ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
el_eng

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από el_eng »

Παιδια εγω ετοιμαζω τα χαρτια μου και για τις δυο κατηγοριες και χρειαζομαι μια βοηθεια. Στην δευτερη κατηγορια το πτυχιο του lower χρειαζεται σφραγιδα και υπογραφη απο δικηγορο επειδη ειναι απο ιδιωτικο φορεα και οχι απο το δημοσιο; Παιρνω τηλεφωνο αλλα δεν απαντανε πουθενα.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από dn24 »

el_eng έγραψε:Παιδια εγω ετοιμαζω τα χαρτια μου και για τις δυο κατηγοριες και χρειαζομαι μια βοηθεια. Στην δευτερη κατηγορια το πτυχιο του lower χρειαζεται σφραγιδα και υπογραφη απο δικηγορο επειδη ειναι απο ιδιωτικο φορεα και οχι απο το δημοσιο; Παιρνω τηλεφωνο αλλα δεν απαντανε πουθενα.


Νομίζω πως ναι, ότι θελει μετάφραση απο δικηγόρο, και τα υπόλοιπα που λές.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
dan

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από dan »

Καλησπερα η ερωτηση μου ειναι η εξης: Ποσες φορες εχω δικαιωμα να καταθεσω χαρτια σχετικα με την προκυριξη; Δηλαδη μπορω να καταθεσω φετος μονο απολητηριο και του Χρονου απολητηριο και αγγλικα για παραδειγμα; Ευχαριστω
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από D.Y.K »

dan έγραψε:Καλησπερα η ερωτηση μου ειναι η εξης: Ποσες φορες εχω δικαιωμα να καταθεσω χαρτια σχετικα με την προκυριξη; Δηλαδη μπορω να καταθεσω φετος μονο απολητηριο και του Χρονου απολητηριο και αγγλικα για παραδειγμα; Ευχαριστω


Όσο σε παίρνει το όριο ηλικίας μπορείς να δώσεις όσες φορές θες.

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από dn24 »

dan έγραψε:Καλησπερα η ερωτηση μου ειναι η εξης: Ποσες φορες εχω δικαιωμα να καταθεσω χαρτια σχετικα με την προκυριξη; Δηλαδη μπορω να καταθεσω φετος μονο απολητηριο και του Χρονου απολητηριο και αγγλικα για παραδειγμα; Ευχαριστω


Περιορισμός αυτό καθ'αυτό δεν υπάρχει! Αυτά που γράφεις δεν υφίστανται φίλε μου, δυσκολεύομαι να καταλάβω πως το έχεις στο μυαλό σου. Αν περάσεις, κ δεν πας να κάνεις ούτε καν εγγραφή, μπορείς να ξαναδώσεις για την ίδια σχολη πάλι (μηχανικών ή πλοιάρχων) χωρίς να χάσεις το εξάμηνο. Τώρα αν περάσεις, κάνεις εγγραφή αλλά δεν πατήσεις ποτέ, πάλι μπορείς να ξανακάνεις τα χαρτιά σου ή να δώσεις πανελλήνιες ξανά για την έτερη σχολή.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Γιαννης

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από Γιαννης »

Γεια σας να ρωτήσω κατι παίζει καθόλου ρόλο αν εχεις υπηρετήσει σε πολεμικό ναυτικό για να μπεις μεσω προκηρυξη;
cuervo

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από cuervo »

Γιαννης έγραψε:Γεια σας να ρωτήσω κατι παίζει καθόλου ρόλο αν εχεις υπηρετήσει σε πολεμικό ναυτικό για να μπεις μεσω προκηρυξη;


Όχι.

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

ΑΕΝ - Προκήρυξη για εισαγωγή (2015)

Δημοσίευση από dn24 »

Μετά και την περάτωση της περυσινής προκηρύξεως, το παρόν θέμα κλειδώνεται. Ευχαριστώ.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες