ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
giorgosmc
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2014 1:22 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από giorgosmc »

Καλησπέρα σε όλους, σας παρακαλώ πολύ θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι, έχω τελειώσει μόνο τεχνικό λύκειο με ειδικότητα ηλεκτρονικού με βαθμό 13 και 11/12 και βαθμό σε νεοελληνική γλώσσα όπως ζητούσε στην ηλεκτρονική αίτηση 17, δεν έχω κανένα άλλο πιστοποιητικό η δίπλωμα ξένης γλώσσας, εν τέλει έκανα την ηλεκτρονική αίτηση για εισαγωγή σε ΑΕΝ για μηχανικός και πλοίαρχος έβαλα και τις δυο ειδικότητες για δεύτερη γενική κατηγορία με βαθμό απολυτηρίου, αξίζει το κόπο να κάνω όλα τα απαραίτητα με τις εξετάσεις και τα σχετικά η θα χαραμίσω άδικα το χρόνο μου και δεν υπάρχει πιθανότητα να περάσω με βαθμό απολυτηρίου στη φετινή προκήρυξη που βγήκε τώρα το καλοκαίρι; Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν με βοηθούσατε πάνω σε αυτό το θέμα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Καλά έκανες και συμπλήρωσες την αίτηση. Ποτέ δεν ξέρεις. Με βάση τις περσινές βάσεις το απολυτήριο σου είναι χαμηλό, αλλά ποτέ δεν μπορείς να γνωρίζεις πως θα εξελιχθεί μία διαδικασία. Καλή επιτυχία να έχεις
Άβαταρ μέλους
giorgosmc
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Μαρ 07, 2014 1:22 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από giorgosmc »

Ευχαριστώ να 'σαι καλά.
Πανος

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από Πανος »

Καλησπερα εχω δηλωσει να μπω στην ΑΕΝ με παννεληνιες. Φετος εγραψα 15.550 μορια ειναι αρκετα να περασω ασπροπυργο; Εχω ανχωθει παρα πολυ γιατι μονο εκει θελω να περασω, αλλα δεν ξερω αν τα μορια ειναι αρκετα για εκει. Δεν εχω διπλομα αγγλικων αλλα αν δεν κανω λαθος στην πρωτη γενικη κατηγορια δε ζητειτε.
Άβαταρ μέλους
VALLGOX
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 07, 2010 11:03 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από VALLGOX »

Πανος έγραψε:Καλησπερα εχω δηλωσει να μπω στην ΑΕΝ με παννεληνιες. Φετος εγραψα 15.550 μορια ειναι αρκετα να περασω ασπροπυργο; Εχω ανχωθει παρα πολυ γιατι μονο εκει θελω να περασω, αλλα δεν ξερω αν τα μορια ειναι αρκετα για εκει. Δεν εχω διπλομα αγγλικων αλλα αν δεν κανω λαθος στην πρωτη γενικη κατηγορια δε ζητειτε.


Mια χαρα ειναι τα μορια σου! Και Ασπροπυργο να μην περασεις κανεις αιτηση μετενγραφης και την δεχονται σχετικα ευκολα τωρα λογο κρισης δειχνουν πολυ ανοχη.
alex1996
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευ Απρ 07, 2014 1:30 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από alex1996 »

Εγω με απολυτηριο και lower βγαζω 22000 μορια νομιζω πως ειμαι σιγουρα μεσα.1 ασπροπυργο και μετα πρεβεζα πλοιαρχων... Για πειτε καμια γνωμη
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2014)

Δημοσίευση από D.Y.K »

alex1996 έγραψε:Εγω με απολυτηριο και lower βγαζω 22000 μορια νομιζω πως ειμαι σιγουρα μεσα.1 ασπροπυργο και μετα πρεβεζα πλοιαρχων... Για πειτε καμια γνωμη


Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2014)

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες