στο λαιμό μου.

Pitsinis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 27, 2016 1:53 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Pitsinis »

JohnTzi έγραψε:Αυτό στο είπαν στο κτελ;(για τα χαρτιά αναφέρομαι) γιατί εγώ έκλεισα το εισητήριο με τον οσε για να μην το έχω στο κεφάλι μου ανεξάρτητα αν θα πήγαινα ή οχι με τρένο... Δηλαδη αν πάω με το χαρτί κατάταξης θα μου πουν πλήρωσε παραπάνω; Τι βλακεία αυτή αφού στην τελική θα πληρωσω που θα πληρώσω...


Τους εξήγησα τι χαρτιά πήρα από το φρουραρχείο και με λένε 40 ευρό... Στη περίπτωση σου δε ξέρω τι γίνεται. Φαντάζομαι το χαρτί που είναι για το κτελ θα δείξουμε όχι για το τρένο. Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα τους να ξέρεις στα σίγουρα.

Jason Giovanni
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Αύγ 22, 2016 4:42 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Jason Giovanni »

Καλα το χαρτι κτελ λεει αθηνα-καλαματα, αλλα παλι καλα σας το δεχθηκαν. Σχεδον μιση τιμη απο 71,30.
Jim

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Jim »

Παιδια ποσα λουκετα δινουν εκει?
Άβαταρ μέλους
Kostas2001
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 09, 2016 7:51 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Kostas2001 »

Κανένα, εσύ πρέπει να έχεις.
Pitsinis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 27, 2016 1:53 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Pitsinis »

Τα κτελ βγάλανε δρομολόγιο από Θεσσαλονίκη. Φεύγει στις 9:00 το βράδυ και φτάνει κατά τις 7:30 μάλλον.
JohnTzi
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2016 8:23 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από JohnTzi »

Το έκλεισες εσύ τελικά; Τι σου ζήτησαν;
JohnTzi
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2016 8:23 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από JohnTzi »

Καλησπέρα παιδιά! Για όποιον ενδιαφέρεται: Τα ΚΤΕΛ Μακεδονίας έβγαλαν έκτακτο δρομολόγιο Δευτέρα 7/11 21:00 για Καλαμάτα, η διαδρομή είναι 9 ώρες με κάποιες στάσεις. Το κτελ σε αφήνει μπροστά ή πολύ κοντά στο στρατόπεδο. Για όσους έχουν πάρει ήδη καταστάσεις επιβίβασης οι οποίες είναι μια για τον ΟΣΕ (θεσ/νικη-αθήνα) και μια για το ΚΤΕΛ (Αθήνα-Καλαμάτα) και θέλουν να πάνε με το ΚΤΕΛ (θεσ/νικη-καλαμάτα) πηγαίνουν στα ΚΤΕΛ Μακεδονίας και δείχνουν μόνο την κατάσταση επιβίβασης που αφορά την διαδρομή του ΚΤΕΛ (Αθήνα-Καλαμάτα) και πληρώνουν 40,60 ευρώ. Αυτό για όσους ενδιαφέρονται να πάνε με ΚΤΕΛ από Θεσ/νίκη. Συγνώμη για το μεγάλο πόστ.
Jason Giovanni
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Αύγ 22, 2016 4:42 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Jason Giovanni »

Υπνοσακο θα παρετε; Εγω θελω να παρω αλλα βλεπω μερικα ποστ που λενε δεν το επιτρεπουν στην καλαματα.
Teo22

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Teo22 »

Εγω να σ πω την αληθεια πηρα τωρα αν αφησουν να το χρησιμοποιήσω Δν ξερω.. τελειωσα την λίστα με τα πραγματα και ημεθα ετοιμος καλη θητεία Να εχουμε μάγκες... Στα κτελ κηφισου που πηρα πριν λιγο με ειπαν οτι θα εχει εισητηρια... θα δουμε εκει παιδια όσοι πανε Με τρένο και μετα με κτελ...
Άβαταρ μέλους
amakiller
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 15, 2016 2:37 am
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από amakiller »

Μαγκες καλη θητεια να εχουμε.
παμε να τους φαμε ολους cod φαση :p
Κωσταντινος

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Κωσταντινος »

Φιλε με το τρενο δεν θα πας;
GiorgosGatz
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 11, 2016 4:40 pm
Επικοινωνία:

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από GiorgosGatz »

Και εγώ σήμερα αγόρασα εισητήριο ΚΤΕΛ για Καλαμάτα απ'ευθείας απο Θεσσαλονίκη.Δευτέρα 21.00 το βράδυ ?40.10, δέχονται μόνο το φύλλο πορείας ΚΤΕΛ Αθήνα - Καλαμάτα και έτσι προκύπτει αυτή η τιμή.

πολιτης

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από πολιτης »

Όσοι φύγετε με τρένο το ταξί από τον σταθμό Λαρισης ως κτελ Κηφισού είναι 4,70 το είδα εδώ http://www.apostaseis.gr/loc_ap/kostos-taxi.asp
Στελιος336

2016 ΣΤ' ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Στελιος336 »

Μάγκες κοιτάξτε να μπείτε με χαμόγελο και καλή ψυχολογία..336 σειρά, όταν μπήκαμε έβρεχε για 3 μέρες κι όμως ήταν και είναι το καλυτερο κέντρο. Χαμογελο, φιλίες και να το χαρειται διότι αργότερα θα σας λείψει ο στρατός.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες