Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
George69
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 10, 2016 9:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από George69 »

Ανακοινώθηκαν οι πίνακες από το υπουργείο! Συνολικοί Πίνακες Καλή φοίτηση σε όλους τους εισαγόμενους!
θ

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από θ »

Καλημέρα παιδιά. Συγχαρητήρια για τους επιτυχόντες. Το απολυτήριο λυκείου που αν το έχουμε πάει δεν τον πηγαίνουμε γιατί εγώ δεν θυμάμαι ακριβώς αν το είχα δώσει τότε που τα παρέδιδα στην αντίστοιχη αεν. Μπορώ να δω με κάποιο τρόπο αν το έχω;
Άβαταρ μέλους
George69
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 10, 2016 9:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από George69 »

Εαν μπεις εδώ και συνδεθείς για να μπεις στην ηλεκτρονική σου αίτηση, στα δικαιολογητικά που έχουν υποβληθεί θα φαίνεται λογικά εαν έχεις καταθέσει και απολυτήριο. Αν όχι, θα πρέπει να το έχεις μαζί σου (το πρωτότυπο) όταν πας να εγγραφείς. Ούτως η άλλως πάντως καλό θα ήταν να το έχεις μαζί σου.
θ

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από θ »

Οκ ευχαριστώ θα το κοιτάξω. Αν δεν έχω πάει, είπες το πρωτότυπο. Θα το κρατήσουν αυτοί το πρωτότυπο γιατί όσο να'ναι είναι το βασικό μας;
θ

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από θ »

Τελικά λέει στα δικαιολογητικά Τίτλος σπουδών. Αυτό είναι να ηρεμήσω;
Άβαταρ μέλους
George69
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 10, 2016 9:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από George69 »

Λογικά ναι, αυτό είναι αλλά δε χρειάζεται να αγχώνεσαι, δεν υπάρχει λόγος. Απλά όπως προείπα καλό θα ήταν να έχεις μαζί σου και το πρωτότυπο απολυτήριο μήπως και το ζητήσουν. Δεν νομίζω να στο κρατήσουν, άντε να το βγάλουν καμιά φωτοτυπία.
007

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από 007 »

Ενας φιλος εβγαλε 12,9 απολυτηριο λυκειου χωρις να εχει πτυχιο αγγλικων αλλα μονο απο ειδικοτητα αφου ηταν επαλ λετε να εμπαινε;
Άβαταρ μέλους
George69
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 10, 2016 9:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από George69 »

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι Οιννουσες για την εγγραφή μου στη σχολη, οπότε μία ενημέρωση. Εκτός από τα δικαιολογητικά π αναφέρονται στην ανακοίνωση του υπουργείου, χρειάζονται επιπλέον:1.4 ακόμα φωτογραφίες (8 στο σύνολο).2. Πιστοποιητικό γεννήσεως.3. Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης.4. Το διπλότυπο της εφορίας (απόδειξη) που είχαμε λαβει πληρωνοντας το παράβολο. Υ. Γ.: Δεν ξέρω αν αυτά τα επιπλέον δικαιολογητικά ζητούνται μόνο στην αεν οιννουσων ή και στις υπόλοιπες. Αν γνωρίζει κάποιος ας επιβαιβεωσει.
007

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από 007 »

007 έγραψε:Ενας φιλος εβγαλε 12,9 απολυτηριο λυκειου χωρις να εχει πτυχιο αγγλικων αλλα μονο απο ειδικοτητα αφου ηταν επαλ λετε να εμπαινε;


γνωριζει κανεις?

Άβαταρ μέλους
George69
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 10, 2016 9:29 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες Εμπορικου Ναυτικου (2016)

Δημοσίευση από George69 »

A και το απολυτήριο το κρατάνε κ σου δίνουν φωτοτυπία. Το περνουμε πια μόλις τελειώσουμε τη σχολή.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης